SDO ZA 3

Begeleiding

TrainerKaj van Tetering

Klassement - Zaterdag 3e klasse E

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Laren 99 sv 2 15 13 1 1 40 65 - 22 43
2 Waterwijk asc 2 14 12 0 2 36 63 - 23 40
3 Wasmeer 2 15 9 1 5 28 47 - 36 11
4 BFC 2 15 6 4 5 22 44 - 43 1
5 IJsselmeervogels 3 15 6 2 7 20 38 - 37 1
6 SDO 3 15 6 2 7 20 44 - 48 -4
7 Buitenboys sc. 2 14 5 4 5 19 33 - 31 2
8 WV-HEDW 10 15 5 4 6 19 32 - 36 -4
9 TOV 3 15 5 3 7 18 46 - 61 -15
10 Olympia '25 2 15 4 3 8 15 27 - 37 -10
11 Eemnes 2 15 3 3 9 12 23 - 45 -22
12 AH'78 2 13 0 1 12 -2 16 - 59 -43

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse E

Uitslagen 19-03-2019
Thuis Uit Uitslag
Buitenboys sc. 2 AH'78 2
Uitslagen 16-03-2019
Thuis Uit Uitslag
IJsselmeervogels 3 BFC 2 3 - 3
WV-HEDW 10 Buitenboys sc. 2 1 - 1
Eemnes 2 Wasmeer 2 2 - 2
Olympia '25 2 Laren 99 sv 2 2 - 3
TOV 3 SDO 3 4 - 3
Uitslagen 09-03-2019
Thuis Uit Uitslag
Waterwijk asc 2 WV-HEDW 10 3 - 0
BFC 2 Eemnes 2 5 - 1
Laren 99 sv 2 IJsselmeervogels 3 4 - 0
Wasmeer 2 TOV 3 9 - 4
SDO 3 Olympia '25 2 0 - 1

Programma - Zaterdag 3e klasse E

Programma 23-03-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 Olympia '25 2 IJsselmeervogels 3 Sportpark Berestein
12:00 Laren 99 sv 2 Waterwijk asc 2 Sportpark Laarder Engh
12:15 SDO 3 Eemnes 2 Sportpark De Kuil
12:45 BFC 2 AH'78 2 Sportpark Meerweg
12:45 Buitenboys sc. 2 TOV 3 Sportpark Polderkwartier
13:30 Wasmeer 2 WV-HEDW 10 Sportpark Anna's Hoeve
Programma 06-04-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 AH'78 2 IJsselmeervogels 3 Sportpark Huizen
11:30 Wasmeer 2 Buitenboys sc. 2 Sportpark Anna's Hoeve
11:30 Eemnes 2 Laren 99 sv 2 Sportpark Eemnes
13:00 WV-HEDW 10 Olympia '25 2 Sportpark Middenmeer
13:00 Waterwijk asc 2 SDO 3 Sportpark Rie Mastenbroek
14:00 TOV 3 BFC 2 Sportpark Ter Eem
Programma 13-04-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 Olympia '25 2 Wasmeer 2 Sportpark Berestein
12:00 Laren 99 sv 2 TOV 3 Sportpark Laarder Engh
12:45 BFC 2 WV-HEDW 10 Sportpark Meerweg
12:45 Buitenboys sc. 2 Waterwijk asc 2 Sportpark Polderkwartier
13:45 SDO 3 AH'78 2 Sportpark De Kuil
15:00 IJsselmeervogels 3 Eemnes 2 Sportpark De Westmaat