SDO VR1

Achterste rij van links naar rechts:
Zoe Manuputty, Franca van de Kuilen, Lotus Posthumus, Vienne Jansen, Skylar Fokker; Lieve Vroegindeweij, Donna van der Zalm, Demi den Ouden

Middelste rij van links naar rechts:
Edwin Veen, Luna Does, Sarah Goedemans, Claudia Broere, Jennifer Neef, Desire Krijgsman, Fleur van Rossum, Lieke Schreurs, Anneloes Vroegindeweij, Richard Buisman

Voorste rij van links naar rechts:
Larissa Verbeek, Luna Overeem, Oumaima Messaoudi, Ted Baars, Giulia Captyn, Romy Box, Nurhan Uysal
Op foto ontbreekt Fleur Mous.

Shirtsponsor

Toyota Toonen

Begeleiding

HoofdtrainerRichard Buisman
TeammanagerEdwin Veen
Assistent trainer Anneloes Vroegindeweij
Keeperstrainervacant

Trainingstijden

Zie het trainingschema

Klassement - Zondag Hoofdklasse B

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Bekkerveld VR1 11 9 2 0 29 45 - 10 35
2 Trekvogels VR1 10 7 3 0 24 43 - 11 32
3 FC Eindhoven AV VR2 11 6 2 3 20 28 - 13 15
4 De Tukkers VR1 11 4 5 2 17 25 - 15 10
5 VV FSG VR1 11 5 1 5 16 22 - 26 -4
6 ST SV Someren/NWC VR1 10 5 0 5 15 23 - 26 -3
7 Bavel VR1 11 3 3 5 12 13 - 23 -10
8 SDO VR1 10 3 2 5 11 24 - 30 -6
9 Victoria Boys VR1 10 2 4 4 10 26 - 30 -4
10 Nooit Gedacht VR1 11 2 3 6 9 12 - 27 -15
11 FC Berghuizen VR1 10 2 2 6 8 13 - 28 -15
12 Woezik VR1 10 0 3 7 3 4 - 39 -35

Uitslagen - Zondag Hoofdklasse B

Uitslagen 29-01-2023
Thuis Uit Uitslag
Trekvogels VR1 Bekkerveld VR1 1 - 1

Programma - Zondag Hoofdklasse B

Programma 05-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 ST SV Someren/NWC VR1 Bavel VR1 Sportpark 't Root
12:15 VV FSG VR1 Victoria Boys VR1 Sportpark Mijn Zuid
12:30 FC Berghuizen VR1 De Tukkers VR1 Sportpark 't Venterinck
13:00 SDO VR1 Bekkerveld VR1 Sportpark De Kuil
14:30 Woezik VR1 Trekvogels VR1 Sportpark Woezik
Programma 07-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
20:00 FC Eindhoven AV VR2 Nooit Gedacht VR1 Sportpark Genneperparken
Programma 12-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Bekkerveld VR1 ST SV Someren/NWC VR1 Sportpark A gene Bek
12:15 Nooit Gedacht VR1 FC Berghuizen VR1 Sportpark De Biescamp
14:00 Victoria Boys VR1 SDO VR1 Victor Stadion
14:30 Bavel VR1 Woezik VR1 Sportpark De Roosberg
14:30 Trekvogels VR1 FC Eindhoven AV VR2 Sportpark De Kwakkenberg
Programma 26-02-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Woezik VR1 Victoria Boys VR1 Sportpark Woezik
12:30 FC Berghuizen VR1 ST SV Someren/NWC VR1 Sportpark 't Venterinck
14:30 Trekvogels VR1 SDO VR1 Sportpark De Kwakkenberg
Programma 05-03-2023
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 ST SV Someren/NWC VR1 Victoria Boys VR1 Sportpark 't Root
12:15 VV FSG VR1 SDO VR1 Sportpark Mijn Zuid
12:30 FC Berghuizen VR1 Trekvogels VR1 Sportpark 't Venterinck
13:00 FC Eindhoven AV VR2 Bavel VR1 Sportpark Genneperparken
13:00 De Tukkers VR1 Nooit Gedacht VR1 Sportpark Loarkamp
14:30 Woezik VR1 Bekkerveld VR1 Sportpark Woezik