MO17-2

Spelers:
Sarah Dekker, Juanita Frankvoort, Danique Gordeau, Evana Klaens, Kiki Koopmans, Yasmine Kors, Maud de Leeuw, Dana Lofvers, Sam Rekens, Kris Rekens, Noa Rutte, Fabienne Schaftenaar, Tara Servaas, Eline Veger, Florianne Zwanikken

Shirtsponsor

ING

Begeleiding

Trainer/CoachJoop Voogt
Trainer/CoachEric Veger

Klassement - Zaterdag 2e klasse 09

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Victoria MO17-1 3 3 0 0 9 15 - 2 13
2 Graveland 's MO17-1 4 3 0 1 9 16 - 6 10
3 Huizen MO17-2 2 2 0 0 6 12 - 0 12
4 SDO MO17-2 3 2 0 1 6 18 - 9 9
5 BZC'13 MO17-1 3 2 0 1 6 6 - 9 -3
6 Eemnes MO17-1 3 1 1 1 4 7 - 8 -1
7 Saestum MO17-1 1 1 0 0 3 8 - 3 5
8 Soest SO MO17-2 3 1 0 2 3 4 - 14 -10
9 Nederhorst vv MO17-1 5 1 0 4 3 7 - 23 -16
10 Gooi 't sc MO17-4 3 0 1 2 1 5 - 13 -8
11 Wasmeer MO17-1 4 0 0 4 0 5 - 16 -11

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 09

Uitslagen 23-10-2021
Thuis Uit Uitslag
Nederhorst vv MO17-1 Soest SO MO17-2 2 - 3
Hoogland MO17-2 Huizen MO17-2
Graveland 's MO17-1 Gooi 't sc MO17-4 4 - 0
Wasmeer MO17-1 Eemnes MO17-1
Saestum MO17-1 SDO MO17-2 8 - 3
Uitslagen 16-10-2021
Thuis Uit Uitslag
Nederhorst vv MO17-1 Victoria MO17-1 1 - 6
Hoogland MO17-2 Soest SO MO17-2 1 - 3
Gooi 't sc MO17-4 Eemnes MO17-1 4 - 4
Wasmeer MO17-1 BZC'13 MO17-1 2 - 4

Programma - Zaterdag 2e klasse 09

Programma 27-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
19:00 Saestum MO17-1 Huizen MO17-2 Sportpark Saestum
Programma 30-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 BZC'13 MO17-1 Huizen MO17-2 Sportpark Loosdrecht
10:00 Wasmeer MO17-1 Soest SO MO17-2 Sportpark Anna's Hoeve
12:15 SDO MO17-2 Eemnes MO17-1 Sportpark De Kuil
13:00 Victoria MO17-1 Graveland 's MO17-1 Sportpark Loosdrecht
14:30 Nederhorst vv MO17-1 Gooi 't sc MO17-4 Meerzicht
Programma 06-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Graveland 's MO17-1 Nederhorst vv MO17-1 Sportpark Berestein
11:45 Eemnes MO17-1 Saestum MO17-1 Sportpark Eemnes
12:30 Soest SO MO17-2 SDO MO17-2 Sportpark Bosstraat-Oost
12:30 Gooi 't sc MO17-4 Wasmeer MO17-1 Sportpark Berestein
13:00 Huizen MO17-2 Victoria MO17-1 Sportpark Wolfskamer
Programma 09-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
19:15 Graveland 's MO17-1 Saestum MO17-1 Sportpark Berestein
Programma 10-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
19:30 BZC'13 MO17-1 Victoria MO17-1 Sportpark Loosdrecht
Programma 13-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:30 Soest SO MO17-2 Saestum MO17-1 Sportpark Bosstraat-Oost
Programma 20-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 BZC'13 MO17-1 SDO MO17-2 Sportpark Loosdrecht
10:00 Wasmeer MO17-1 Saestum MO17-1 Sportpark Anna's Hoeve
10:30 Graveland 's MO17-1 Eemnes MO17-1 Sportpark Berestein
12:30 Gooi 't sc MO17-4 Huizen MO17-2 Sportpark Berestein
14:00 Victoria MO17-1 Soest SO MO17-2 Sportpark Loosdrecht