MO15-1

Spelers:
Merel Anrochte, Demi Buitenweg, Dido Douma, Liv van der Geer, Nila Guneq, Emely Hayden, Elief Hueskes, Femke van der Jagt, Serra Kilicarslan, Merle Koopmans, Lotte Koopmans, Farah Kurpershoek, Suzanne Oldenburger, Nina Stevens, Sara Visser

Begeleiding

Trainer/CoachUmut Kiricarslan
Trainer/CoachDyral Tak

Klassement - Zaterdag 2e klasse 04

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Waterwijk asc MO15-1 5 5 0 0 15 45 - 1 44
2 Geinburgia sv. MO15-1 4 4 0 0 12 36 - 6 30
3 Meer De sv. MO15-1 4 2 1 1 7 17 - 15 2
4 Ouderkerk sv. MO15-1 5 2 1 2 7 20 - 24 -4
5 WV-HEDW MO15-2 3 2 0 1 6 9 - 7 2
6 Almere FC MO15-1 5 1 3 1 6 27 - 18 9
7 DESTO MO15-2 5 2 0 3 6 15 - 18 -3
8 SDO MO15-1 4 1 1 2 4 8 - 17 -9
9 AFC IJburg MO15-2 4 1 0 3 3 7 - 23 -16
10 Laren 99 sv MO15-1 1 0 0 1 0 0 - 16 -16
11 Huizen MO15-2 2 0 0 2 0 1 - 18 -17
12 Buitenboys sc. MO15-1 4 0 0 4 0 4 - 26 -22

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 04

Uitslagen 23-10-2021
Thuis Uit Uitslag
DESTO MO15-2 WV-HEDW MO15-2 1 - 4
Huizen MO15-2 AFC IJburg MO15-2 1 - 5
Ouderkerk sv. MO15-1 Almere FC MO15-1 4 - 4
Buitenboys sc. MO15-1 Laren 99 sv MO15-1
Waterwijk asc MO15-1 SDO MO15-1 11 - 0
Uitslagen 16-10-2021
Thuis Uit Uitslag
Almere FC MO15-1 Laren 99 sv MO15-1 16 - 0
AFC IJburg MO15-2 Geinburgia sv. MO15-1 0 - 13
Ouderkerk sv. MO15-1 Meer De sv. MO15-1 8 - 2
Buitenboys sc. MO15-1 Waterwijk asc MO15-1 0 - 7
DESTO MO15-2 SDO MO15-1 2 - 0

Programma - Zaterdag 2e klasse 04

Programma 27-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
18:30 Huizen MO15-2 SDO MO15-1 Sportpark Wolfskamer
18:30 Laren 99 sv MO15-1 WV-HEDW MO15-2 Sportpark Laarder Engh
Programma 30-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 Meer De sv. MO15-1 Huizen MO15-2 Sportpark Drieburg
10:30 Waterwijk asc MO15-1 AFC IJburg MO15-2 Sportpark Rie Mastenbroek
11:30 Geinburgia sv. MO15-1 Laren 99 sv MO15-1 Sportpark Bob de Vries
12:00 DESTO MO15-2 Almere FC MO15-1 Sportpark Vryheit
13:00 SDO MO15-1 Ouderkerk sv. MO15-1 Sportpark De Kuil
15:00 Buitenboys sc. MO15-1 WV-HEDW MO15-2 Sportpark Polderkwartier
Programma 06-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 WV-HEDW MO15-2 Geinburgia sv. MO15-1 Sportpark Middenmeer
10:30 Ouderkerk sv. MO15-1 DESTO MO15-2 Sportpark Ouderkerk
11:30 Huizen MO15-2 Waterwijk asc MO15-1 Sportpark Wolfskamer
11:30 Almere FC MO15-1 Buitenboys sc. MO15-1 Sportpark De Marken
13:15 Laren 99 sv MO15-1 Meer De sv. MO15-1 Sportpark Laarder Engh
15:15 AFC IJburg MO15-2 SDO MO15-1 Sportpark IJburg
Programma 13-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:15 Laren 99 sv MO15-1 Huizen MO15-2 Sportpark Laarder Engh
Programma 20-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Waterwijk asc MO15-1 Geinburgia sv. MO15-1 Sportpark Rie Mastenbroek
11:45 DESTO MO15-2 Huizen MO15-2 Sportpark Vryheit
12:30 Ouderkerk sv. MO15-1 Laren 99 sv MO15-1 Sportpark Ouderkerk
13:00 SDO MO15-1 WV-HEDW MO15-2 Sportpark De Kuil
13:45 Almere FC MO15-1 AFC IJburg MO15-2 Sportpark De Marken
13:45 Buitenboys sc. MO15-1 Meer De sv. MO15-1 Sportpark Polderkwartier