SDO 1

Achterste rij van links naar rechts:
Lars Raaijen, Bram van der Heuvel, Gogo Kinkela, Bram Splinter, Karel Visser, Zeno Peereboom, Desley Groenewegen, Rowell van der Meer, Joost Heerschop, Martijn Kramer, Dino van Essen, Rolf Hazelaar, Carolus Surainy, Mike van t Land, Jesse van Huisstede.

Middelste rij van links naar rechts:
Koen Janssen , Rick Schipper, Eddy Groenewegen, Hans Fokker, Remco Oterdoom, Huub Bus, Evert Goedemans, Khajouli Khalid ,Aman Desenet, Aron Klaassen, Michael Verloop, Sander Gelderblom, Luuk van Huisstede.

Voorste rij van links naar rechts:
Micha Fokker, Niels van der Steen, Irik Niels, Joshua Sterk, Stijn Mous, Jesse van der Werf, Zohair Selmani.

Shirtsponsor

ING

Begeleiding

HoofdtrainerKoen Janssen
Assistent trainerRick Schipper
Assistent trainerEvert Goedemans
KeeperstrainerMichael van Zomeren
TeammanagerHans Fokker
LeiderRemco Oterdoom
FysiotherapeutEdwin van der Lugt
FysiotherapeutHuub Bus
MateriaalmanEddy Groenewegen

Klassement - Zondag Hoofdklasse A

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Hoogeveen 8 7 1 0 22 23 - 7 16
2 Be Quick 1887 8 4 3 1 15 13 - 7 6
3 TOGB 8 4 1 3 13 16 - 15 1
4 Alphense Boys 8 3 3 2 12 17 - 13 4
5 Alcides 8 3 3 2 12 19 - 18 1
6 HBS 7 3 1 3 10 10 - 7 3
7 SJC 7 3 1 3 10 14 - 15 -1
8 Zouaven (de) 7 2 3 2 9 17 - 11 6
9 RKAVV 7 2 3 2 9 12 - 11 1
10 Purmersteijn 7 1 5 1 8 10 - 11 -1
11 Velsen Rkvv 8 2 2 4 8 7 - 10 -3
12 VOC 8 2 2 4 8 6 - 12 -6
13 TAC'90 7 2 1 4 7 12 - 17 -5
14 Emmen 7 1 2 4 5 7 - 15 -8
15 SDO 7 1 1 5 4 9 - 23 -14

Uitslagen - Zondag Hoofdklasse A

Uitslagen 24-10-2021
Thuis Uit Uitslag
Velsen Rkvv Purmersteijn 0 - 0
Uitslagen 17-10-2021
Thuis Uit Uitslag
Alcides TAC'90 6 - 3
Hoogeveen Zouaven (de) 2 - 2
Purmersteijn SJC 0 - 2
Velsen Rkvv HBS 0 - 1
VOC RKAVV 0 - 0
Be Quick 1887 SDO 4 - 1
Uitslagen 16-10-2021
Thuis Uit Uitslag
TOGB Alphense Boys 0 - 2

Programma - Zondag Hoofdklasse A

Programma 31-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
14:00 Emmen Velsen Rkvv Sportpark Meerdijk
14:00 Zouaven (de) Be Quick 1887 Sportpark De Kloet
14:00 Alcides Hoogeveen Sportpark Ezinge
14:00 TOGB Purmersteijn Sportpark Het Hoge Land
14:00 TAC'90 VOC Sportpark De Verlichting
14:00 RKAVV SDO Sportpark Kastelenring
14:00 HBS SJC Sportpark Craeyenhout
Programma 07-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
14:00 Be Quick 1887 RKAVV Sportpark Stadion Esserberg
14:00 SDO HBS Sportpark De Kuil
14:00 Velsen Rkvv Alphense Boys Sportpark Driehuis
14:00 Hoogeveen Emmen Sportpark Bentinckspark
14:00 SJC TAC'90 Sportpark SJC
14:00 Purmersteijn Zouaven (de) Sportpark Purmersteijn
14:00 VOC TOGB Sportpark VOC
Programma 14-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
14:00 Emmen Be Quick 1887 Sportpark Meerdijk
14:00 Zouaven (de) SJC Sportpark De Kloet
14:00 Alcides Purmersteijn Sportpark Ezinge
14:00 Hoogeveen Velsen Rkvv Sportpark Bentinckspark
14:00 HBS VOC Sportpark Craeyenhout
14:00 Alphense Boys RKAVV Sportpark De Bijlen
14:00 TAC'90 SDO Sportpark De Verlichting
Programma 20-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
17:00 Be Quick 1887 Alphense Boys Sportpark Stadion Esserberg
Programma 21-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
14:00 SDO Zouaven (de) Sportpark De Kuil
14:00 Purmersteijn TAC'90 Sportpark Purmersteijn
14:00 Velsen Rkvv TOGB Sportpark Driehuis
14:00 VOC Alcides Sportpark VOC
14:00 SJC Emmen Sportpark SJC
14:00 RKAVV HBS Sportpark Kastelenring