SDO 1

Achterste rij van links naar rechts:
Hans Fokker, Desley Groenewegen, Niels Irik, Lars Raaijen, Gogo Kinkela, Micha Fokker, Joost Heerschop, Aron Klaassen, Edwin van der Lugt

Middelste rij van links naar rechts:
Donovan Wal, Theo Visser, Karel Visser, Michael van Zomeren, Eddy Groenewegen, Remco Oterdoom, Evert Goedemans, Dwight Oehlers, Dino van Essen, Rolf Hazelaar

Voorste rij van links naar rechts:
Jeffrey Hesta, Anis Ziani, Kaj van Duuren, Rafanello Elschot, Rick Schipper, Koen Janssen, Glenn Hemmers, Dennis de Loos, Rowell van der Meer, Jesse van Huisstede

Shirtsponsor

ING

Begeleiding

HoofdtrainerKoen Janssen
Assistent trainerRick Schipper
Assistent trainerEvert Goedemans
KeeperstrainerMichael van Zomeren
TeammanagerHans Fokker
LeiderRemco Oterdoom
FysiotherapeutEdwin van der Lugt
FysiotherapeutHuub Bus
MateriaalmanEddy Groenewegen

Klassement - Zondag Hoofdklasse A

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 JOS Watergraafsmeer 15 10 3 2 33 33 - 19 14
2 Hollandia 15 9 3 3 30 31 - 16 15
3 Hoogeveen 13 9 1 3 28 30 - 19 11
4 RKAVV 15 8 2 5 26 42 - 27 15
5 Leonidas 14 7 4 3 25 32 - 22 10
6 SJC 15 8 1 6 25 31 - 25 6
7 Alphense Boys 15 8 0 7 24 28 - 22 6
8 SDO 15 6 4 5 22 38 - 36 2
9 Quick '20 15 5 5 5 20 37 - 35 2
10 HBS 15 6 2 7 20 20 - 20 0
11 Velsen Rkvv 14 5 3 6 18 23 - 25 -2
12 Be Quick 1887 15 4 5 6 17 24 - 18 6
13 Emmen 15 4 4 7 16 35 - 45 -10
14 Alcides 15 3 2 10 11 18 - 36 -18
15 MSC/Amslod 15 3 2 10 11 14 - 47 -33
16 VOC 15 2 1 12 7 21 - 45 -24

Uitslagen - Zondag Hoofdklasse A

Uitslagen 19-01-2020
Thuis Uit Uitslag
Velsen Rkvv HBS 1 - 1
Alphense Boys VOC 1 - 3
Hollandia Hoogeveen 3 - 0
Alcides RKAVV 0 - 5
Be Quick 1887 MSC/Amslod 5 - 0
Leonidas JOS Watergraafsmeer 1 - 3
SDO Quick '20 4 - 5
Uitslagen 18-01-2020
Thuis Uit Uitslag
Emmen SJC 2 - 5

Programma - Zondag Hoofdklasse A

Programma 26-01-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
14:00 VOC Velsen Rkvv Sportpark VOC
14:00 SJC SDO Sportpark SJC
14:00 JOS Watergraafsmeer Alphense Boys Sportpark Drieburg
14:00 HBS Emmen Sportpark Craeyenhout
14:00 Hoogeveen Be Quick 1887 Sportpark Bentinckspark
14:00 MSC/Amslod Quick '20 Sportpark Ezinge
14:00 Hollandia Alcides Sportpark Juliana
14:30 RKAVV Leonidas Sportpark Kastelenring
Programma 01-02-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
18:00 Alphense Boys MSC/Amslod Sportpark De Bijlen Alphense Boys
Programma 02-02-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
14:00 Emmen RKAVV Sportpark Meerdijk
14:00 VOC JOS Watergraafsmeer Sportpark VOC
14:00 HBS Hollandia Sportpark Craeyenhout
14:00 Velsen Rkvv SJC Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
14:00 SDO Leonidas Sportpark De Kuil
14:00 Quick '20 Be Quick 1887 Sportpark Vondersweijde
14:00 Alcides Hoogeveen Sportpark Ezinge
Programma 09-02-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
13:00 Leonidas Velsen Rkvv Sportpark Leonidas
14:00 Hoogeveen Quick '20 Sportpark Bentinckspark
14:00 Be Quick 1887 VOC Sportpark Stadion Esserberg
14:00 Hollandia Emmen Sportpark Juliana
14:00 JOS Watergraafsmeer HBS Sportpark Drieburg
14:00 MSC/Amslod SDO Sportpark Ezinge
14:00 SJC Alcides Sportpark SJC
14:30 RKAVV Alphense Boys Sportpark Kastelenring
Programma 15-02-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
18:00 Alphense Boys Hollandia Sportpark De Bijlen Alphense Boys
Programma 16-02-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
14:00 VOC RKAVV Sportpark VOC
14:00 Emmen Hoogeveen Sportpark Meerdijk
14:00 Velsen Rkvv SDO Sportpark Driehuis - Velsen rkvv
14:00 HBS Be Quick 1887 Sportpark Craeyenhout
14:00 Quick '20 SJC Sportpark Vondersweijde
14:00 Alcides Leonidas Sportpark Ezinge