SDO 4

Begeleiding

TrainerMarc de Boo
LeiderRemco Doting

Klassement - Zondag 7e klasse 12

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Hoogland 9 8 6 2 0 20 38 - 13 25
2 Amsvorde 6 7 5 1 1 16 23 - 12 11
3 Voorwaarts 6 7 5 0 2 15 30 - 17 13
4 Hooglanderveen 6 8 4 2 2 14 20 - 11 9
5 Hoogland 12 6 4 1 1 13 18 - 9 9
6 Wasmeer 5 7 4 1 2 13 18 - 13 5
7 SDO 4 8 4 0 4 12 15 - 21 -6
8 Laren 99 sv 4 8 3 1 4 10 15 - 20 -5
9 Olympia '25 3 7 2 0 5 6 11 - 16 -5
10 Olympia '25 4 7 1 0 6 3 9 - 23 -14
11 Graveland 's 4 7 1 0 6 3 10 - 35 -25
12 Hooglanderveen 7 8 1 0 7 3 12 - 29 -17

Uitslagen - Zondag 7e klasse 12

Uitslagen 17-11-2019
Thuis Uit Uitslag
Graveland 's 4 Wasmeer 5 0 - 3
Olympia '25 4 Hoogland 12 0 - 4
Laren 99 sv 4 Hooglanderveen 6 2 - 2
Olympia '25 3 Hoogland 9 1 - 4
Amsvorde 6 Hooglanderveen 7 5 - 1
Voorwaarts 6 SDO 4 5 - 0
Uitslagen 10-11-2019
Thuis Uit Uitslag
Hoogland 9 Amsvorde 6 2 - 2
Hoogland 12 Laren 99 sv 4 4 - 2
Hooglanderveen 7 Graveland 's 4 4 - 6
Hooglanderveen 6 Voorwaarts 6 1 - 4
Wasmeer 5 Olympia '25 4 4 - 1
SDO 4 Olympia '25 3 2 - 1

Programma - Zondag 7e klasse 12

Programma 24-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Graveland 's 4 Voorwaarts 6 Sportpark Berestein
11:00 SDO 4 Wasmeer 5 Sportpark De Kuil
11:00 Olympia '25 3 Olympia '25 4 Sportpark Berestein
11:30 Hooglanderveen 7 Hoogland 12 Sportpark Willem Tomassen
14:30 Hoogland 9 Hooglanderveen 6 Sportpark Langenoord
Programma 01-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:45 Voorwaarts 6 Amsvorde 6 Sportpark Berekuil
11:00 SDO 4 Olympia '25 4 Sportpark De Kuil
11:00 Wasmeer 5 Olympia '25 3 Sportpark Anna's Hoeve
11:00 Laren 99 sv 4 Graveland 's 4 Sportpark Laarder Engh
11:30 Hooglanderveen 6 Hooglanderveen 7 Sportpark Willem Tomassen
12:30 Hoogland 12 Hoogland 9 Sportpark Langenoord
Programma 08-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Amsvorde 6 Wasmeer 5 Sportpark Nimmerdor
11:00 Olympia '25 4 Hooglanderveen 6 Sportpark Berestein
11:00 Laren 99 sv 4 Voorwaarts 6 Sportpark Laarder Engh
11:00 Olympia '25 3 Hoogland 12 Sportpark Berestein
11:00 Graveland 's 4 SDO 4 Sportpark Berestein
11:30 Hooglanderveen 7 Hoogland 9 Sportpark Willem Tomassen
Programma 15-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Voorwaarts 6 Hoogland 12 Sportpark Berekuil