Onze hoofdsponsoren

SDO heeft op dit moment 3 vooraanstaande hoofdsponsoren. We zijn er trots op dat deze bedrijven hun naam verbonden hebben aan onze vereniging!

ING
Gooise papier handel
Toyota Toonen

SDO - Samenspel Doet Overwinnen

Programma

Thuis

Datum Aanvang Thuis Uit
24-03-2019 11:00 SDO 3 Soest SO 3
24-03-2019 13:00 SDO VR1 DVC '26 VR1
30-03-2019 08:30 SDO JO9-6M Almere FC JO9-6M
30-03-2019 08:30 SDO MO15-2 Gooi 't sc MO15-2
30-03-2019 08:30 SDO JO9-2 Sporting Almere JO9-2
30-03-2019 08:30 SDO JO13-3 Eemnes JO13-2
30-03-2019 08:30 SDO JO9-4 Graveland 's JO9-3
30-03-2019 08:30 SDO JO13-4 VVZA JO13-2
30-03-2019 08:30 SDO JO10-3 BVV '31 JO10-2
30-03-2019 09:45 SDO JO8-1 Olympia '25 JO8-1
30-03-2019 09:45 SDO JO9-5 Almere FC JO9-5
30-03-2019 10:00 SDO G1 DESTO G1
30-03-2019 10:00 SDO JO14-1 RODA '23 Rksv JO14-1
30-03-2019 10:15 SDO JO14-3 Nieuwland ASC JO14-1
30-03-2019 10:15 SDO JO19-3 Scherpenzeel JO19-1
30-03-2019 11:00 SDO MO11-4 Buitenboys sc. MO11-1
30-03-2019 11:45 SDO JO16-1 AFC Quick 1890 JO16-3
30-03-2019 11:45 SDO JO11-2 Olympia '25 JO11-2
30-03-2019 12:00 SDO MO17-2 HBC MO17-1
30-03-2019 12:30 SDO JO15-5 CJVV JO15-2
30-03-2019 12:30 SDO MO13-2 Sporting '70 MO13-2
30-03-2019 13:30 SDO MO11-2 Zuidvogels HSV De MO11-1
30-03-2019 13:45 SDO 4 Huizen 5
30-03-2019 14:00 SDO MO11-3 TOV MO11-1
30-03-2019 14:15 SDO JO17-3 Amstelveen/Heemraad JO17-5
30-03-2019 14:30 SDO A1 Concordia JO19-1
30-03-2019 15:15 SDO MO11-1 Gooi 't sc MO11-1
30-03-2019 15:50 SDO JO15-3 Altius JO15-2

Uit

Datum Aanvang Thuis Uit
24-03-2019 10:30 FC Uitgeest 2 SDO 2
24-03-2019 11:00 Olympia '25 3 SDO 4
24-03-2019 14:00 Bataven SDO
27-03-2019 20:00 KFC 2 SDO 2
30-03-2019 08:30 Eemnes JO11-3 SDO JO11-5
30-03-2019 08:45 Geinoord N'gein JO13-2007-1 SDO JO13-2007-1
30-03-2019 08:45 NVC JO14-3 SDO JO14-2
30-03-2019 09:00 Zuidvogels HSV De JO8-2 SDO JO8-2
30-03-2019 09:00 FC Weesp JO9-3 SDO JO9-3
30-03-2019 09:00 Abcoude fc JO10-3 SDO JO10-1
30-03-2019 09:00 Buitenboys sc. JO10-9 SDO JO10-2
30-03-2019 09:00 Waterwijk asc JO11-5 SDO JO11-3
30-03-2019 09:00 Almere FC JO12-4 SDO JO12-3
30-03-2019 09:45 BFC JO11-2 SDO JO11-1
30-03-2019 10:30 Muiden sc. JO11-2 SDO JO11-4
30-03-2019 10:30 AS'80 JO12-5 SDO JO12-2
30-03-2019 11:00 Waterwijk asc JO10-4 SDO JO10-4
30-03-2019 11:20 Sporting '70 MO17-1 SDO MO17-1
30-03-2019 11:30 IJburg AFC JO12-2 SDO JO12-1
30-03-2019 12:00 FC Weesp JO8-2 SDO JO8-3
30-03-2019 12:30 Huizen JO15-3 SDO JO15-2
30-03-2019 12:30 Gooi 't sc MO15-1 SDO MO15-1
30-03-2019 13:00 Hoogland JO17-1 SDO JO17-1
30-03-2019 14:00 BVV '31 JO17-1 SDO JO17-2
30-03-2019 14:30 Loosdrecht JO19-2 SDO JO19-4
30-03-2019 14:30 IJburg AFC MO13-1 SDO MO13-1
30-03-2019 15:15 Wasmeer JO15-2 SDO JO15-4
30-03-2019 16:00 DHSC 1 SDO
30-03-2019 16:30 Sporting '70 JO19-2 SDO JO19-5

SDO Bussum