MO15-1

Spelers:
Nadia Assahali Sarah Dekker, Danique Gordeau, Liz de Groot, Yasmine Kors, Maud de Leeuw, Kris Rekens, Elin Richel, Fabienne Schaftenaar, Yara Schimmel, Tara Servaas, Faith Shogbesan, Eline Veger, Lara Wortmann, Florianne Zwanikken

Begeleiding

TrainerJoop Voogt
LeiderMaarten Richel

Klassement - Zaterdag 2e klasse 04

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Diemen sv. MO15-1 2 2 0 0 6 14 - 1 13
2 Waterwijk asc MO15-2 2 2 0 0 6 14 - 2 12
3 AFC IJburg MO15-2 2 1 1 0 4 9 - 6 3
4 Eemnes MO15-1 2 1 1 0 4 2 - 0 2
5 TOS-Actief MO15-2 2 1 0 1 3 11 - 6 5
6 SDO MO15-1 2 1 0 1 3 8 - 4 4
7 Huizen MO15-1 2 1 0 1 3 3 - 8 -5
8 WV-HEDW MO15-1 2 0 2 0 2 2 - 2 0
9 Abcoude fc MO15-1 2 0 1 1 1 2 - 12 -10
10 Laren 99 sv MO15-1 2 0 1 1 1 2 - 12 -10
11 AS'80 MO15-1 2 0 0 2 0 4 - 10 -6
12 BVV '31 MO15-1 2 0 0 2 0 0 - 8 -8

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 04

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Abcoude fc MO15-1 WV-HEDW MO15-1 2 - 2
Laren 99 sv MO15-1 AFC IJburg MO15-2 2 - 2
AS'80 MO15-1 Huizen MO15-1 0 - 3
Diemen sv. MO15-1 TOS-Actief MO15-2 6 - 1
Eemnes MO15-1 BVV '31 MO15-1 2 - 0
SDO MO15-1 Waterwijk asc MO15-2 2 - 4
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
AFC IJburg MO15-2 AS'80 MO15-1 7 - 4
Waterwijk asc MO15-2 Abcoude fc MO15-1 10 - 0
WV-HEDW MO15-1 Eemnes MO15-1 0 - 0
TOS-Actief MO15-2 Laren 99 sv MO15-1 10 - 0
Huizen MO15-1 Diemen sv. MO15-1 0 - 8
BVV '31 MO15-1 SDO MO15-1 0 - 6

Programma - Zaterdag 2e klasse 04

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 WV-HEDW MO15-1 SDO MO15-1 Sportpark Middenmeer
12:15 TOS-Actief MO15-2 Huizen MO15-1 Sportpark Middenmeer
12:30 Eemnes MO15-1 Abcoude fc MO15-1 Sportpark Eemnes
13:30 BVV '31 MO15-1 Laren 99 sv MO15-1 Sportpark Oostermeent
13:35 Waterwijk asc MO15-2 AS'80 MO15-1 Sportpark Rie Mastenbroek
14:45 AFC IJburg MO15-2 Diemen sv. MO15-1 Sportpark IJburg
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:45 AS'80 MO15-1 TOS-Actief MO15-2 Sportpark Klein Brandt
11:00 Huizen MO15-1 AFC IJburg MO15-2 Sportpark Wolfskamer
12:00 SDO MO15-1 Eemnes MO15-1 Sportpark De Kuil
12:30 Diemen sv. MO15-1 Waterwijk asc MO15-2 Sportpark Diemen
13:15 Abcoude fc MO15-1 BVV '31 MO15-1 Sportpark Hollandse Kade
13:30 Laren 99 sv MO15-1 WV-HEDW MO15-1 Sportpark Laarder Engh
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 BVV '31 MO15-1 AS'80 MO15-1 Sportpark Oostermeent
10:15 WV-HEDW MO15-1 Huizen MO15-1 Sportpark Middenmeer
11:55 Abcoude fc MO15-1 Diemen sv. MO15-1 Sportpark Hollandse Kade
12:10 Eemnes MO15-1 TOS-Actief MO15-2 Sportpark Eemnes
12:30 SDO MO15-1 Laren 99 sv MO15-1 Sportpark De Kuil
13:00 Waterwijk asc MO15-2 AFC IJburg MO15-2 Sportpark Rie Mastenbroek