SDO 3

Begeleiding

TrainerWouter Bus
LeiderBrian Peters
LeiderMichael Pouw

Klassement - Zondag 2e klasse D

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 SCH '44 2 15 12 0 3 36 55 - 25 30
2 Kampong 3 14 9 4 1 31 40 - 26 14
3 Soest SO 3 14 9 3 2 30 52 - 25 27
4 Elinkwijk 2 15 9 1 5 28 40 - 36 4
5 SDO 3 15 8 2 5 26 37 - 40 -3
6 Houten 2 15 6 3 6 21 50 - 34 16
7 sva Papendorp 3 15 6 3 6 21 47 - 44 3
8 AFC Quick 1890 2 15 6 2 7 20 35 - 45 -10
9 PVCV 2 15 3 4 8 13 40 - 45 -5
10 FC Weesp 2 15 2 4 9 10 26 - 41 -15
11 Roda '46 2 15 2 2 11 8 19 - 46 -27
12 Diemen sv. 2 15 2 2 11 5 30 - 64 -34

Uitslagen - Zondag 2e klasse D

Uitslagen 17-03-2019
Thuis Uit Uitslag
Houten 2 AFC Quick 1890 2 2 - 2
SCH '44 2 PVCV 2 4 - 2
Elinkwijk 2 Diemen sv. 2 5 - 3
Roda '46 2 Kampong 3 1 - 3
Soest SO 3 FC Weesp 2 6 - 1
sva Papendorp 3 SDO 3 8 - 2
Uitslagen 10-03-2019
Thuis Uit Uitslag
Diemen sv. 2 SCH '44 2 2 - 4
PVCV 2 sva Papendorp 3 4 - 1
FC Weesp 2 Roda '46 2 4 - 1
Kampong 3 Soest SO 3
AFC Quick 1890 2 Elinkwijk 2 1 - 1
SDO 3 Houten 2 3 - 1

Programma - Zondag 2e klasse D

Programma 24-03-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 AFC Quick 1890 2 sva Papendorp 3 Sportpark Dorrestein
11:00 SDO 3 Soest SO 3 Sportpark De Kuil
11:30 Elinkwijk 2 SCH '44 2 Sportpark Elinkwijk
11:30 FC Weesp 2 Houten 2 Sportpark Papelaan
11:30 PVCV 2 Roda '46 2 Sportpark Fletiomare Oost
12:00 Diemen sv. 2 Kampong 3 Sportpark Diemen
Programma 31-03-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Kampong 3 Soest SO 3 Sportpark Maarschalkerweerd
Programma 07-04-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Soest SO 3 Elinkwijk 2 Sportpark "Bosstraat-Oost"
11:00 Roda '46 2 SCH '44 2 Sportpark Burg.Buiningpark
11:00 Kampong 3 AFC Quick 1890 2 Sportpark Maarschalkerweerd
11:00 sva Papendorp 3 Diemen sv. 2 Sportpark Papendorp
11:00 SDO 3 FC Weesp 2 Sportpark De Kuil
12:30 Houten 2 PVCV 2 Sportpark Oud Wulven
Programma 14-04-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 AFC Quick 1890 2 Roda '46 2 Sportpark Dorrestein
11:30 Elinkwijk 2 SDO 3 Sportpark Elinkwijk
11:30 FC Weesp 2 Kampong 3 Sportpark Papelaan
11:30 PVCV 2 Soest SO 3 Sportpark Fletiomare Oost
11:30 SCH '44 2 sva Papendorp 3 Sportpark Bijleveld
12:00 Diemen sv. 2 Houten 2 Sportpark Diemen