SDO ZA 2

Klassement - Zaterdag 3e klasse D

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Waterwijk asc 2 15 12 1 2 37 63 - 22 41
2 ASV Arsenal 4 16 10 4 2 34 73 - 38 35
3 BFC 2 15 9 3 3 30 59 - 31 28
4 Argon 5 16 9 1 6 28 48 - 35 13
5 JOGA Fortius asv 2 16 9 3 4 28 50 - 38 12
6 Buitenboys sc. 2 16 9 1 6 28 41 - 35 6
7 AFC 6 15 8 2 5 20 37 - 35 2
8 Diemen sv. 2 15 7 1 7 19 27 - 37 -10
9 RAP sv. 2 16 5 3 8 18 44 - 47 -3
10 WV-HEDW 9 16 3 4 9 13 26 - 43 -17
11 VVA/Spartaan 2 15 3 1 11 10 25 - 52 -27
12 SDO 2 15 2 1 12 7 25 - 67 -42
13 Swift 6 16 2 1 13 7 31 - 69 -38

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse D

Uitslagen 28-03-2020
Thuis Uit Uitslag
Swift 6 JOGA Fortius asv 2
AFC 6 Buitenboys sc. 2
Diemen sv. 2 WV-HEDW 9
ASV Arsenal 4 VVA/Spartaan 2
Waterwijk asc 2 Argon 5
SDO 2 RAP sv. 2
Uitslagen 21-03-2020
Thuis Uit Uitslag
WV-HEDW 9 Waterwijk asc 2
Argon 5 Swift 6
RAP sv. 2 AFC 6
VVA/Spartaan 2 Diemen sv. 2
Buitenboys sc. 2 BFC 2
JOGA Fortius asv 2 SDO 2
Uitslagen 17-03-2020
Thuis Uit Uitslag
BFC 2 AFC 6

Programma - Zaterdag 3e klasse D

Programma 04-04-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:30 Buitenboys sc. 2 SDO 2 Sportpark Polderkwartier
12:30 JOGA Fortius asv 2 AFC 6 Sportpark Middenmeer
13:00 VVA/Spartaan 2 BFC 2 Sportpark Jan van Galen - VVA/Sp
13:00 Waterwijk asc 2 Swift 6 Sportpark Rie Mastenbroek
15:00 Argon 5 Diemen sv. 2 Sportpark Argon
17:00 WV-HEDW 9 ASV Arsenal 4 Sportpark Middenmeer
Programma 18-04-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:30 Diemen sv. 2 BFC 2 Sportpark Diemen
13:00 VVA/Spartaan 2 Buitenboys sc. 2 Sportpark Jan van Galen - VVA/Sp
13:00 ASV Arsenal 4 Waterwijk asc 2 Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
13:30 SDO 2 AFC 6 Sportpark De Kuil
14:30 RAP sv. 2 Swift 6 Sportpark Het Loopveld
16:30 WV-HEDW 9 Argon 5 Sportpark Middenmeer
Programma 25-04-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:30 JOGA Fortius asv 2 RAP sv. 2 Sportpark Middenmeer
12:30 Buitenboys sc. 2 WV-HEDW 9 Sportpark Polderkwartier
12:30 BFC 2 SDO 2 Sportpark Meerweg
13:00 Waterwijk asc 2 Diemen sv. 2 Sportpark Rie Mastenbroek
15:00 Argon 5 ASV Arsenal 4 Sportpark Argon
15:00 Swift 6 VVA/Spartaan 2 Sportpark Olympiaplein - Swift