Nieuws

Wedstrijdverslagen

SDO - Samenspel Doet Overwinnen

Programma

Thuis

Datum Aanvang Thuis Uit
27-10-2021 19:00 SDO MO17-1 Gooi 't sc MO17-3
30-10-2021 08:30 SDO JO14-1 Altius JO14-1
30-10-2021 08:30 SDO JO11-4 SDO MO11-1
30-10-2021 08:30 SDO JO10-2 Graveland 's JO10-1
30-10-2021 08:30 SDO JO9-1 Laren 99 sv JO9-1
30-10-2021 08:30 SDO JO9-3 Zuidvogels HSV De JO9-2
30-10-2021 08:30 SDO JO8-4 Victoria JO8-5
30-10-2021 08:30 SDO JO8-1 BFC JO8-4
30-10-2021 08:30 SDO JO8-6 Huizen JO8-5
30-10-2021 09:30 SDO JO12-3 GeuzenMiddenmeer JO12-3
30-10-2021 09:30 SDO JO13-1 AS'80 JO13-5
30-10-2021 09:35 SDO JO12-2 NVC JO12-2
30-10-2021 09:50 SDO MO10-1 Almere FC JO10-5
30-10-2021 09:50 SDO JO10-1 Valleivogels JO10-1
30-10-2021 10:00 SDO JO15-3 Huizen JO15-3
30-10-2021 10:50 SDO JO13-3 DOSC JO13-2
30-10-2021 10:55 SDO G1 Soest SO G1
30-10-2021 10:55 SDO JO11-3 AS'80 JO11-10
30-10-2021 11:30 SDO JO14-2 Victoria JO14-4
30-10-2021 12:15 SDO 2 AS'80 2
30-10-2021 12:15 SDO MO17-2 Eemnes MO17-1
30-10-2021 13:00 SDO MO15-1 Ouderkerk sv. MO15-1
30-10-2021 13:55 SDO JO16-2 Hooglanderveen JO16-3
30-10-2021 14:00 SDO 5 Gooi 't sc 4
30-10-2021 14:30 SDO JO19-2 AFC Quick 1890 JO19-4
30-10-2021 15:00 SDO JO19-1 Laren 99 sv JO19-1
30-10-2021 15:30 SDO JO17-4 DOSC JO17-1
30-10-2021 15:45 SDO JO17-3 Woudenberg JO17-2
31-10-2021 11:00 SDO 2 HBC 2
31-10-2021 11:00 SDO 4 Olympia '25 5
31-10-2021 11:00 SDO VR2 Roda '46 VR1

Uit

Datum Aanvang Thuis Uit
27-10-2021 18:30 Huizen MO15-2 SDO MO15-1
30-10-2021 08:30 BFC JO11-4 SDO JO11-2
30-10-2021 08:30 SDO JO11-4 SDO MO11-1
30-10-2021 08:30 Bilt De FC JO9-6 SDO JO9-4
30-10-2021 09:00 Zuidvogels HSV De JO9-1 SDO JO9-2
30-10-2021 09:00 NVC JO8-2 SDO JO8-5
30-10-2021 09:30 Laren 99 sv JO8-1 SDO JO8-2
30-10-2021 10:00 AS'80 MO13-3 SDO MO13-1
30-10-2021 10:15 NVC JO10-2 SDO JO10-4
30-10-2021 10:30 FC Weesp JO8-2 SDO JO8-3
30-10-2021 11:00 Hees JO19-2 SDO JO19-3
30-10-2021 11:25 Zuidoost United JO17-1 SDO JO17-1JM
30-10-2021 11:30 TOV 5 SDO 3
30-10-2021 11:45 Zuidoost United JO15-1 SDO JO15-1
30-10-2021 11:45 Cobu Boys JO17-2 SDO JO17-2
30-10-2021 11:45 Loosdrecht MO11-1 SDO MO11-2
30-10-2021 12:00 Monnickendam JO15-1 SDO JO15-2
30-10-2021 12:30 ASV '65 2 SDO 4
30-10-2021 12:30 Almere FC JO11-1 SDO JO11-1
30-10-2021 12:30 Waterwijk asc JO13-5 SDO JO13-2
30-10-2021 13:00 AS'80 JO12-3 SDO JO12-1
30-10-2021 15:00 Roda '46 MO19-1 SDO MO19-1
30-10-2021 17:00 Buitenboys sc. JO13-6 SDO JO13-4
31-10-2021 11:30 NFC 2 SDO 3
31-10-2021 14:00 RKAVV SDO
31-10-2021 14:00 Victoria Boys VR1 SDO VR1

SDO Bussum

Onze hoofdsponsoren

SDO heeft op dit moment 2 vooraanstaande hoofdsponsoren. We zijn er trots op dat deze bedrijven hun naam verbonden hebben aan onze vereniging!

ING
Toyota Toonen

SDO - Samenspel Doet Overwinnen