SDO ZA 4

Begeleiding

leiderAlbert Nijkamp
TrainerMartin vd Berg
leiderCoen Schimmel

Trainingstijden

Zie het trainingschema

Klassement - Zaterdag 4e klasse 13

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Nieuwland ASC 2 9 7 2 0 23 45 - 18 27
2 IJsselmeervogels 4 10 5 3 2 18 21 - 13 8
3 Loosdrecht 4 6 4 1 1 13 14 - 10 4
4 DOSC 3 8 4 1 3 13 20 - 24 -4
5 Odysseus '91 4 9 2 5 2 11 22 - 20 2
6 SDO 4 8 2 3 3 9 14 - 18 -4
7 TOV 3 7 2 1 4 7 19 - 24 -5
8 Hercules 7 9 1 4 4 7 11 - 24 -13
9 Cobu Boys 3 8 2 0 6 6 15 - 23 -8
10 CJVV 3 8 1 2 5 5 20 - 27 -7

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse 13

Uitslagen 28-01-2023
Thuis Uit Uitslag
IJsselmeervogels 4 TOV 3 5 - 2
Cobu Boys 3 Nieuwland ASC 2 1 - 5
CJVV 3 SDO 4 3 - 5
Uitslagen 27-01-2023
Thuis Uit Uitslag
Hercules 7 Odysseus '91 4 2 - 1

Programma - Zaterdag 4e klasse 13

Programma 04-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 Odysseus '91 4 Loosdrecht 4 Sportpark Olympos
13:30 SDO 4 TOV 3 Sportpark De Kuil
14:00 CJVV 3 Nieuwland ASC 2 Sportpark Vermeerkwartier
14:15 IJsselmeervogels 4 Hercules 7 Sportpark De Westmaat
Programma 11-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:30 Loosdrecht 4 Nieuwland ASC 2 Sportpark Hallinckveld
12:30 TOV 3 Odysseus '91 4 Sportpark Ter Eem
13:00 DOSC 3 Hercules 7 Sportpark DOSC
13:30 CJVV 3 Cobu Boys 3 Sportpark Vermeerkwartier
16:30 IJsselmeervogels 4 SDO 4 Sportpark De Westmaat
Programma 18-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:45 SDO 4 DOSC 3 Sportpark De Kuil
12:00 Nieuwland ASC 2 Loosdrecht 4 Sportpark Nieuwland
14:30 Cobu Boys 3 Hercules 7 Sportpark Zielhorst
15:00 Odysseus '91 4 CJVV 3 Sportpark Olympos
Programma 25-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 CJVV 3 Hercules 7 Sportpark Vermeerkwartier
12:30 Loosdrecht 4 TOV 3 Sportpark Hallinckveld
Programma 04-03-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Hercules 7 CJVV 3 Sportpark Voordorp
12:00 Nieuwland ASC 2 TOV 3 Sportpark Nieuwland
12:30 Loosdrecht 4 Cobu Boys 3 Sportpark Hallinckveld
13:30 DOSC 3 IJsselmeervogels 4 Sportpark DOSC
14:00 SDO 4 Odysseus '91 4 Sportpark De Kuil