SDO 4

Begeleiding

TrainerMarc de Boo
LeiderRemco Doting

Klassement - Zondag 7e klasse 11

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Abcoude fc 6 13 13 0 0 39 57 - 18 39
2 Olympia '25 3 14 9 1 4 28 58 - 41 17
3 Graveland 's 3 15 9 1 5 28 50 - 26 24
4 Laren 99 sv 4 13 9 0 4 27 45 - 21 24
5 Buitenboys sc. 6 14 7 4 3 25 48 - 33 15
6 SDO 4 15 7 3 5 24 45 - 30 15
7 WV-HEDW 14 15 7 2 6 23 38 - 32 6
8 Olympia '25 4 14 4 3 7 15 32 - 47 -15
9 GeuzenMiddenmeer 10 14 4 2 8 14 47 - 56 -9
10 AFC 10 15 4 2 9 14 30 - 47 -17
11 AS'80 8 14 1 2 11 5 18 - 59 -41
12 AS'80 9 14 0 2 12 2 18 - 76 -58

Uitslagen - Zondag 7e klasse 11

Uitslagen 17-03-2019
Thuis Uit Uitslag
Abcoude fc 6 WV-HEDW 14 6 - 1
AFC 10 Laren 99 sv 4 0 - 3
Olympia '25 3 Graveland 's 3 3 - 4
Olympia '25 4 AS'80 9 7 - 1
SDO 4 GeuzenMiddenmeer 10 4 - 2
Uitslagen 10-03-2019
Thuis Uit Uitslag
GeuzenMiddenmeer 10 Buitenboys sc. 6 3 - 7
WV-HEDW 14 AFC 10 1 - 0
AS'80 8 Olympia '25 4 0 - 4
Graveland 's 3 SDO 4 1 - 1

Programma - Zondag 7e klasse 11

Programma 24-03-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Graveland 's 3 Laren 99 sv 4 Sportpark Berestein
11:00 Olympia '25 3 SDO 4 Sportpark Berestein
13:15 AS'80 9 Buitenboys sc. 6 Sportpark Klein Brandt
14:15 AS'80 8 Abcoude fc 6 Sportpark Klein Brandt
14:15 WV-HEDW 14 Olympia '25 4 Sportpark Middenmeer
14:30 GeuzenMiddenmeer 10 AFC 10 Sportpark Voorland
Programma 31-03-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 AFC 10 Olympia '25 3 Sportpark Goed Genoeg- AFC
11:00 Laren 99 sv 4 SDO 4 Sportpark Laarder Engh
11:00 AS'80 8 AS'80 9 Sportpark Klein Brandt
11:00 Olympia '25 4 Buitenboys sc. 6 Sportpark Berestein
14:00 Abcoude fc 6 Graveland 's 3 Sportpark Hollandse Kade
14:15 WV-HEDW 14 GeuzenMiddenmeer 10 Sportpark Middenmeer
Programma 07-04-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Laren 99 sv 4 AS'80 9 Sportpark Laarder Engh
11:00 AFC 10 SDO 4 Sportpark Goed Genoeg- AFC
11:00 Olympia '25 4 GeuzenMiddenmeer 10 Sportpark Berestein
14:15 AS'80 8 WV-HEDW 14 Sportpark Klein Brandt
14:30 Abcoude fc 6 Olympia '25 3 Sportpark Hollandse Kade
15:00 Buitenboys sc. 6 Graveland 's 3 Sportpark Polderkwartier
Programma 14-04-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:45 SDO 4 Buitenboys sc. 6 Sportpark De Kuil
11:00 Olympia '25 3 AS'80 8 Sportpark Berestein
11:00 Graveland 's 3 Olympia '25 4 Sportpark Berestein
13:00 WV-HEDW 14 Laren 99 sv 4 Sportpark Middenmeer
13:15 AS'80 9 AFC 10 Sportpark Klein Brandt
14:30 GeuzenMiddenmeer 10 Abcoude fc 6 Sportpark Voorland