MO19-1

Spelers:
Charley Bijlo, Rebecca de Borst, Ella van Daalen, Luna Does, Solveig van Ewijck, Sammy-Jo van der Geer, Beryl van Herwijnen, Annabel ter Horst, Kim Jacobs, Juul Klepper, Ilse Kloosterman, Sam Robbers, Anne Saleh, Jill Soedadi

Begeleiding

TrainerMarc Jacobs
LeiderDuddy Soedadi

Klassement - Zaterdag 1e klasse 03

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Hooglanderveen MO19-1 2 1 1 0 4 11 - 2 9
2 Vreeswijk MO19-1 2 1 1 0 4 10 - 2 8
3 Waterwijk asc MO19-1 1 1 0 0 3 5 - 0 5
4 JSV Nieuwegein MO19-1 1 0 1 0 1 2 - 2 0
5 Zwaluwen Utrecht '11 MO19-1 1 0 1 0 1 2 - 2 0
6 Delta Sports '95 FC MO19-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7 Montfoort S.V.'19 MO19-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8 AFC Quick 1890 MO19-1 1 0 0 1 0 0 - 5 -5
9 SDO MO19-1 1 0 0 1 0 0 - 8 -8
10 Kampong MO19-1 1 0 0 1 0 0 - 9 -9

Uitslagen - Zaterdag 1e klasse 03

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
AFC Quick 1890 MO19-1 Waterwijk asc MO19-1 0 - 5
Zwaluwen Utrecht '11 MO19-1 Hooglanderveen MO19-1 2 - 2
JSV Nieuwegein MO19-1 Vreeswijk MO19-1 2 - 2
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Waterwijk asc MO19-1 Zwaluwen Utrecht '11 MO19-1 2 - 1
Hooglanderveen MO19-1 Kampong MO19-1 9 - 0
Vreeswijk MO19-1 SDO MO19-1 8 - 0

Programma - Zaterdag 1e klasse 03

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 JSV Nieuwegein MO19-1 Montfoort S.V.'19 MO19-1 Sportpark Galecop
13:30 Vreeswijk MO19-1 Zwaluwen Utrecht '11 MO19-1 Sportpark Zandveld
15:00 Hooglanderveen MO19-1 AFC Quick 1890 MO19-1 Sportpark Willem Tomassen
15:00 Delta Sports '95 FC MO19-1 Kampong MO19-1 Sportpark De Kruisboog
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:15 Kampong MO19-1 Waterwijk asc MO19-1 Sportpark Maarschalkerweerd
13:35 Montfoort S.V.'19 MO19-1 Vreeswijk MO19-1 Sportpark Hofland
14:45 AFC Quick 1890 MO19-1 Delta Sports '95 FC MO19-1 Sportpark Dorrestein
15:30 SDO MO19-1 JSV Nieuwegein MO19-1 Sportpark De Kuil
Programma 17-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
13:00 Delta Sports '95 FC MO19-1 Montfoort S.V.'19 MO19-1 Sportpark De Kruisboog
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 JSV Nieuwegein MO19-1 Waterwijk asc MO19-1 Sportpark Galecop
12:45 Delta Sports '95 FC MO19-1 Hooglanderveen MO19-1 Sportpark De Kruisboog
13:50 Montfoort S.V.'19 MO19-1 AFC Quick 1890 MO19-1 Sportpark Hofland
15:15 SDO MO19-1 Zwaluwen Utrecht '11 MO19-1 Sportpark De Kuil
15:30 Vreeswijk MO19-1 Kampong MO19-1 Sportpark Zandveld