SDO VR2

Spelers:
Floor Emmerik, Danielle Fafienie, Skylar Fokker, Claudia Franssen, Lisa Kleiberg, Bente Last, Felicia Nuñez, Nina Roeten, Maartje Rol, Jessica Roodenrijs, Frances Schouten, Saskia Spijker, Rosalie Timmers, Chantal Urbaan, Engéla Vermanen Valesqua de Waal, Michelle Weerden, Daphne Wennink, Taihara de Wit, Jessie Wortel

Begeleiding

TrainerRob Nieman
LeiderWillen Vermanen

Klassement - Zondag 4e klasse D

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Roda '46 Vr1 7 5 1 1 16 11 - 4 7
2 BFC VR1 7 5 0 2 15 26 - 12 14
3 Sporting '70 VR2 6 4 1 1 13 21 - 12 9
4 FC Weesp VR1 6 4 1 1 13 14 - 9 5
5 Hoogland VR2 6 4 0 2 12 24 - 11 13
6 Soest SO VR2 6 3 1 2 10 16 - 7 9
7 Roda '46 VR2 6 2 1 3 7 8 - 15 -7
8 SDO VR2 7 2 0 5 6 16 - 18 -2
9 Rivierwijkers VR1 7 1 1 5 4 7 - 28 -21
10 Hooglanderveen VR1 6 1 0 5 3 12 - 25 -13
11 Meern De Vr1 6 1 0 5 3 9 - 23 -14

Uitslagen - Zondag 4e klasse D

Uitslagen 11-11-2018
Thuis Uit Uitslag
FC Weesp VR1 Roda '46 VR1 1 - 1
Hooglanderveen VR1 BFC VR1 1 - 4
Sporting '70 VR2 Meern De VR1 7 - 0
Rivierwijkers VR1 Hoogland VR2 1 - 5
Roda '46 VR2 SDO VR2 2 - 1
Uitslagen 04-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Hooglanderveen VR1 FC Weesp VR1 2 - 6
BFC VR1 Meern De VR1 3 - 1
Roda '46 VR2 Sporting '70 VR2 0 - 6
Soest SO VR2 Rivierwijkers VR1 8 - 0
SDO VR2 Roda '46 VR1 0 - 1

Programma - Zondag 4e klasse D

Programma 18-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 Hoogland VR2 Roda '46 VR2 Sportpark Langenoord
12:00 Meern De VR1 Rivierwijkers VR1 Sportpark De Meern
13:00 SDO VR2 FC Weesp VR1 Sportpark De Kuil
14:00 Roda '46 VR1 Sporting '70 VR2 Sportpark "Burg.Buiningpark"-Roda'46
Programma 25-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Roda '46 VR2 BFC VR1 Sportpark "Burg.Buiningpark"-Roda'46
10:30 Soest SO VR2 Meern De VR1 Sportpark "Bosstraat-Oost"
11:30 Sporting '70 VR2 Rivierwijkers VR1 Sportpark Voordorp
13:30 Hooglanderveen VR1 Roda '46 VR1 Sportpark Willem Tomassen
14:00 FC Weesp VR1 Hoogland VR2 Sportpark Papelaan
Programma 02-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Hoogland VR2 Soest SO VR2 Sportpark Langenoord
11:15 Sporting '70 VR2 Hooglanderveen VR1 Sportpark Voordorp
12:00 BFC VR1 SDO VR2 Sportpark Meerweg
12:00 Meern De VR1 FC Weesp VR1 Sportpark De Meern
14:00 Roda '46 VR1 Roda '46 VR2 Sportpark "Burg.Buiningpark"-Roda'46
Programma 09-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Soest SO VR2 BFC VR1 Sportpark "Bosstraat-Oost"
11:00 Roda '46 VR2 Meern De VR1 Sportpark "Burg.Buiningpark"-Roda'46
13:00 SDO VR2 Rivierwijkers VR1 Sportpark De Kuil
13:30 Hooglanderveen VR1 Hoogland VR2 Sportpark Willem Tomassen
14:00 FC Weesp VR1 Sporting '70 VR2 Sportpark Papelaan