SDO VR2

Spelers:
Floor Emmerik, Danielle Fafienie, Skylar Fokker, Claudia Franssen, Lisa Kleiberg, Bente Last, Felicia Nuñez, Nina Roeten, Maartje Rol, Jessica Roodenrijs, Frances Schouten, Saskia Spijker, Rosalie Timmers, Chantal Urbaan, Engéla Vermanen Valesqua de Waal, Michelle Weerden, Daphne Wennink, Taihara de Wit, Jessie Wortel

Begeleiding

TrainerRob Nieman
LeiderWillen Vermanen

Klassement - Zondag 4e klasse D

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Hoogland VR2 12 10 0 2 30 42 - 17 25
2 Sporting '70 VR2 12 9 1 2 28 32 - 18 14
3 BFC VR1 12 8 1 3 25 41 - 23 18
4 Soest SO VR2 12 6 1 5 19 39 - 23 16
5 Roda '46 Vr1 13 6 1 6 19 20 - 19 1
6 FC Weesp VR1 13 5 3 5 18 26 - 28 -2
7 SDO VR2 12 5 1 6 16 35 - 30 5
8 Meern De Vr1 12 5 0 7 15 24 - 36 -12
9 Hooglanderveen VR1 12 2 0 10 6 24 - 50 -26
10 Rivierwijkers VR1 12 1 0 11 3 13 - 52 -39

Uitslagen - Zondag 4e klasse D

Uitslagen 17-03-2019
Thuis Uit Uitslag
Sporting '70 VR2 Roda '46 VR1 2 - 0
Hooglanderveen VR1 Soest SO VR2 1 - 5
Rivierwijkers VR1 Meern De VR1 2 - 3
FC Weesp VR1 SDO VR2 5 - 1
Uitslagen 10-03-2019
Thuis Uit Uitslag
Roda '46 VR1 FC Weesp VR1 2 - 0
BFC VR1 Hooglanderveen VR1 4 - 0
Hoogland VR2 Rivierwijkers VR1 5 - 2

Programma - Zondag 4e klasse D

Programma 24-03-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Rivierwijkers VR1 Sporting '70 VR2 Sportpark Koningsweg
10:30 Hoogland VR2 FC Weesp VR1 Sportpark Langenoord
12:00 Meern De VR1 Soest SO VR2 Sportpark De Meern
14:30 Roda '46 VR1 Hooglanderveen VR1 Sportpark Burg.Buiningpark
Programma 31-03-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 BFC VR1 Soest SO VR2 Sportpark Meerweg
Programma 07-04-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Soest SO VR2 Hoogland VR2 Sportpark "Bosstraat-Oost"
13:00 SDO VR2 BFC VR1 Sportpark De Kuil
13:30 Hooglanderveen VR1 Sporting '70 VR2 Sportpark Willem Tomassen
14:00 FC Weesp VR1 Meern De VR1 Sportpark Papelaan
Programma 14-04-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Hoogland VR2 Hooglanderveen VR1 Sportpark Langenoord
11:15 Sporting '70 VR2 FC Weesp VR1 Sportpark Voordorp
12:00 BFC VR1 Roda '46 VR1 Sportpark Meerweg
13:00 Rivierwijkers VR1 SDO VR2 Sportpark Koningsweg
Programma 17-04-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
20:30 Meern De VR1 Sporting '70 VR2 Sportpark De Meern