SDO ZA 2

Begeleiding

LeiderKaj van Tetering

Trainingstijden

Zie het trainingschema

Klassement - Zaterdag 4e klasse 12

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Buitenboys sc. 3 11 10 0 1 30 62 - 13 49
2 FC Hilversum 2 11 7 2 2 23 34 - 19 15
3 SDO 2 10 7 1 2 22 48 - 20 28
4 Wasmeer 3 11 7 1 3 22 31 - 20 11
5 Graveland 's 3 9 6 1 2 19 40 - 18 22
6 BVV '31 2 10 4 2 4 14 25 - 33 -8
7 ASV '65 2 10 3 0 7 9 29 - 38 -9
8 Zuidvogels HSV De 4 9 1 5 3 8 13 - 23 -10
9 Nederhorst vv 2 10 1 4 5 7 12 - 32 -20
10 Olympia '25 2 10 2 0 8 6 14 - 42 -28
11 Loosdrecht 3 9 1 2 6 5 14 - 37 -23
12 BZC'13 2 10 0 4 6 4 17 - 44 -27

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse 12

Uitslagen 28-01-2023
Thuis Uit Uitslag
Graveland 's 3 BZC'13 2 10 - 0
Wasmeer 3 BVV '31 2 2 - 1
ASV '65 2 Buitenboys sc. 3 0 - 9
FC Hilversum 2 Zuidvogels HSV De 4 3 - 1

Programma - Zaterdag 4e klasse 12

Programma 04-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 ASV '65 2 Loosdrecht 3 Sportpark Ankeveen
12:55 BVV '31 2 BZC'13 2 Sportpark Oostermeent
14:00 Olympia '25 2 SDO 2 Sportpark Berestein
14:30 Zuidvogels HSV De 4 Buitenboys sc. 3 Sportpark Wolfskamer
16:30 Nederhorst vv 2 Graveland 's 3 Meerzicht
Programma 11-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:15 Buitenboys sc. 3 Nederhorst vv 2 Sportpark Polderkwartier
12:30 Wasmeer 3 ASV '65 2 Sportpark Anna's Hoeve
14:15 Graveland 's 3 Olympia '25 2 Sportpark Berestein
15:00 Loosdrecht 3 BVV '31 2 Sportpark Hallinckveld
15:15 SDO 2 FC Hilversum 2 Sportpark De Kuil
Programma 18-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 FC Hilversum 2 Wasmeer 3 Sportpark Crailoo
11:45 SDO 2 Loosdrecht 3 Sportpark De Kuil
12:00 Olympia '25 2 Nederhorst vv 2 Sportpark Berestein
14:30 Zuidvogels HSV De 4 Graveland 's 3 Sportpark Wolfskamer
Programma 25-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
14:15 Graveland 's 3 BVV '31 2 Sportpark Berestein
15:00 Loosdrecht 3 BZC'13 2 Sportpark Hallinckveld
Programma 04-03-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 FC Hilversum 2 Graveland 's 3 Sportpark Crailoo
12:30 ASV '65 2 BVV '31 2 Sportpark Ankeveen
12:30 Wasmeer 3 SDO 2 Sportpark Anna's Hoeve
14:00 Olympia '25 2 Buitenboys sc. 3 Sportpark Berestein
14:30 Zuidvogels HSV De 4 Loosdrecht 3 Sportpark Wolfskamer
16:30 Nederhorst vv 2 BZC'13 2 Meerzicht