SDO ZA 4

Begeleiding

TrainerJurrien Omta
LeiderRemy Putman

Klassement - Zaterdag 6e klasse 13

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Zuidvogels HSV De 7 2 2 0 0 6 27 - 2 25
2 Victoria 4 2 2 0 0 6 8 - 2 6
3 Hoogland 5 2 2 0 0 6 7 - 2 5
4 SDO 4 2 1 1 0 4 4 - 2 2
5 Gooi 't sc 4 2 1 0 1 3 6 - 4 2
6 Waterwijk asc 6 2 1 0 1 3 5 - 7 -2
7 Graveland 's 4 2 1 0 1 3 4 - 11 -7
8 Nieuwland ASC 9 2 0 1 1 1 2 - 3 -1
9 NVC 4 2 0 1 1 1 4 - 6 -2
10 Wasmeer 4 2 0 1 1 1 3 - 5 -2
11 Forza Almere 5 2 0 0 2 0 1 - 7 -6
12 Baarn sv 5 2 0 0 2 0 1 - 21 -20

Uitslagen - Zaterdag 6e klasse 13

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Victoria 4 Forza Almere 5 4 - 0
Graveland 's 4 Zuidvogels HSV De 7 1 - 10
Baarn sv 5 Gooi 't sc 4 0 - 4
Wasmeer 4 NVC 4 3 - 3
Waterwijk asc 6 Hoogland 5 2 - 6
Nieuwland ASC 9 SDO 4 2 - 2
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Hoogland 5 Nieuwland ASC 9 1 - 0
Zuidvogels HSV De 7 Baarn sv 5 17 - 1
Gooi 't sc 4 Victoria 4 2 - 4
NVC 4 Waterwijk asc 6 1 - 3
Forza Almere 5 Graveland 's 4 1 - 3
SDO 4 Wasmeer 4 2 - 0

Programma - Zaterdag 6e klasse 13

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Forza Almere 5 Baarn sv 5 Sportpark Annapark
14:00 SDO 4 Waterwijk asc 6 Sportpark De Kuil
14:30 Gooi 't sc 4 Wasmeer 4 Sportpark Berestein
14:45 Graveland 's 4 Victoria 4 Sportpark Berestein
15:30 Hoogland 5 NVC 4 Sportpark Langenoord
15:30 Zuidvogels HSV De 7 Nieuwland ASC 9 Sportpark Wolfskamer
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
13:00 NVC 4 SDO 4 Sportpark Naarden
13:30 Nieuwland ASC 9 Forza Almere 5 Sportpark Nieuwland
14:30 Wasmeer 4 Hoogland 5 Sportpark Anna's Hoeve
14:30 Waterwijk asc 6 Gooi 't sc 4 Sportpark Rie Mastenbroek
16:00 Victoria 4 Zuidvogels HSV De 7 Sportpark Loosdrecht
16:00 Baarn sv 5 Graveland 's 4 Sportpark Ter Eem
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Forza Almere 5 NVC 4 Sportpark Annapark
14:30 Zuidvogels HSV De 7 Wasmeer 4 Sportpark Wolfskamer
14:30 Gooi 't sc 4 SDO 4 Sportpark Berestein
16:00 Victoria 4 Waterwijk asc 6 Sportpark Loosdrecht
16:00 Baarn sv 5 Nieuwland ASC 9 Sportpark Ter Eem
16:30 Graveland 's 4 Hoogland 5 Sportpark Berestein