MO17-1

Spelers:
Charley Bijlo, Luna Does, Solveig van Ewijck, Meike Fokker, Quinty Frankvoort, Beryl van Herwijnen, Annebel ter Horst , Tirsa Kam, Juul Klepper, Nienke Metzger, Larissa Oterdoom, Sam Robbers, Misa Robbers, Anne Saleh, Jill Soedadi, Daisy van Winsen

Shirtsponsor

ING

Begeleiding

TrainerAndré Gorel
CoachDuddy Soedadi
LeiderRob van Ewijck

Klassement - Zaterdag 1e klasse 4

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Hooglanderveen MO17-1 6 5 1 0 16 23 - 3 20
2 Sporting Almere MO17-1 6 4 1 1 13 16 - 11 5
3 BFC MO17-1 7 4 1 2 13 29 - 15 14
4 Gooi 't sc MO17-2 6 4 0 2 12 15 - 14 1
5 Zuidvogels HSV De MO17-1 8 3 2 3 11 23 - 19 4
6 TOV MO17-1 4 3 0 1 9 18 - 8 10
7 Soest SO MO17-1 7 3 0 4 9 7 - 29 -22
8 Hoogland MO17-2 8 3 0 5 9 13 - 28 -15
9 Graveland 's MO17-1 6 2 0 4 6 7 - 13 -6
10 SDO MO17-1 7 1 0 6 3 18 - 20 -2
11 Roda '46 MO17-1 5 0 1 4 1 7 - 16 -9

Uitslagen - Zaterdag 1e klasse 4

Uitslagen 16-11-2019
Thuis Uit Uitslag
Roda '46 MO17-1 Graveland 's MO17-1 0 - 2
Soest SO MO17-1 Hoogland MO17-2 3 - 2
Hooglanderveen MO17-1 Sporting Almere MO17-1 1 - 1
Zuidvogels HSV De MO17-1 Gooi 't sc MO17-2 2 - 3
SDO MO17-1 BFC MO17-1 2 - 5
Uitslagen 09-11-2019
Thuis Uit Uitslag
BFC MO17-1 Soest SO MO17-1 5 - 0
Hoogland MO17-2 Zuidvogels HSV De MO17-1 1 - 0
Sporting Almere MO17-1 SDO MO17-1 3 - 2

Programma - Zaterdag 1e klasse 4

Programma 23-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 Roda '46 MO17-1 SDO MO17-1 Sportpark Burg.Buiningpark
12:30 Gooi 't sc MO17-2 BFC MO17-1 Sportpark Berestein
14:30 Graveland 's MO17-1 Sporting Almere MO17-1 Sportpark Berestein
16:15 TOV MO17-1 Soest SO MO17-1 Sportpark Ter Eem
Programma 30-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Soest SO MO17-1 Roda '46 MO17-1 Sportpark "Bosstraat-Oost"
11:15 Sporting Almere MO17-1 Gooi 't sc MO17-2 Sportpark Fanny Bl Koen- Sp.Almere
14:30 Hoogland MO17-2 Hooglanderveen MO17-1 Sportpark Langenoord
15:00 SDO MO17-1 TOV MO17-1 Sportpark De Kuil
16:45 BFC MO17-1 Graveland 's MO17-1 Sportpark Meerweg
Programma 07-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Graveland 's MO17-1 Gooi 't sc MO17-2 Sportpark Berestein
12:15 Zuidvogels HSV De MO17-1 Sporting Almere MO17-1 Sportpark Wolfskamer
12:30 SDO MO17-1 Soest SO MO17-1 Sportpark De Kuil
13:00 Hooglanderveen MO17-1 BFC MO17-1 Sportpark Willem Tomassen
14:00 TOV MO17-1 Hoogland MO17-2 Sportpark Ter Eem
Programma 14-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:30 Roda '46 MO17-1 Hooglanderveen MO17-1 Sportpark Burg.Buiningpark
14:30 TOV MO17-1 Sporting Almere MO17-1 Sportpark Ter Eem