MO15-1

Spelers:
Zara Carstens, Noa Carstens, Chanel Epskamp, Sarah Goedemans, Isabella van de Hout, Tirsa Kam, Juul Klepper, Soraya Lam, Dana Lofvers, Lis Mulder, Misa Robbers, Chantha Seintje, Maira Ursem, Romy Box, Nila Babakarchel

Begeleiding

TrainerRick Calis
TrainerAnneloes Hilbers
LeiderAart Box
LeiderEvert Goedemans

Klassement - Zaterdag 1e klasse 3

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Houten MO15-1 6 5 1 0 16 18 - 3 15
2 Candia '66 MO15-1 7 5 1 1 16 24 - 15 9
3 Jonathan MO15-1 7 5 0 2 15 29 - 14 15
4 Soest SO MO15-1 7 5 0 2 15 22 - 13 9
5 BFC MO15-1 6 4 0 2 12 25 - 8 17
6 Hooglanderveen MO15-1 6 4 0 2 12 17 - 12 5
7 Sporting '70 MO15-1 7 4 0 3 12 16 - 16 0
8 DESTO MO15-1 7 3 1 3 10 15 - 15 0
9 SDO MO15-1 6 1 0 5 3 13 - 23 -10
10 Spakenburg MO15-1 7 1 0 6 3 9 - 26 -17
11 Maarssen MO15-1 7 0 2 5 2 2 - 23 -21
12 VRC MO15-1 7 0 1 6 1 6 - 28 -22

Uitslagen - Zaterdag 1e klasse 3

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Sporting '70 MO15-1 Jonathan MO15-1 4 - 3
BFC MO15-1 Soest SO MO15-1 3 - 4
Spakenburg MO15-1 DESTO MO15-1 1 - 2
Hooglanderveen MO15-1 Candia '66 MO15-1 2 - 3
Maarssen MO15-1 VRC MO15-1 1 - 1
SDO MO15-1 Houten MO15-1 0 - 2
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
BFC MO15-1 Maarssen MO15-1 6 - 0
Spakenburg MO15-1 Hooglanderveen MO15-1 0 - 2
DESTO MO15-1 VRC MO15-1 4 - 0
Sporting '70 MO15-1 Houten MO15-1 0 - 2
Soest SO MO15-1 Candia '66 MO15-1 6 - 3
Jonathan MO15-1 SDO MO15-1 7 - 2

Programma - Zaterdag 1e klasse 3

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 VRC MO15-1 SDO MO15-1 Sportpark Spitsbergen
11:45 DESTO MO15-1 Sporting '70 MO15-1 Sportpark "Vryheit" - DESTO
12:30 Soest SO MO15-1 Hooglanderveen MO15-1 Sportpark "Bosstraat-Oost"
12:30 Candia '66 MO15-1 Maarssen MO15-1 Sportpark Candia'66
12:45 Houten MO15-1 BFC MO15-1 Sportpark Oud Wulven
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Jonathan MO15-1 VRC MO15-1 Sportpark Achter 't Slot
10:30 Maarssen MO15-1 SDO MO15-1 Sportpark Daalseweide
11:30 Hooglanderveen MO15-1 Houten MO15-1 Sportpark Willem Tomassen
11:30 Sporting '70 MO15-1 Soest SO MO15-1 Sportpark Voordorp
13:30 Spakenburg MO15-1 Candia '66 MO15-1 Sportpark De Westmaat
13:50 BFC MO15-1 DESTO MO15-1 Sportpark Meerweg
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 Candia '66 MO15-1 BFC MO15-1 Sportpark Candia'66
10:15 DESTO MO15-1 Soest SO MO15-1 Sportpark "Vryheit" - DESTO
10:15 SDO MO15-1 Sporting '70 MO15-1 Sportpark De Kuil
10:45 Maarssen MO15-1 Spakenburg MO15-1 Sportpark Daalseweide
13:00 Houten MO15-1 Jonathan MO15-1 Sportpark Oud Wulven
13:00 VRC MO15-1 Hooglanderveen MO15-1 Sportpark Spitsbergen
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Jonathan MO15-1 DESTO MO15-1 Sportpark Achter 't Slot
10:45 Hooglanderveen MO15-1 Maarssen MO15-1 Sportpark Willem Tomassen
11:30 Sporting '70 MO15-1 Candia '66 MO15-1 Sportpark Voordorp
12:00 Spakenburg MO15-1 Houten MO15-1 Sportpark De Westmaat
12:30 Soest SO MO15-1 SDO MO15-1 Sportpark "Bosstraat-Oost"
16:30 BFC MO15-1 VRC MO15-1 Sportpark Meerweg
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 Jonathan MO15-1 Spakenburg MO15-1 Sportpark Achter 't Slot