SDO ZA 5

Klassement - Zaterdag 6e klasse 17

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Merino's de 4 2 2 0 0 6 23 - 1 22
2 Woudenberg 7 2 2 0 0 6 11 - 2 9
3 Hoogland 3 2 2 0 0 6 13 - 5 8
4 Nieuwland ASC 7 2 1 1 0 4 4 - 2 2
5 VRC 7 2 1 1 0 4 3 - 1 2
6 DOVO 8 2 1 1 0 4 6 - 5 1
7 Renswoude 5 2 1 0 1 3 5 - 3 2
8 Delta Sports '95 FC 8 2 0 1 1 1 3 - 8 -5
9 SDO 5 2 0 0 2 0 5 - 8 -3
10 Eemdijk 9 2 0 0 2 0 2 - 10 -8
11 GVVV 7 2 0 0 2 0 4 - 14 -10
12 CJVV 10 2 0 0 2 0 1 - 21 -20

Uitslagen - Zaterdag 6e klasse 17

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
CJVV 10 Renswoude 5 1 - 5
Eemdijk 9 Merino's de 4 1 - 7
VRC 7 Nieuwland ASC 7 1 - 1
Delta Sports '95 FC 8 DOVO 8 3 - 3
GVVV 7 Woudenberg 7 2 - 6
SDO 5 Hoogland 3 3 - 5
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Woudenberg 7 Delta Sports '95 FC 8 5 - 0
Renswoude 5 VRC 7 0 - 2
Hoogland 3 GVVV 7 8 - 2
Merino's de 4 CJVV 10 16 - 0
Nieuwland ASC 7 Eemdijk 9 3 - 1
DOVO 8 SDO 5 3 - 2

Programma - Zaterdag 6e klasse 17

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Nieuwland ASC 7 CJVV 10 Sportpark Nieuwland
12:00 Merino's de 4 SDO 5 Sportpark De Groene Velden
14:30 Renswoude 5 GVVV 7 Sportpark De Hokhorst
14:30 Hoogland 3 Delta Sports '95 FC 8 Sportpark Langenoord
15:00 DOVO 8 Woudenberg 7 Sportpark Panhuis
16:30 Eemdijk 9 VRC 7 Sportpark De Vinken
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:45 GVVV 7 DOVO 8 Sportpark Panhuis
13:30 CJVV 10 Eemdijk 9 Sportpark Vermeerkwartier
14:30 SDO 5 Nieuwland ASC 7 Sportpark De Kuil
15:00 Woudenberg 7 Hoogland 3 Sportpark De Grift
16:00 Delta Sports '95 FC 8 Renswoude 5 Sportpark De Kruisboog
Programma 17-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
14:30 Eemdijk 9 DOVO 8 Sportpark De Vinken
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:45 CJVV 10 SDO 5 Sportpark Vermeerkwartier
12:00 Merino's de 4 GVVV 7 Sportpark De Groene Velden
13:15 Nieuwland ASC 7 Woudenberg 7 Sportpark Nieuwland
14:10 VRC 7 Delta Sports '95 FC 8 Sportpark Spitsbergen
14:30 Renswoude 5 Hoogland 3 Sportpark De Hokhorst