Begeleiding

TrainerDaniel van Velen
Assisten trainer John Romeijnders
Leider Remco Mous

Klassement - Zondag Hoofdklasse A

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Kampong 2 22 17 4 1 55 89 - 30 59
2 Hoofddorp s.v. 2 22 13 7 2 46 68 - 38 30
3 Hoogland 2 23 14 3 6 45 55 - 35 20
4 DCG Rksv 2 22 12 3 7 39 49 - 41 8
5 RODA '23 Rksv 2 22 10 3 9 33 43 - 42 1
6 SDO 2 22 8 5 9 29 36 - 41 -5
7 AFC 2 22 8 4 10 28 56 - 53 3
8 HBC 2 22 7 5 10 26 37 - 60 -23
9 Velsen Rkvv 2 22 7 4 11 25 41 - 42 -1
10 FC Uitgeest 2 22 7 4 11 25 44 - 61 -17
11 JOS Watergraafsmeer 2 22 7 1 14 22 39 - 54 -15
12 Soest SO 2 22 6 1 15 19 39 - 69 -30
13 Hillegom sv 2 23 5 2 16 17 43 - 73 -30

Uitslagen - Zondag Hoofdklasse A

Uitslagen 22-05-2022
Thuis Uit Uitslag
AFC 2 HBC 2 3 - 4
JOS Watergraafsmeer 2 Velsen Rkvv 2 1 - 1
Hoogland 2 DCG Rksv 2 4 - 0
Soest SO 2 Kampong 2 1 - 6
Hillegom sv 2 FC Uitgeest 2 4 - 7
Hoofddorp s.v. 2 SDO 2 2 - 0
Uitslagen 19-05-2022
Thuis Uit Uitslag
Hoofddorp s.v. 2 Velsen Rkvv 2 1 - 1
Uitslagen 15-05-2022
Thuis Uit Uitslag
DCG Rksv 2 RODA '23 Rksv 2 3 - 2
Velsen Rkvv 2 Soest SO 2 5 - 2
HBC 2 Hillegom sv 2 2 - 3
FC Uitgeest 2 AFC 2 5 - 2
Kampong 2 Hoogland 2 6 - 2
SDO 2 JOS Watergraafsmeer 2 2 - 1
Uitslagen 12-05-2022
Thuis Uit Uitslag
Kampong 2 DCG Rksv 2 4 - 1
Hoogland 2 RODA '23 Rksv 2 2 - 1
HBC 2 FC Uitgeest 2 2 - 2
AFC 2 JOS Watergraafsmeer 2 3 - 2
Hillegom sv 2 SDO 2 1 - 2

Programma - Zondag Hoofdklasse A

Programma 29-05-2022
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 FC Uitgeest 2 JOS Watergraafsmeer 2 Sportpark De Koog
11:00 SDO 2 Soest SO 2 Sportpark De Kuil
11:00 Velsen Rkvv 2 Hoogland 2 Sportpark Driehuis
11:00 HBC 2 RODA '23 Rksv 2 Sportpark HBC
11:00 DCG Rksv 2 AFC 2 Sportpark Ookmeer
11:30 Kampong 2 Hoofddorp s.v. 2 Sportpark Maarschalkerweerd
Programma 06-06-2022
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:45 Hoofddorp s.v. 2 DCG Rksv 2 Sportpark De IJvelden
11:00 Soest SO 2 FC Uitgeest 2 Sportpark Bosstraat-Oost
11:00 AFC 2 SDO 2 Sportpark Goed Genoeg
11:00 Hillegom sv 2 Kampong 2 Sportpark De Zanderij
11:15 RODA '23 Rksv 2 Velsen Rkvv 2 Sportpark RODA '23 Bovenkerk
11:30 JOS Watergraafsmeer 2 HBC 2 Sportpark Drieburg