MO15-2

Spelers:
Lisa Aue, Yelina Calis, Ella van Daalen, Juanita Frankvoort, Luna Furgler, Noami Gasman, Suze Gleizes, Esmee Hendrikse, Salli Hidana, Julia van Moorst, Merel Nagel, Kate Norris, Isa van den Oudenrijn, Sam Reekers, Noa Rutte

Begeleiding

TrainerRick Calis
TrainerAnneloes Hilbers

Klassement - Zaterdag 2e klasse 5

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 IJsselmeervogels MO15-1 7 7 0 0 21 49 - 3 46
2 VOP MO15-1 6 6 0 0 18 34 - 3 31
3 DOVO MO15-1 7 5 0 2 15 24 - 15 9
4 Buitenboys sc. MO15-1 7 4 1 2 13 17 - 9 8
5 Roda '46 MO15-2 6 4 0 2 12 16 - 13 3
6 Laren 99 sv MO15-1 7 4 0 3 12 20 - 15 5
7 GVVV MO15-2 7 3 1 3 10 22 - 16 6
8 Huizen MO15-1 7 3 0 4 9 15 - 21 -6
9 CJVV MO15-1 7 2 1 4 7 9 - 26 -17
10 SDO MO15-2 7 1 0 6 3 10 - 32 -22
11 Hoogland MO15-2 7 0 1 6 1 5 - 36 -31
12 Buitenboys sc. MO15-2 7 0 0 7 0 8 - 40 -32

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 5

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
GVVV MO15-2 Buitenboys sc. MO15-1 0 - 0
Buitenboys sc. MO15-2 IJsselmeervogels MO15-1 1 - 10
Roda '46 MO15-2 Hoogland MO15-2 2 - 0
DOVO MO15-1 Huizen MO15-1 1 - 5
Laren 99 sv MO15-1 CJVV MO15-1 4 - 0
VOP MO15-1 SDO MO15-2 9 - 0
Uitslagen 07-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Buitenboys sc. MO15-1 Hoogland MO15-2 6 - 1
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Buitenboys sc. MO15-2 Laren 99 sv MO15-1 0 - 3
Hoogland MO15-2 CJVV MO15-1 2 - 2
Roda '46 MO15-2 GVVV MO15-2 4 - 2
Huizen MO15-1 VOP MO15-1 0 - 4
IJsselmeervogels MO15-1 Buitenboys sc. MO15-1 5 - 0
DOVO MO15-1 SDO MO15-2 3 - 0

Programma - Zaterdag 2e klasse 5

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 SDO MO15-2 Buitenboys sc. MO15-2 Sportpark De Kuil
09:45 CJVV MO15-1 VOP MO15-1 Sportpark Vermeerkwartier
10:15 IJsselmeervogels MO15-1 GVVV MO15-2 Sportpark De Westmaat
11:00 Huizen MO15-1 Roda '46 MO15-2 Sportpark Wolfskamer
12:30 Hoogland MO15-2 DOVO MO15-1 Sportpark Langenoord
15:15 Buitenboys sc. MO15-1 Laren 99 sv MO15-1 Sportpark Polderkwartier
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 Laren 99 sv MO15-1 VOP MO15-1 Sportpark Laarder Engh
09:45 Roda '46 MO15-2 Buitenboys sc. MO15-1 Sportpark "Burg.Buiningpark"-Roda'46
09:45 Huizen MO15-1 CJVV MO15-1 Sportpark Wolfskamer
09:45 DOVO MO15-1 IJsselmeervogels MO15-1 Sportpark Panhuis
12:30 GVVV MO15-2 SDO MO15-2 Sportpark Panhuis
13:30 Buitenboys sc. MO15-2 Hoogland MO15-2 Sportpark Polderkwartier
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 SDO MO15-2 Huizen MO15-1 Sportpark De Kuil
12:00 VOP MO15-1 DOVO MO15-1 Sportpark Olympus
12:00 CJVV MO15-1 GVVV MO15-2 Sportpark Vermeerkwartier
12:00 Laren 99 sv MO15-1 Roda '46 MO15-2 Sportpark Laarder Engh
12:30 Hoogland MO15-2 IJsselmeervogels MO15-1 Sportpark Langenoord
15:30 Buitenboys sc. MO15-1 Buitenboys sc. MO15-2 Sportpark Polderkwartier
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:45 Roda '46 MO15-2 SDO MO15-2 Sportpark "Burg.Buiningpark"-Roda'46
10:00 IJsselmeervogels MO15-1 VOP MO15-1 Sportpark De Westmaat
10:30 Huizen MO15-1 Hoogland MO15-2 Sportpark Wolfskamer
11:30 GVVV MO15-2 Laren 99 sv MO15-1 Sportpark Panhuis
11:45 DOVO MO15-1 Buitenboys sc. MO15-1 Sportpark Panhuis
13:30 Buitenboys sc. MO15-2 CJVV MO15-1 Sportpark Polderkwartier