MO19-1

Spelers:
Lisa Aua Rebecca de Borst, Lysanne Bos, Yelina Calis, Ella van Daalen, Suze Gleizes, Esmee Hendrikse, Faij Kastermans, Merlin van Loveren, Mila Makkinje, Kate Norris, Eveline Noteboom, Isa vanden Oudenrijn, Ariel Roosendaal, Anna de Wit Balassa

Begeleiding

Trainer/CoachWillem Roosendaal

Klassement - Zaterdag 2e klasse 06

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Nieuwland ASC MO19-1 5 5 0 0 15 43 - 6 37
2 Hooglanderveen MO19-2 5 5 0 0 15 33 - 5 28
3 TOV MO19-1 5 3 0 2 9 31 - 25 6
4 Roda '46 MO19-1 4 2 1 1 7 17 - 11 6
5 Soest SO MO19-1 3 2 0 1 6 27 - 5 22
6 Victoria MO19-1 3 1 1 1 4 14 - 10 4
7 Hoogland MO19-2 2 1 0 1 3 8 - 14 -6
8 CJVV MO19-1 3 1 0 2 3 9 - 11 -2
9 Wasmeer MO19-1 3 1 0 2 3 10 - 14 -4
10 Loosdrecht MO19-1 3 1 0 2 3 12 - 19 -7
11 AFC Quick 1890 MO19-1 5 0 0 5 0 3 - 41 -38
12 SDO MO19-1 5 0 0 5 0 4 - 50 -46

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 06

Uitslagen 23-10-2021
Thuis Uit Uitslag
Hoogland MO19-2 Victoria MO19-1
Roda '46 MO19-1 Soest SO MO19-1 1 - 6
AFC Quick 1890 MO19-1 Nieuwland ASC MO19-1 1 - 11
TOV MO19-1 Hooglanderveen MO19-2 1 - 9
CJVV MO19-1 SDO MO19-1 9 - 0
Uitslagen 16-10-2021
Thuis Uit Uitslag
AFC Quick 1890 MO19-1 TOV MO19-1 0 - 11
Nieuwland ASC MO19-1 Soest SO MO19-1 4 - 2
Loosdrecht MO19-1 SDO MO19-1 7 - 0
Uitslagen 14-10-2021
Thuis Uit Uitslag
Wasmeer MO19-1 Hooglanderveen MO19-2 1 - 4

Programma - Zaterdag 2e klasse 06

Programma 28-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
20:15 Soest SO MO19-1 Loosdrecht MO19-1 Sportpark Bosstraat-Oost
Programma 30-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 TOV MO19-1 Loosdrecht MO19-1 Sportpark Ter Eem
13:30 Hooglanderveen MO19-2 Soest SO MO19-1 Sportpark Willem Tomassen
14:30 CJVV MO19-1 Nieuwland ASC MO19-1 Sportpark Vermeerkwartier
15:00 Hoogland MO19-2 Wasmeer MO19-1 Sportpark Langenoord
15:00 Roda '46 MO19-1 SDO MO19-1 Sportpark Burg.Buiningpark
15:10 Victoria MO19-1 AFC Quick 1890 MO19-1 Sportpark Loosdrecht
Programma 06-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:45 Wasmeer MO19-1 Victoria MO19-1 Sportpark Anna's Hoeve
13:45 Loosdrecht MO19-1 Hoogland MO19-2 Sportpark Hallinckveld
14:00 SDO MO19-1 Hooglanderveen MO19-2 Sportpark De Kuil
14:00 Nieuwland ASC MO19-1 Roda '46 MO19-1 Sportpark Nieuwland
15:45 AFC Quick 1890 MO19-1 CJVV MO19-1 Sportpark Dorrestein
16:00 Soest SO MO19-1 TOV MO19-1 Sportpark Bosstraat-Oost
Programma 13-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:30 Wasmeer MO19-1 Soest SO MO19-1 Sportpark Anna's Hoeve
13:30 Hoogland MO19-2 CJVV MO19-1 Sportpark Langenoord
Programma 20-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
13:30 CJVV MO19-1 Loosdrecht MO19-1 Sportpark Vermeerkwartier
14:00 Hoogland MO19-2 Hooglanderveen MO19-2 Sportpark Langenoord
15:00 Roda '46 MO19-1 TOV MO19-1 Sportpark Burg.Buiningpark
15:45 AFC Quick 1890 MO19-1 Soest SO MO19-1 Sportpark Dorrestein
16:00 Victoria MO19-1 SDO MO19-1 Sportpark Loosdrecht
16:00 Nieuwland ASC MO19-1 Wasmeer MO19-1 Sportpark Nieuwland