SDO 2

Begeleiding

HoofdtrainerFabian Schaken
ElftalleiderJohn Romeijnders

Klassement - Zondag Hoofdklasse A

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Kampong 2 7 7 0 0 21 22 - 8 14
2 DEM (RKVV) 2 7 6 1 0 19 23 - 4 19
3 AFC 2 7 5 1 1 16 23 - 12 11
4 Koninklijke HFC 2 6 4 1 1 13 17 - 9 8
5 JOS Watergraafsmeer 2 7 4 1 2 13 26 - 15 11
6 Hoogland 2 7 3 1 3 10 16 - 15 1
7 Fortuna Wormerveer sv 2 6 3 0 3 9 15 - 14 1
8 ADO '20 2 7 2 3 2 9 15 - 18 -3
9 SDO 2 7 2 0 5 6 11 - 13 -2
10 Hoofddorp s.v. 2 7 2 0 5 6 7 - 17 -10
11 Hercules 2 7 1 2 4 5 11 - 18 -7
12 Purmersteijn 2 7 1 1 5 4 6 - 18 -12
13 DCG Rksv 2 7 1 1 5 4 7 - 25 -18
14 FC Uitgeest 2 7 1 0 6 3 7 - 20 -13

Uitslagen - Zondag Hoofdklasse A

Uitslagen 04-11-2018
Thuis Uit Uitslag
AFC 2 Fortuna Wormerveer sv 2 2 - 4
Koninklijke HFC 2 Hercules 2 5 - 1
DEM (RKVV) 2 Hoofddorp s.v. 2 2 - 0
JOS Watergraafsmeer 2 FC Uitgeest 2 6 - 0
DCG Rksv 2 ADO '20 2 1 - 1
Kampong 2 Hoogland 2 3 - 0
Purmersteijn 2 SDO 2 0 - 1

Programma - Zondag Hoofdklasse A

Programma 18-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 FC Uitgeest 2 DCG Rksv 2 Sportpark De Koog - FC Uitgeest
11:00 Hoogland 2 Koninklijke HFC 2 Sportpark Langenoord
11:00 SDO 2 JOS Watergraafsmeer 2 Sportpark De Kuil
11:00 Hoofddorp s.v. 2 Purmersteijn 2 Sportpark De IJvelden
11:00 ADO '20 2 AFC 2 Sportpark "De Vlotter" - ADO'20
11:30 Hercules 2 Kampong 2 Sportpark Voordorp
11:30 Fortuna Wormerveer sv 2 DEM (RKVV) 2 Sportpark Fortuna Wormerveer
Programma 25-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 FC Uitgeest 2 Hoogland 2 Sportpark De Koog - FC Uitgeest
11:00 SDO 2 Hoofddorp s.v. 2 Sportpark De Kuil
11:00 ADO '20 2 Fortuna Wormerveer sv 2 Sportpark "De Vlotter" - ADO'20
11:00 Purmersteijn 2 Hercules 2 Sportpark Purmersteijn
11:00 DCG Rksv 2 Koninklijke HFC 2 Sportpark Ookmeer
11:30 JOS Watergraafsmeer 2 Kampong 2 Sportpark Drieburg
13:15 AFC 2 DEM (RKVV) 2 Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma 02-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Hoogland 2 DCG Rksv 2 Sportpark Langenoord
11:00 Hoofddorp s.v. 2 ADO '20 2 Sportpark De IJvelden
11:00 Kampong 2 AFC 2 Sportpark Maarschalkerweerd
11:30 Hercules 2 SDO 2 Sportpark Voordorp
11:30 DEM (RKVV) 2 JOS Watergraafsmeer 2 Sportpark DEM
11:30 Fortuna Wormerveer sv 2 FC Uitgeest 2 Sportpark Fortuna Wormerveer
12:00 Koninklijke HFC 2 Purmersteijn 2 Sportpark Koninklijke HFC
Programma 09-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 FC Uitgeest 2 ADO '20 2 Sportpark De Koog - FC Uitgeest
11:00 SDO 2 Fortuna Wormerveer sv 2 Sportpark De Kuil
11:00 Purmersteijn 2 Hoogland 2 Sportpark Purmersteijn
11:00 DCG Rksv 2 Hoofddorp s.v. 2 Sportpark Ookmeer
11:30 JOS Watergraafsmeer 2 Hercules 2 Sportpark Drieburg
11:30 DEM (RKVV) 2 Kampong 2 Sportpark DEM
13:15 AFC 2 Koninklijke HFC 2 Sportpark Goed Genoeg- AFC
Programma 16-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Hoogland 2 AFC 2 Sportpark Langenoord
11:00 Kampong 2 DCG Rksv 2 Sportpark Maarschalkerweerd
11:00 Hoofddorp s.v. 2 JOS Watergraafsmeer 2 Sportpark De IJvelden
11:00 ADO '20 2 SDO 2 Sportpark "De Vlotter" - ADO'20
11:30 Hercules 2 FC Uitgeest 2 Sportpark Voordorp
11:30 Fortuna Wormerveer sv 2 Purmersteijn 2 Sportpark Fortuna Wormerveer
12:00 Koninklijke HFC 2 DEM (RKVV) 2 Sportpark Koninklijke HFC