MO17-2

Spelers:
Lisa Aue, Lysanne Bos, Robin van de Broek, Juanita Frankvoort, Fay Kastermans, Kiki Koopmans, Soraya Lam, Dana Lofvers, Merlin van Loveren, Eveline Noteboom, Isa van den Oudenrijn, Sam Rekens, Ariel Roosendaal, Noa Rutte, Noah Vrij

Shirtsponsor

ING

Begeleiding

TrainerWillem Roosendaal

Klassement - Zaterdag 2e klasse 09

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Laren 99 sv MO17-1 2 2 0 0 6 24 - 5 19
2 IJsselmeervogels MO17-1 2 2 0 0 6 15 - 1 14
3 Victoria MO17-1 2 1 1 0 4 7 - 4 3
4 Soest SO MO17-2 2 1 1 0 4 6 - 4 2
5 Wasmeer MO17-1 2 1 0 1 3 9 - 6 3
6 SDO MO17-2 2 1 0 1 3 5 - 4 1
7 Loosdrecht MO17-1 2 1 0 1 3 4 - 10 -6
8 Eemnes MO17-1 1 0 1 0 1 4 - 4 0
9 Graveland 's MO17-1 2 0 1 1 1 1 - 4 -3
10 Buitenboys sc. MO17-3 1 0 0 1 0 1 - 6 -5
11 Gooi 't sc MO17-2 2 0 0 2 0 4 - 17 -13
12 BFC MO17-2 2 0 0 2 0 2 - 17 -15

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 09

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Buitenboys sc. MO17-3 Wasmeer MO17-1 1 - 6
Gooi 't sc MO17-2 IJsselmeervogels MO17-1 0 - 5
Soest SO MO17-2 Graveland 's MO17-1 1 - 1
Victoria MO17-1 Eemnes MO17-1 4 - 4
BFC MO17-2 Laren 99 sv MO17-1 1 - 12
Loosdrecht MO17-1 SDO MO17-2 3 - 0
Uitslagen 23-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Wasmeer MO17-1 Soest SO MO17-2 3 - 5
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Laren 99 sv MO17-1 Gooi 't sc MO17-2 12 - 4
IJsselmeervogels MO17-1 Loosdrecht MO17-1 10 - 1
Graveland 's MO17-1 Victoria MO17-1 0 - 3
SDO MO17-2 BFC MO17-2 5 - 1

Programma - Zaterdag 2e klasse 09

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 Wasmeer MO17-1 Victoria MO17-1 Sportpark Anna's Hoeve
12:30 Soest SO MO17-2 Buitenboys sc. MO17-3 Sportpark Bosstraat-Oost
13:45 Graveland 's MO17-1 BFC MO17-2 Sportpark Berestein
14:00 Laren 99 sv MO17-1 Loosdrecht MO17-1 Sportpark Laarder Engh
14:30 Eemnes MO17-1 Gooi 't sc MO17-2 Sportpark Eemnes
15:00 SDO MO17-2 IJsselmeervogels MO17-1 Sportpark De Kuil
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:45 BFC MO17-2 Wasmeer MO17-1 Sportpark Meerweg
10:15 IJsselmeervogels MO17-1 Laren 99 sv MO17-1 Sportpark De Westmaat
12:30 Loosdrecht MO17-1 Eemnes MO17-1 Sportpark Hallinckveld
14:00 Victoria MO17-1 Soest SO MO17-2 Sportpark Loosdrecht
15:00 Gooi 't sc MO17-2 SDO MO17-2 Sportpark Berestein
15:15 Buitenboys sc. MO17-3 Graveland 's MO17-1 Sportpark Polderkwartier
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 Wasmeer MO17-1 IJsselmeervogels MO17-1 Sportpark Anna's Hoeve
12:15 Graveland 's MO17-1 Gooi 't sc MO17-2 Sportpark Berestein
12:30 Soest SO MO17-2 SDO MO17-2 Sportpark Bosstraat-Oost
14:00 Eemnes MO17-1 Laren 99 sv MO17-1 Sportpark Eemnes
14:00 Victoria MO17-1 BFC MO17-2 Sportpark Loosdrecht
15:00 Buitenboys sc. MO17-3 Loosdrecht MO17-1 Sportpark Polderkwartier