MO13-2

Spelers:
Demi Buitenweg, Jasmijn Dam, Demi de Groot, Hilke ten Hertog, Noor Letter, Roos Menting, Mare Sieders, June Steijger, Nina Stevens, Hadewych Struik, Robin van de Velden, Berder Verbeeck, Evelien Visser, Sara Visser, Lily Witteveen, Gosine Zwanikken

Begeleiding

Trainer/leiderCees-Jan Zwanikken
Trainer/leiderBert ten Hertog
Trainer/leiderRemco van de Velden

Klassement - Zaterdag 3e klasse 06

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Roda '46 MO13-1 2 2 0 0 6 11 - 0 11
2 Waterwijk asc MO13-1 2 2 0 0 6 9 - 0 9
3 Victoria MO13-2 2 1 1 0 4 7 - 1 6
4 Hooglanderveen MO13-2 2 1 1 0 4 5 - 3 2
5 CJVV MO13-2 2 1 1 0 4 5 - 4 1
6 Wasmeer MO13-1 2 1 0 1 3 7 - 2 5
7 SDO MO13-2 2 0 2 0 2 2 - 2 0
8 TOV MO13-1 2 0 1 1 1 2 - 5 -3
9 Nederhorst vv MO13-1 2 0 1 1 1 2 - 8 -6
10 Nieuwland ASC MO13-1 2 0 1 1 1 1 - 7 -6
11 Loosdrecht MO13-1 2 0 0 2 0 0 - 7 -7
12 Eemnes MO13-2 2 0 0 2 0 0 - 12 -12

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 06

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
CJVV MO13-2 Wasmeer MO13-1 2 - 1
Loosdrecht MO13-1 Roda '46 MO13-1 0 - 1
TOV MO13-1 Waterwijk asc MO13-1 0 - 3
Eemnes MO13-2 Hooglanderveen MO13-2 0 - 2
Victoria MO13-2 Nederhorst vv MO13-1 6 - 0
Nieuwland ASC MO13-1 SDO MO13-2 1 - 1
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Waterwijk asc MO13-1 Nieuwland ASC MO13-1 6 - 0
Nederhorst vv MO13-1 TOV MO13-1 2 - 2
Hooglanderveen MO13-2 CJVV MO13-2 3 - 3
Roda '46 MO13-1 Eemnes MO13-2 10 - 0
Wasmeer MO13-1 Loosdrecht MO13-1 6 - 0
SDO MO13-2 Victoria MO13-2 1 - 1

Programma - Zaterdag 3e klasse 06

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Roda '46 MO13-1 CJVV MO13-2 Sportpark Burg.Buiningpark
08:45 Wasmeer MO13-1 Hooglanderveen MO13-2 Sportpark Anna's Hoeve
10:15 Waterwijk asc MO13-1 Victoria MO13-2 Sportpark Rie Mastenbroek
10:30 Nederhorst vv MO13-1 Eemnes MO13-2 Meerzicht
11:30 SDO MO13-2 Loosdrecht MO13-1 Sportpark De Kuil
15:15 Nieuwland ASC MO13-1 TOV MO13-1 Sportpark Nieuwland
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 CJVV MO13-2 Nederhorst vv MO13-1 Sportpark Vermeerkwartier
09:00 Victoria MO13-2 Nieuwland ASC MO13-1 Sportpark Loosdrecht
09:00 TOV MO13-1 SDO MO13-2 Sportpark Ter Eem
09:00 Hooglanderveen MO13-2 Roda '46 MO13-1 Sportpark Willem Tomassen
10:00 Eemnes MO13-2 Wasmeer MO13-1 Sportpark Eemnes
12:15 Loosdrecht MO13-1 Waterwijk asc MO13-1 Sportpark Hallinckveld
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Victoria MO13-2 Loosdrecht MO13-1 Sportpark Loosdrecht
09:30 TOV MO13-1 CJVV MO13-2 Sportpark Ter Eem
10:00 Nederhorst vv MO13-1 Roda '46 MO13-1 Meerzicht
10:00 Nieuwland ASC MO13-1 Wasmeer MO13-1 Sportpark Nieuwland
10:30 Waterwijk asc MO13-1 Hooglanderveen MO13-2 Sportpark Rie Mastenbroek
11:00 SDO MO13-2 Eemnes MO13-2 Sportpark De Kuil
Programma 31-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Roda '46 MO13-1 TOV MO13-1 Sportpark Burg.Buiningpark
09:30 Hooglanderveen MO13-2 Victoria MO13-2 Sportpark Willem Tomassen
09:45 Eemnes MO13-2 Nieuwland ASC MO13-1 Sportpark Eemnes
10:00 Nederhorst vv MO13-1 Waterwijk asc MO13-1 Meerzicht
10:00 CJVV MO13-2 Loosdrecht MO13-1 Sportpark Vermeerkwartier
10:15 Wasmeer MO13-1 SDO MO13-2 Sportpark Anna's Hoeve