MO13-2

Spelers:
Tasnim Boutakhrit, Destiny Foulon, Chimene Gasman, Nila Guneq, Elief Hueskes, Serra Kilicarslan, Sophie Macdonald, Suzanne Oldenburger, Yara Schimmel, Jolien Schuurman, June Steijger, Nicky Veen, Evelien Visser, Sara Visser, Jasmijn van Winsen

Begeleiding

TrainerJeroen Oldenbruger
LeiderSuze Gleise
LeiderWouter Huskes

Laatste nieuws over MO13-2

Klassement - Zaterdag 3e klasse 9*

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Candia '66 MO13-1 5 4 1 0 13 40 - 2 38
2 UVV MO13-2 5 4 1 0 13 19 - 4 15
3 Zwaluwen Utrecht '11 MO13-3 5 3 1 1 10 24 - 9 15
4 AFC Quick 1890 MO13-2 4 3 0 1 9 19 - 10 9
5 Amsvorde MO13-1 5 3 0 2 9 19 - 7 12
6 FC Weesp MO13-1 6 3 0 3 9 14 - 19 -5
7 Eemnes MO13-2 4 2 2 0 8 10 - 4 6
8 SDO MO13-2 4 2 1 1 7 13 - 5 8
9 BFC MO13-2 6 2 0 4 6 8 - 29 -21
10 Spakenburg MO13-2 4 0 0 4 0 2 - 25 -23
11 CSW MO13-1 5 0 0 5 0 5 - 23 -18
12 Houten MO13-2 5 0 0 5 0 7 - 43 -36

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 9*

Uitslagen 28-03-2020
Thuis Uit Uitslag
Candia '66 MO13-1 CSW MO13-1
Houten MO13-2 Spakenburg MO13-2
UVV MO13-2 Zwaluwen Utrecht '11 MO13-3
BFC MO13-2 Eemnes MO13-2
AFC Quick 1890 MO13-2 Amsvorde MO13-1
FC Weesp MO13-1 SDO MO13-2
Uitslagen 21-03-2020
Thuis Uit Uitslag
BFC MO13-2 Candia '66 MO13-1
Eemnes MO13-2 Spakenburg MO13-2
AFC Quick 1890 MO13-2 SDO MO13-2

Programma - Zaterdag 3e klasse 9*

Programma 04-04-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:45 CSW MO13-1 BFC MO13-2 Sportpark CSW
09:00 Zwaluwen Utrecht '11 MO13-3 AFC Quick 1890 MO13-2 Sportpark Welgelegen
10:00 Amsvorde MO13-1 UVV MO13-2 Sportpark Nimmerdor
10:15 Spakenburg MO13-2 FC Weesp MO13-1 Sportpark De Westmaat
10:45 Eemnes MO13-2 Candia '66 MO13-1 Sportpark Eemnes
12:00 SDO MO13-2 Houten MO13-2 Sportpark De Kuil
Programma 18-04-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Eemnes MO13-2 CSW MO13-1 Sportpark Eemnes
10:30 SDO MO13-2 Spakenburg MO13-2 Sportpark De Kuil
10:30 FC Weesp MO13-1 Amsvorde MO13-1 Sportpark Papelaan
10:30 Candia '66 MO13-1 Zwaluwen Utrecht '11 MO13-3 Sportpark Candia'66
11:15 AFC Quick 1890 MO13-2 BFC MO13-2 Sportpark Dorrestein
11:30 Houten MO13-2 UVV MO13-2 Sportpark Oud Wulven