SDO ZA 4

Begeleiding

TrainerJurrien Omta
LeiderRemy Putman

Klassement - Zaterdag 5e klasse 11

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Muiderberg sc. 3 14 11 1 2 34 62 - 29 33
2 SDO 4 15 11 1 3 34 70 - 36 34
3 Zuidvogels HSV De 4 15 10 3 2 33 57 - 31 26
4 Olympia '25 3 15 8 3 4 27 49 - 35 14
5 Eemnes 3 15 8 2 5 26 45 - 30 15
6 BVV '31 4 15 6 3 6 21 32 - 32 0
7 TOV 5 14 6 1 7 19 23 - 41 -18
8 Waterwijk asc 4 13 5 2 6 17 20 - 26 -6
9 Forza Almere 2 13 3 3 7 12 31 - 34 -3
10 Altius 5 13 2 1 10 7 23 - 52 -29
11 NVC 3 14 2 1 11 7 29 - 56 -27
12 Huizen 5 14 2 1 11 7 17 - 56 -39

Uitslagen - Zaterdag 5e klasse 11

Uitslagen 16-03-2019
Thuis Uit Uitslag
TOV 5 Muiderberg sc. 3 3 - 2
Zuidvogels HSV De 4 BVV '31 4 1 - 1
Eemnes 3 NVC 3 9 - 2
Olympia '25 3 SDO 4 3 - 5
Uitslagen 09-03-2019
Thuis Uit Uitslag
Waterwijk asc 4 Eemnes 3 1 - 3
Forza Almere 2 Huizen 5 5 - 2
Muiderberg sc. 3 Altius 5
BVV '31 4 Olympia '25 3 0 - 5
SDO 4 Zuidvogels HSV De 4 3 - 2

Programma - Zaterdag 5e klasse 11

Programma 23-03-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 NVC 3 Zuidvogels HSV De 4 Sportpark Naarden
13:20 BVV '31 4 TOV 5 Sportpark Oostermeent
14:30 Muiderberg sc. 3 Eemnes 3 Sportpark De Negen Morgen
14:30 Altius 5 Huizen 5 Sportpark Berestein
14:45 Forza Almere 2 SDO 4 Sportpark Annapark
15:00 Waterwijk asc 4 Olympia '25 3 Sportpark Rie Mastenbroek
Programma 30-03-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 NVC 3 Muiderberg sc. 3 Sportpark Naarden
13:45 SDO 4 Huizen 5 Sportpark De Kuil
14:00 Olympia '25 3 Altius 5 Sportpark Berestein
14:15 TOV 5 Eemnes 3 Sportpark Ter Eem
14:30 BVV '31 4 Waterwijk asc 4 Sportpark Oostermeent
14:30 Zuidvogels HSV De 4 Forza Almere 2 Sportpark Wolfskamer
Programma 06-04-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Eemnes 3 Forza Almere 2 Sportpark Eemnes
11:45 NVC 3 BVV '31 4 Sportpark Naarden
14:00 SDO 4 Muiderberg sc. 3 Sportpark De Kuil
14:30 Zuidvogels HSV De 4 Altius 5 Sportpark Wolfskamer
15:00 Olympia '25 3 Huizen 5 Sportpark Berestein
16:00 TOV 5 Waterwijk asc 4 Sportpark Ter Eem
Programma 13-04-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 BVV '31 4 SDO 4 Sportpark Oostermeent
12:00 Huizen 5 Eemnes 3 Sportpark Wolfskamer
14:15 Forza Almere 2 TOV 5 Sportpark Annapark
14:30 Muiderberg sc. 3 Olympia '25 3 Sportpark De Negen Morgen
15:00 Waterwijk asc 4 Zuidvogels HSV De 4 Sportpark Rie Mastenbroek
15:30 Altius 5 NVC 3 Sportpark Berestein