MO15-2

Spelers:
Nadia Assahali, Juanita Frankvoort, Liz de Groot, Kiki Koopmans, Yasmine Kors, Maud de Leeuw, Kris Rekens, Elin Richel, Noa Rutte, Fabienne Schaftenaar, Tara Servaas, Faith Shogbesan, Eline Veger, Lara Wortmann, Florianne Zwanikken

Begeleiding

TrainerJoop Voogt
LeiderMaarten Richel

Laatste nieuws over MO15-2

Klassement - Zaterdag 2e klasse 5

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Huizen MO15-1 8 7 1 0 22 46 - 7 39
2 AFC IJburg MO15-2 8 7 1 0 22 39 - 16 23
3 SDO MO15-2 8 5 1 2 16 26 - 18 8
4 BFC MO15-1 7 4 2 1 14 20 - 11 9
5 Victoria MO15-1 7 4 1 2 13 27 - 14 13
6 TOS-Actief MO15-1 8 3 1 4 10 23 - 28 -5
7 WV-HEDW MO15-1 6 3 0 3 9 35 - 11 24
8 Abcoude fc MO15-1 7 2 1 4 7 18 - 19 -1
9 Graveland 's MO15-1 7 2 0 5 6 10 - 24 -14
10 Gooi 't sc MO15-1 8 2 0 6 6 7 - 23 -16
11 Buitenboys sc. MO15-1 6 0 0 6 0 7 - 35 -28
12 Almere FC MO15-1 6 0 0 6 0 2 - 54 -52

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 5

Uitslagen 16-11-2019
Thuis Uit Uitslag
TOS-Actief MO15-1 Gooi 't sc MO15-1 3 - 0
BFC MO15-1 AFC IJburg MO15-2 1 - 5
Huizen MO15-1 WV-HEDW MO15-1 4 - 2
SDO MO15-2 Abcoude fc MO15-1 2 - 0
Uitslagen 09-11-2019
Thuis Uit Uitslag
AFC IJburg MO15-2 Victoria MO15-1 3 - 2
Abcoude fc MO15-1 TOS-Actief MO15-1 1 - 6
Buitenboys sc. MO15-1 Graveland 's MO15-1 1 - 3
Gooi 't sc MO15-1 BFC MO15-1 0 - 1
Almere FC MO15-1 Huizen MO15-1 0 - 12
WV-HEDW MO15-1 SDO MO15-2 1 - 2

Programma - Zaterdag 2e klasse 5

Programma 21-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
17:45 Graveland 's MO15-1 Almere FC MO15-1 Sportpark Berestein
Programma 23-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Victoria MO15-1 SDO MO15-2 Sportpark Loosdrecht
10:15 BFC MO15-1 Huizen MO15-1 Sportpark Meerweg
12:15 TOS-Actief MO15-1 Graveland 's MO15-1 Sportpark Middenmeer
12:30 Gooi 't sc MO15-1 WV-HEDW MO15-1 Sportpark Berestein
14:30 AFC IJburg MO15-2 Almere FC MO15-1 Sportpark IJburg
Programma 30-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Huizen MO15-1 Victoria MO15-1 Sportpark Wolfskamer
12:00 WV-HEDW MO15-1 AFC IJburg MO15-2 Sportpark Middenmeer
13:00 Abcoude fc MO15-1 Graveland 's MO15-1 Sportpark Hollandse Kade
13:45 Buitenboys sc. MO15-1 TOS-Actief MO15-1 Sportpark Polderkwartier
14:00 SDO MO15-2 BFC MO15-1 Sportpark De Kuil
16:15 Almere FC MO15-1 Gooi 't sc MO15-1 Sportpark De Marken
Programma 07-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 Huizen MO15-1 SDO MO15-2 Sportpark Wolfskamer
11:30 Graveland 's MO15-1 WV-HEDW MO15-1 Sportpark Berestein
12:15 TOS-Actief MO15-1 Almere FC MO15-1 Sportpark Middenmeer
14:00 Victoria MO15-1 Abcoude fc MO15-1 Sportpark Loosdrecht
14:30 AFC IJburg MO15-2 Gooi 't sc MO15-1 Sportpark IJburg
15:00 BFC MO15-1 Buitenboys sc. MO15-1 Sportpark Meerweg
Programma 14-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 Almere FC MO15-1 Buitenboys sc. MO15-1 Sportpark De Marken
11:45 WV-HEDW MO15-1 Abcoude fc MO15-1 Sportpark Middenmeer