SDO VR1

Achterste rij van links naar rechts:
Fleur Mous, Fleur van Rossum, Vienne Jansen, Jennifer Neef, Franca van de Kuilen, Isabeau Peters, Lieve Vroegindeweij, Lotus Posthumus, Claudia Broere

Middelste rij van links naar rechts:
Richard Buisman, Anneloes Vroegindeweij, Edwin Veen

Voorste rij van links naar rechts:
Nurhan Uysal, Larissa Verbeek, Demi den Ouden, Sophie van Joolen, Giulia Captyn, Luna Overeem, Noor van Ewijck, Luna Does .
Seizoen 2022-2023 Hoofdklasse B (zondag) Nieuw: Ted Baars, Skylar Fokker, Oumaima Messaoudi, Lieke Schreurs, Donna van der Zalm Gestopt : Sophie van Joolen, Isabeau Peeters

Shirtsponsor

Toyota Toonen

Begeleiding

HoofdtrainerRichard Buisman
TeammanagerEdwin Veen
Assistent trainer Anneloes Vroegindeweij
Keeperstrainervacant

Trainingstijden

zie trainings schema

Klassement - Zondag Hoofdklasse B

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Trekvogels VR1 1 1 0 0 3 10 - 0 10
2 Bekkerveld VR1 1 1 0 0 3 5 - 0 5
3 FC Eindhoven AV VR2 1 1 0 0 3 3 - 0 3
4 ST SV Someren/NWC VR1 1 1 0 0 3 4 - 2 2
5 VV FSG VR1 1 1 0 0 3 4 - 3 1
6 FC Berghuizen VR1 1 1 0 0 3 3 - 2 1
7 Victoria Boys VR1 1 0 0 1 0 3 - 4 -1
8 De Tukkers VR1 1 0 0 1 0 2 - 3 -1
9 Bavel VR1 1 0 0 1 0 2 - 4 -2
10 Nooit Gedacht VR1 1 0 0 1 0 0 - 3 -3
11 SDO VR1 1 0 0 1 0 0 - 5 -5
12 Woezik VR1 1 0 0 1 0 0 - 10 -10

Uitslagen - Zondag Hoofdklasse B

Uitslagen 25-09-2022
Thuis Uit Uitslag
Bavel VR1 ST SV Someren/NWC VR1 2 - 4
Trekvogels VR1 Woezik VR1 10 - 0
Victoria Boys VR1 VV FSG VR1 3 - 4
De Tukkers VR1 FC Berghuizen VR1 2 - 3
Nooit Gedacht VR1 FC Eindhoven AV VR2 0 - 3
Bekkerveld VR1 SDO VR1 5 - 0

Programma - Zondag Hoofdklasse B

Programma 02-10-2022
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 ST SV Someren/NWC VR1 Bekkerveld VR1 Sportpark De Potacker
12:00 VV FSG VR1 De Tukkers VR1 Sportpark Mijn Zuid
12:30 FC Berghuizen VR1 Nooit Gedacht VR1 Sportpark 't Venterinck
13:00 SDO VR1 Victoria Boys VR1 Sportpark De Kuil
13:00 FC Eindhoven AV VR2 Trekvogels VR1 Sportpark Genneperparken
14:30 Woezik VR1 Bavel VR1 Sportpark Woezik
Programma 09-10-2022
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Bekkerveld VR1 Woezik VR1 Sportpark A gene Bek
12:00 Nooit Gedacht VR1 De Tukkers VR1 Sportpark De Biescamp
13:00 SDO VR1 VV FSG VR1 Sportpark De Kuil
14:00 Victoria Boys VR1 ST SV Someren/NWC VR1 Victor Stadion
14:30 Bavel VR1 FC Eindhoven AV VR2 Sportpark De Roosberg
14:30 Trekvogels VR1 FC Berghuizen VR1 Sportpark De Kwakkenberg
Programma 16-10-2022
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 ST SV Someren/NWC VR1 SDO VR1 Sportpark De Potacker
12:00 VV FSG VR1 Nooit Gedacht VR1 Sportpark Mijn Zuid
12:30 FC Berghuizen VR1 Bavel VR1 Sportpark 't Venterinck
13:00 FC Eindhoven AV VR2 Bekkerveld VR1 Sportpark Genneperparken
13:00 De Tukkers VR1 Trekvogels VR1 Sportpark Loarkamp
Programma 23-10-2022
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:30 FC Berghuizen VR1 ST SV Someren/NWC VR1 Sportpark 't Venterinck
14:30 Woezik VR1 Victoria Boys VR1 Sportpark Woezik