SDO 1

Achterste rij van links naar rechts:
Hans Fokker, Desley Groenewegen, Niels Irik, Lars Raaijen, Gogo Kinkela, Micha Fokker, Joost Heerschop, Aron Klaassen, Edwin van der Lugt

Middelste rij van links naar rechts:
Donovan Wal, Theo Visser, Karel Visser, Michael van Zomeren, Eddy Groenewegen, Remco Oterdoom, Evert Goedemans, Dwight Oehlers, Dino van Essen, Rolf Hazelaar

Voorste rij van links naar rechts:
Jeffrey Hesta, Anis Ziani, Kaj van Duuren, Rafanello Elschot, Rick Schipper, Koen Janssen, Glenn Hemmers, Dennis de Loos, Rowell van der Meer, Jesse van Huisstede

Shirtsponsor

ING

Begeleiding

HoofdtrainerKoen Janssen
Assistent trainerRick Schipper
Assistent trainerEvert Goedemans
KeeperstrainerMichael van Zomeren
TeammanagerHans Fokker
LeiderRemco Oterdoom
FysiotherapeutEdwin van der Lugt
FysiotherapeutHuub Bus
MateriaalmanEddy Groenewegen

Klassement - Zondag Hoofdklasse A

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Hoogeveen 12 9 1 2 28 30 - 16 14
2 JOS Watergraafsmeer 13 8 3 2 27 27 - 18 9
3 Leonidas 13 7 4 2 25 31 - 19 12
4 Hollandia 13 7 3 3 24 27 - 16 11
5 Alphense Boys 13 7 0 6 21 23 - 18 5
6 RKAVV 13 6 2 5 20 35 - 26 9
7 HBS 13 6 1 6 19 18 - 15 3
8 SJC 13 6 1 6 19 22 - 23 -1
9 SDO 13 5 4 4 19 28 - 30 -2
10 Velsen Rkvv 12 5 2 5 17 21 - 22 -1
11 Emmen 13 4 4 5 16 32 - 36 -4
12 Be Quick 1887 13 3 5 5 14 19 - 17 2
13 Quick '20 13 3 5 5 14 28 - 30 -2
14 Alcides 13 3 2 8 11 18 - 28 -10
15 MSC/Amslod 13 3 2 8 11 14 - 38 -24
16 VOC 13 1 1 11 4 17 - 38 -21

Uitslagen - Zondag Hoofdklasse A

Uitslagen 08-12-2019
Thuis Uit Uitslag
Emmen Be Quick 1887 1 - 0
SJC RKAVV 0 - 3
Alcides VOC 3 - 2
HBS MSC/Amslod 4 - 1
Leonidas Hollandia 2 - 2
SDO Alphense Boys 2 - 1
Uitslagen 07-12-2019
Thuis Uit Uitslag
Quick '20 JOS Watergraafsmeer 1 - 2
Uitslagen 01-12-2019
Thuis Uit Uitslag
RKAVV Quick '20 4 - 1
JOS Watergraafsmeer SJC 3 - 1
Be Quick 1887 Leonidas 0 - 2
Hollandia Velsen Rkvv 2 - 3
VOC HBS 1 - 3
MSC/Amslod Emmen 0 - 3
Alphense Boys Alcides 4 - 2
Hoogeveen SDO 3 - 1

Programma - Zondag Hoofdklasse A

Programma 14-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
17:00 Quick '20 HBS Sportpark Vondersweijde
Programma 15-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
14:00 Be Quick 1887 Hollandia Sportpark Stadion Esserberg
14:00 VOC SDO Sportpark VOC
14:00 Hoogeveen Leonidas Sportpark Bentinckspark
14:00 Alphense Boys Emmen Sportpark De Bijlen Alphense Boys
14:00 MSC/Amslod SJC Sportpark Ezinge
14:00 JOS Watergraafsmeer Alcides Sportpark Drieburg
14:30 RKAVV Velsen Rkvv Sportpark Kastelenring