SDO 3

Begeleiding

TrainerWouter Bus
LeiderBrian Peters
LeiderMichael Pouw

Klassement - Zondag 2e klasse D

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Hoogland 3 8 6 1 1 19 26 - 12 14
2 Ouderkerk sv. 2 8 6 0 2 18 24 - 12 12
3 PVCV 2 7 5 1 1 16 17 - 6 11
4 Houten 2 8 4 2 2 14 17 - 17 0
5 Zwaluwen Utrecht '11 2 7 4 1 2 13 23 - 18 5
6 Soest SO 3 7 3 1 3 10 23 - 17 6
7 APWC 2 7 3 1 3 10 29 - 28 1
8 Diemen sv. 2 7 3 0 4 9 19 - 21 -2
9 sva Papendorp 2 5 1 1 3 4 17 - 21 -4
10 SDO 3 6 1 1 4 4 14 - 20 -6
11 PVC 2 7 0 2 5 2 16 - 31 -15
12 AFC Quick 1890 2 7 0 1 6 1 7 - 29 -22

Uitslagen - Zondag 2e klasse D

Uitslagen 17-11-2019
Thuis Uit Uitslag
Houten 2 Diemen sv. 2 2 - 1
Ouderkerk sv. 2 APWC 2 2 - 4
Zwaluwen Utrecht '11 2 PVCV 2
PVC 2 Hoogland 3 1 - 4
AFC Quick 1890 2 SDO 3 5 - 1
Uitslagen 10-11-2019
Thuis Uit Uitslag
PVCV 2 Houten 2 2 - 0
APWC 2 AFC Quick 1890 2 5 - 0
Soest SO 3 PVC 2 7 - 1
Hoogland 3 Ouderkerk sv. 2 3 - 2
SDO 3 Zwaluwen Utrecht '11 2 4 - 5

Programma - Zondag 2e klasse D

Programma 24-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Soest SO 3 SDO 3 Sportpark "Bosstraat-Oost"
11:00 PVC 2 Zwaluwen Utrecht '11 2 Sportpark Marco van Basten
11:00 APWC 2 PVCV 2 Sportpark De Koppel
11:30 Ouderkerk sv. 2 Houten 2 Sportpark Ouderkerk
12:30 Hoogland 3 Diemen sv. 2 Sportpark Langenoord
Programma 01-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Soest SO 3 Zwaluwen Utrecht '11 2 Sportpark "Bosstraat-Oost"
11:00 SDO 3 PVC 2 Sportpark De Kuil
11:15 PVCV 2 Hoogland 3 Sportpark Fletiomare Oost
12:00 Diemen sv. 2 APWC 2 Sportpark Diemen
12:30 Houten 2 AFC Quick 1890 2 Sportpark Oud Wulven
Programma 08-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 AFC Quick 1890 2 Soest SO 3 Sportpark Dorrestein
11:00 PVC 2 PVCV 2 Sportpark Marco van Basten
11:00 APWC 2 Hoogland 3 Sportpark De Koppel
11:30 Ouderkerk sv. 2 SDO 3 Sportpark Ouderkerk
11:30 Zwaluwen Utrecht '11 2 Diemen sv. 2 Sportpark Welgelegen
Programma 15-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Zwaluwen Utrecht '11 2 PVCV 2 Sportpark Welgelegen