SDO ZA 3

Begeleiding

TrainerKaj van Tetering

Klassement - Zaterdag 3e klasse E

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Laren 99 sv 2 7 6 1 0 19 34 - 12 22
2 Waterwijk asc 2 7 6 0 1 18 38 - 10 28
3 Buitenboys sc. 2 7 4 1 2 13 19 - 10 9
4 Wasmeer 2 7 4 0 3 12 20 - 20 0
5 SDO 3 7 3 1 3 10 22 - 26 -4
6 IJsselmeervogels 3 7 3 0 4 9 16 - 21 -5
7 WV-HEDW 10 7 3 0 4 9 17 - 24 -7
8 TOV 3 7 2 2 3 8 21 - 28 -7
9 BFC 2 7 2 2 3 8 13 - 23 -10
10 Olympia '25 2 7 2 1 4 7 14 - 14 0
11 Eemnes 2 7 2 1 4 7 11 - 20 -9
12 AH'78 2 7 0 1 6 1 10 - 27 -17

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse E

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
IJsselmeervogels 3 Laren 99 sv 2 1 - 4
TOV 3 Wasmeer 2 5 - 1
WV-HEDW 10 Waterwijk asc 2 0 - 3
Eemnes 2 BFC 2 1 - 3
AH'78 2 Buitenboys sc. 2 0 - 1
Olympia '25 2 SDO 3 2 - 2
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
TOV 3 IJsselmeervogels 3 2 - 4
Waterwijk asc 2 Olympia '25 2 3 - 2
Buitenboys sc. 2 Laren 99 sv 2 1 - 2
Wasmeer 2 BFC 2 4 - 1
AH'78 2 Eemnes 2 0 - 2
WV-HEDW 10 SDO 3 5 - 3

Programma - Zaterdag 3e klasse E

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Wasmeer 2 Eemnes 2 Sportpark Anna's Hoeve
12:00 Laren 99 sv 2 Olympia '25 2 Sportpark Laarder Engh
12:45 BFC 2 IJsselmeervogels 3 Sportpark Meerweg
12:45 Buitenboys sc. 2 WV-HEDW 10 Sportpark Polderkwartier
13:00 Waterwijk asc 2 AH'78 2 Sportpark Rie Mastenbroek
13:30 SDO 3 TOV 3 Sportpark De Kuil
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 AH'78 2 BFC 2 Sportpark Huizen
11:30 Eemnes 2 SDO 3 Sportpark Eemnes
13:00 Waterwijk asc 2 Laren 99 sv 2 Sportpark Rie Mastenbroek
15:00 IJsselmeervogels 3 Olympia '25 2 Sportpark De Westmaat
16:45 TOV 3 Buitenboys sc. 2 Sportpark Ter Eem
17:00 WV-HEDW 10 Wasmeer 2 Sportpark Middenmeer
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 Olympia '25 2 WV-HEDW 10 Sportpark Berestein
12:00 Laren 99 sv 2 Eemnes 2 Sportpark Laarder Engh
12:45 Buitenboys sc. 2 Wasmeer 2 Sportpark Polderkwartier
12:45 BFC 2 TOV 3 Sportpark Meerweg
14:00 SDO 3 Waterwijk asc 2 Sportpark De Kuil
15:00 IJsselmeervogels 3 AH'78 2 Sportpark De Westmaat
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 AH'78 2 SDO 3 Sportpark Huizen
11:30 Eemnes 2 IJsselmeervogels 3 Sportpark Eemnes
11:45 Wasmeer 2 Olympia '25 2 Sportpark Anna's Hoeve
13:00 Waterwijk asc 2 Buitenboys sc. 2 Sportpark Rie Mastenbroek
14:00 TOV 3 Laren 99 sv 2 Sportpark Ter Eem
14:15 WV-HEDW 10 BFC 2 Sportpark Middenmeer