SDO ZA 5

Begeleiding

LeiderRemy Putman
LeiderJurrien Omta

Trainingstijden

Zie het trainingschema

Klassement - Zaterdag 6e klasse 13

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Forza Almere 2 11 9 1 1 28 67 - 20 47
2 Muiden sc. 2 10 8 1 1 25 43 - 16 27
3 NVC 3 11 6 3 2 21 36 - 24 12
4 Waterwijk asc 4 10 6 2 2 20 35 - 21 14
5 SDO 5 9 4 3 2 15 26 - 20 6
6 FC Weesp 3 10 4 3 3 15 35 - 30 5
7 Almere FC 6 10 5 0 5 15 27 - 27 0
8 ASV '65 3 10 3 1 6 10 28 - 35 -7
9 Waterwijk asc 5 10 3 0 7 9 24 - 39 -15
10 Forza Almere 3 10 2 1 7 7 16 - 40 -24
11 Nederhorst vv 5 9 1 1 7 4 9 - 42 -33
12 Loosdrecht 8 8 0 0 8 0 15 - 47 -32

Uitslagen - Zaterdag 6e klasse 13

Uitslagen 28-01-2023
Thuis Uit Uitslag
Nederhorst vv 5 Forza Almere 2 0 - 5
Waterwijk asc 5 FC Weesp 3 3 - 5
Loosdrecht 8 NVC 3 3 - 6
Almere FC 6 Muiden sc. 2 0 - 5
ASV '65 3 Waterwijk asc 4 2 - 5
SDO 5 Forza Almere 3 4 - 0

Programma - Zaterdag 6e klasse 13

Programma 04-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 Forza Almere 3 Forza Almere 2 Sportpark Annapark
12:30 ASV '65 3 NVC 3 Sportpark Ankeveen
13:30 Almere FC 6 SDO 5 Sportpark De Marken
14:30 Muiden sc. 2 Waterwijk asc 4 Sportpark Bredius
14:30 Waterwijk asc 5 Loosdrecht 8 Sportpark Rie Mastenbroek
Programma 11-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
13:00 Forza Almere 2 Muiden sc. 2 Sportpark Annapark
13:45 NVC 3 Forza Almere 3 Sportpark Naarden
14:30 Loosdrecht 8 Almere FC 6 Sportpark Hallinckveld
15:45 SDO 5 ASV '65 3 Sportpark De Kuil
16:30 Nederhorst vv 5 Waterwijk asc 5 Meerzicht
16:30 Waterwijk asc 4 FC Weesp 3 Sportpark Rie Mastenbroek
Programma 18-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 Forza Almere 3 Waterwijk asc 4 Sportpark Annapark
14:30 FC Weesp 3 Almere FC 6 Sportpark Papelaan
14:30 Waterwijk asc 5 SDO 5 Sportpark Rie Mastenbroek
16:30 Nederhorst vv 5 Loosdrecht 8 Meerzicht
Programma 25-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
14:30 Muiden sc. 2 Nederhorst vv 5 Sportpark Bredius
14:30 Loosdrecht 8 SDO 5 Sportpark Hallinckveld
Programma 04-03-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:30 ASV '65 3 Forza Almere 3 Sportpark Ankeveen
14:00 SDO 5 Loosdrecht 8 Sportpark De Kuil
14:30 Waterwijk asc 5 Waterwijk asc 4 Sportpark Rie Mastenbroek
14:30 Muiden sc. 2 NVC 3 Sportpark Bredius
14:30 FC Weesp 3 Forza Almere 2 Sportpark Papelaan
15:00 Almere FC 6 Nederhorst vv 5 Sportpark De Marken