SDO VR1

Achterste rij van links naar rechts:
Noor van Ewijck, Eva Troostheide, Demi Hemelaar, Roos Mous, Jennifer Neef, Emily Poort, Melissa Peters

Middelste rij van links naar rechts:
Richard Buisman, Fleur van Rossum, Fendy van Bavel, Pia Haitsma, Danielle Fafieanie, Nienke Metzger, Leona van Tatenhove, Isabeau Peters, Gizem Dagarslan, Edwin Veen

Voorste rij van links naar rechts:
Carolien van Willigenburg, Mette van Ewijck, Nurhan Uysal, Eva van Joolen, Silvia Woudberg, Jessica van der Mannen, Luna Overeem, Kelly Hummeling

Shirtsponsor

Toyota Toonen

Begeleiding

HoofdtrainerRichard Buisman
Assistent trainerCarolien van Willigenburg
TeammanagerEdwin Veen

Klassement - Zondag 1e klasse C

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Witkampers VR1 19 14 1 4 43 56 - 26 30
2 FC Berghuizen VR1 19 13 1 5 40 63 - 31 32
3 SDO VR1 19 11 1 7 34 48 - 32 16
4 SEP VR1 19 10 1 8 31 45 - 34 11
5 Velsen Rkvv VR1 20 9 3 8 30 64 - 60 4
6 Blokkers de Vr1 19 9 2 8 29 36 - 39 -3
7 DVC '26 VR1 19 7 3 9 24 25 - 41 -16
8 Victoria Boys VR1 19 5 3 11 18 39 - 52 -13
9 Hoogland VR1 19 4 6 9 18 28 - 44 -16
10 Limmen Vr1 19 4 5 10 17 33 - 55 -22
11 VDZ VR1 19 5 2 12 17 29 - 52 -23

Uitslagen - Zondag 1e klasse C

Uitslagen 19-05-2019
Thuis Uit Uitslag
Limmen VR1 DVC '26 VR1 3 - 0
FC Berghuizen VR1 Witkampers VR1 1 - 0
Hoogland VR1 Victoria Boys VR1 1 - 1
SEP VR1 VDZ VR1 3 - 1
SDO VR1 Velsen Rkvv VR1 1 - 5
Uitslagen 16-05-2019
Thuis Uit Uitslag
DVC '26 VR1 VDZ VR1 3 - 1
Uitslagen 12-05-2019
Thuis Uit Uitslag
Blokkers de VR1 SEP VR1 1 - 0
VDZ VR1 Limmen VR1 2 - 2
Victoria Boys VR1 DVC '26 VR1 4 - 0
Velsen Rkvv VR1 Hoogland VR1 3 - 1
Witkampers VR1 SDO VR1 1 - 2

Programma - Zondag 1e klasse C

Programma 26-05-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
14:00 Blokkers de VR1 SDO VR1 Sportpark De Blokkers
14:00 Witkampers VR1 Limmen VR1 Sportpark Leussinkpark
14:00 DVC '26 VR1 SEP VR1 Sportpark De Nevelhorst
14:00 VDZ VR1 Hoogland VR1 Sportpark 't Cranevelt
14:00 Victoria Boys VR1 FC Berghuizen VR1 Victor Stadion