Begeleiding

LeiderRemy Putman
LeiderJurrien Omta

Klassement - Zaterdag 5e klasse 16

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Altius 5 19 13 3 3 42 49 - 23 26
2 Huizen 6 20 13 2 5 41 63 - 27 36
3 Zuidvogels HSV De 6 18 13 1 4 40 68 - 35 33
4 IJsselmeervogels 8 20 12 2 6 38 63 - 40 23
5 Eemnes 3 17 11 1 5 34 70 - 40 30
6 AH'78 2 20 9 6 5 33 50 - 48 2
7 TOV 5 17 6 4 7 22 42 - 40 2
8 NVC 3 20 6 4 10 22 50 - 67 -17
9 SDO 3 19 4 2 13 14 41 - 75 -34
10 Forza Almere 3 15 4 0 11 12 32 - 55 -23
11 Victoria 4 18 4 0 14 12 24 - 59 -35
12 VVZ '49 5 19 2 3 14 9 33 - 76 -43

Uitslagen - Zaterdag 5e klasse 16

Uitslagen 25-05-2022
Thuis Uit Uitslag
Victoria 4 Eemnes 3
NVC 3 Zuidvogels HSV De 6 2 - 3
Huizen 6 Altius 5 1 - 1
Uitslagen 21-05-2022
Thuis Uit Uitslag
Victoria 4 TOV 5 2 - 5
Zuidvogels HSV De 6 VVZ '49 5 5 - 1
NVC 3 Huizen 6 2 - 5
AH'78 2 Forza Almere 3 4 - 3
IJsselmeervogels 8 SDO 3 8 - 5
Uitslagen 18-05-2022
Thuis Uit Uitslag
Victoria 4 Altius 5 0 - 1
Huizen 6 TOV 5 3 - 0
Uitslagen 17-05-2022
Thuis Uit Uitslag
AH'78 2 IJsselmeervogels 8 2 - 2
Uitslagen 14-05-2022
Thuis Uit Uitslag
Eemnes 3 Zuidvogels HSV De 6 6 - 2
TOV 5 AH'78 2 2 - 5
VVZ '49 5 Victoria 4 0 - 3
SDO 3 NVC 3 3 - 6

Programma - Zaterdag 5e klasse 16

Programma 28-05-2022
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:45 Zuidvogels HSV De 6 Forza Almere 3 Sportpark Wolfskamer
12:30 Eemnes 3 IJsselmeervogels 8 Sportpark Eemnes
13:00 VVZ '49 5 SDO 3 Sportpark Zonnegloren
13:45 TOV 5 Altius 5 Sportpark Ter Eem
16:15 Victoria 4 NVC 3 Sportpark Loosdrecht
Programma 31-05-2022
Aanvang Thuis Uit Locatie
20:00 Altius 5 Eemnes 3 Sportpark Berestein
Programma 01-06-2022
Aanvang Thuis Uit Locatie
20:00 Zuidvogels HSV De 6 TOV 5 Sportpark Wolfskamer
Programma 04-06-2022
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 Forza Almere 3 IJsselmeervogels 8 Sportpark Annapark
15:00 Eemnes 3 TOV 5 Sportpark Eemnes
Programma 11-06-2022
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 AH'78 2 Victoria 4 Sportpark Huizen
12:30 Huizen 6 Eemnes 3 Sportpark Wolfskamer
13:00 SDO 3 Zuidvogels HSV De 6 Sportpark De Kuil
13:00 Forza Almere 3 TOV 5 Sportpark Annapark
Programma 18-06-2022
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 TOV 5 VVZ '49 5 Sportpark Ter Eem
12:30 Huizen 6 Forza Almere 3 Sportpark Wolfskamer
14:00 Victoria 4 AH'78 2 Sportpark Loosdrecht
14:30 Zuidvogels HSV De 6 Altius 5 Sportpark Wolfskamer