MO17-1

Spelers:
Romy Box, Yelina Calis, Noa Carstens, Zara Carstens, Chanel Epskamp, Naomi Gasman, Suze Gleizes, Sarah Goedemans, Esmee Hendrikse, Julia van Moorst, Elisabeth Mulder, Merel Nagel, Kate Norris, Misa Robbers, Maira Ursem

Shirtsponsor

ING

Begeleiding

TrainerRick Calis

Klassement - Zaterdag 1e klasse 03

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Huizen MO17-1 2 2 0 0 6 9 - 2 7
2 Soest SO MO17-1 2 1 1 0 4 10 - 2 8
3 Waterwijk asc MO17-2 2 1 1 0 4 6 - 3 3
4 SDO MO17-1 2 1 1 0 4 3 - 1 2
5 Hoogland MO17-1 2 1 0 1 3 7 - 5 2
6 Nieuwland ASC MO17-1 2 1 0 1 3 6 - 7 -1
7 TOV MO17-1 2 1 0 1 3 5 - 7 -2
8 Hooglanderveen MO17-1 2 1 0 1 3 1 - 4 -3
9 Roda '46 MO17-1 2 0 1 1 1 3 - 5 -2
10 Zuidvogels HSV De MO17-1 2 0 1 1 1 3 - 6 -3
11 Renswoude MO17-1 2 0 1 1 1 2 - 10 -8
12 Buitenboys sc. MO17-1 2 0 0 2 0 0 - 3 -3

Uitslagen - Zaterdag 1e klasse 03

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Hoogland MO17-1 Zuidvogels HSV De MO17-1 4 - 1
Soest SO MO17-1 Renswoude MO17-1 8 - 0
Nieuwland ASC MO17-1 Huizen MO17-1 2 - 5
Waterwijk asc MO17-2 TOV MO17-1 4 - 1
Hooglanderveen MO17-1 Buitenboys sc. MO17-1 1 - 0
SDO MO17-1 Roda '46 MO17-1 1 - 1
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
TOV MO17-1 Hoogland MO17-1 4 - 3
Roda '46 MO17-1 Nieuwland ASC MO17-1 2 - 4
Huizen MO17-1 Hooglanderveen MO17-1 4 - 0
Zuidvogels HSV De MO17-1 Soest SO MO17-1 2 - 2
Renswoude MO17-1 Waterwijk asc MO17-2 2 - 2
Buitenboys sc. MO17-1 SDO MO17-1 0 - 2

Programma - Zaterdag 1e klasse 03

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 Renswoude MO17-1 Nieuwland ASC MO17-1 Sportpark De Hokhorst
11:15 Hoogland MO17-1 Waterwijk asc MO17-2 Sportpark Langenoord
12:50 Zuidvogels HSV De MO17-1 SDO MO17-1 Sportpark Wolfskamer
14:15 Buitenboys sc. MO17-1 Huizen MO17-1 Sportpark Polderkwartier
14:15 TOV MO17-1 Soest SO MO17-1 Sportpark Ter Eem
15:00 Roda '46 MO17-1 Hooglanderveen MO17-1 Sportpark Burg.Buiningpark
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:55 SDO MO17-1 TOV MO17-1 Sportpark De Kuil
12:45 Huizen MO17-1 Roda '46 MO17-1 Sportpark Wolfskamer
13:00 Hooglanderveen MO17-1 Renswoude MO17-1 Sportpark Willem Tomassen
13:00 Waterwijk asc MO17-2 Zuidvogels HSV De MO17-1 Sportpark Rie Mastenbroek
14:00 Nieuwland ASC MO17-1 Buitenboys sc. MO17-1 Sportpark Nieuwland
14:15 Soest SO MO17-1 Hoogland MO17-1 Sportpark Bosstraat-Oost
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 Renswoude MO17-1 Roda '46 MO17-1 Sportpark De Hokhorst
13:00 Waterwijk asc MO17-2 Hooglanderveen MO17-1 Sportpark Rie Mastenbroek
13:30 TOV MO17-1 Huizen MO17-1 Sportpark Ter Eem
14:15 Soest SO MO17-1 SDO MO17-1 Sportpark Bosstraat-Oost
14:30 Hoogland MO17-1 Buitenboys sc. MO17-1 Sportpark Langenoord
14:30 Zuidvogels HSV De MO17-1 Nieuwland ASC MO17-1 Sportpark Wolfskamer
Programma 31-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Renswoude MO17-1 TOV MO17-1 Sportpark De Hokhorst
12:00 Huizen MO17-1 Soest SO MO17-1 Sportpark Wolfskamer
12:15 Hooglanderveen MO17-1 SDO MO17-1 Sportpark Willem Tomassen
13:45 Nieuwland ASC MO17-1 Hoogland MO17-1 Sportpark Nieuwland
14:15 Buitenboys sc. MO17-1 Zuidvogels HSV De MO17-1 Sportpark Polderkwartier
15:00 Roda '46 MO17-1 Waterwijk asc MO17-2 Sportpark Burg.Buiningpark