Begeleiding

Assistent TrainerJohn Romeijnders
Trainer Daniel van Veelen
Leider Remco Mous

Klassement - Zondag Hoofdklasse A

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Kampong 2 5 3 2 0 11 15 - 5 10
2 DCG Rksv 2 4 3 1 0 10 18 - 7 11
3 Hoogland 2 4 3 0 1 9 13 - 8 5
4 RODA '23 Rksv 2 5 3 0 2 9 13 - 10 3
5 Hoofddorp s.v. 2 4 2 2 0 8 16 - 9 7
6 AFC 2 5 2 1 2 7 10 - 11 -1
7 HBC 2 3 2 0 1 6 6 - 7 -1
8 Velsen Rkvv 2 5 2 0 3 6 10 - 10 0
9 SDO 2 5 1 3 1 6 5 - 6 -1
10 Soest SO 2 5 1 1 3 4 10 - 18 -8
11 JOS Watergraafsmeer 2 4 1 0 3 3 9 - 11 -2
12 FC Uitgeest 2 5 0 2 3 2 6 - 15 -9
13 Hillegom sv 2 4 0 0 4 0 3 - 17 -14

Uitslagen - Zondag Hoofdklasse A

Uitslagen 24-10-2021
Thuis Uit Uitslag
AFC 2 Kampong 2 0 - 5
JOS Watergraafsmeer 2 RODA '23 Rksv 2 2 - 3
DCG Rksv 2 Hillegom sv 2 8 - 1
Hoofddorp s.v. 2 Soest SO 2 8 - 4
FC Uitgeest 2 Hoogland 2 1 - 5
Velsen Rkvv 2 SDO 2 3 - 0
Uitslagen 17-10-2021
Thuis Uit Uitslag
RODA '23 Rksv 2 Hoofddorp s.v. 2 1 - 4
Hoogland 2 AFC 2 3 - 2
Kampong 2 Soest SO 2 2 - 2
Velsen Rkvv 2 FC Uitgeest 2 3 - 1
SDO 2 DCG Rksv 2 1 - 1

Programma - Zondag Hoofdklasse A

Programma 31-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Soest SO 2 JOS Watergraafsmeer 2 Sportpark Bosstraat-Oost
11:00 Hoogland 2 Hillegom sv 2 Sportpark Langenoord
11:00 Kampong 2 Velsen Rkvv 2 Sportpark Maarschalkerweerd
11:00 SDO 2 HBC 2 Sportpark De Kuil
11:00 DCG Rksv 2 Hoofddorp s.v. 2 Sportpark Ookmeer
11:15 RODA '23 Rksv 2 AFC 2 Sportpark RODA '23 Bovenkerk
Programma 04-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
20:00 Hillegom sv 2 HBC 2 Sportpark De Zanderij
Programma 07-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 FC Uitgeest 2 RODA '23 Rksv 2 Sportpark De Koog
11:00 SDO 2 Kampong 2 Sportpark De Kuil
11:00 Hillegom sv 2 Hoofddorp s.v. 2 Sportpark De Zanderij
11:00 HBC 2 Hoogland 2 Sportpark HBC
11:30 JOS Watergraafsmeer 2 DCG Rksv 2 Sportpark Drieburg
13:15 AFC 2 Soest SO 2 Sportpark Goed Genoeg
Programma 21-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:45 Hoofddorp s.v. 2 JOS Watergraafsmeer 2 Sportpark De IJvelden
11:00 Soest SO 2 HBC 2 Sportpark Bosstraat-Oost
11:00 Hoogland 2 SDO 2 Sportpark Langenoord
11:00 Kampong 2 FC Uitgeest 2 Sportpark Maarschalkerweerd
11:00 Hillegom sv 2 Velsen Rkvv 2 Sportpark De Zanderij
11:15 RODA '23 Rksv 2 DCG Rksv 2 Sportpark RODA '23 Bovenkerk