MO13-1

Spelers:
Tasmin Boutakhrit, Anouk Brugman, Jasmijn Dam, Demi de Groot, Hilke ten Hertog, Danielle van Laar, Noor Letter, Eefje Langeveld, Roos Menting, Nina Schimmel, Mare Sieders, Hadewych Struik, Robin vd Velden, Berber Verbeeck, Evelien Visser, Lily Witteveen, Gosine Zwanikken

Begeleiding

Trainer/leiderCees jan Zwanikken
Trainer/leiderBert ten Hertog
trainer/LeiderRemco vd Velden

Klassement - Zaterdag 3e klasse 05

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 TOV MO13-1 1 1 0 0 3 14 - 1 13
2 Hoogland MO13-2 1 1 0 0 3 7 - 0 7
3 CJVV MO13-2 1 1 0 0 3 6 - 1 5
4 Nederhorst vv MO13-1 1 1 0 0 3 5 - 0 5
5 Nieuwland ASC MO13-1 1 1 0 0 3 4 - 2 2
6 Gooi 't sc MO13-1 1 1 0 0 3 1 - 0 1
7 SDO MO13-1 1 0 0 1 0 0 - 1 -1
8 Loosdrecht MO13-1 1 0 0 1 0 2 - 4 -2
9 Spakenburg MO13-2 1 0 0 1 0 1 - 6 -5
10 Hooglanderveen MO13-2 1 0 0 1 0 0 - 5 -5
11 AS'80 MO13-3 1 0 0 1 0 0 - 7 -7
12 Soest SO MO13-2 1 0 0 1 0 1 - 14 -13

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 05

Uitslagen 25-09-2021
Thuis Uit Uitslag
AS'80 MO13-3 Hoogland MO13-2 0 - 7
Nieuwland ASC MO13-1 Loosdrecht MO13-1 4 - 2
Hooglanderveen MO13-2 Nederhorst vv MO13-1 0 - 5
Spakenburg MO13-2 CJVV MO13-2 1 - 6
TOV MO13-1 Soest SO MO13-2 14 - 1
Gooi 't sc MO13-1 SDO MO13-1 1 - 0

Programma - Zaterdag 3e klasse 05

Programma 02-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 CJVV MO13-2 AS'80 MO13-3 Sportpark Vermeerkwartier
08:30 Soest SO MO13-2 Gooi 't sc MO13-1 Sportpark Bosstraat-Oost
10:30 Loosdrecht MO13-1 Hooglanderveen MO13-2 Sportpark Hallinckveld
11:45 Hoogland MO13-2 Nieuwland ASC MO13-1 Sportpark Langenoord
11:50 SDO MO13-1 TOV MO13-1 Sportpark De Kuil
12:15 Nederhorst vv MO13-1 Spakenburg MO13-2 Meerzicht
Programma 09-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Nieuwland ASC MO13-1 CJVV MO13-2 Sportpark Nieuwland
09:00 Gooi 't sc MO13-1 Loosdrecht MO13-1 Sportpark Berestein
09:30 TOV MO13-1 Nederhorst vv MO13-1 Sportpark Ter Eem
10:00 Hooglanderveen MO13-2 AS'80 MO13-3 Sportpark Willem Tomassen
10:35 SDO MO13-1 Soest SO MO13-2 Sportpark De Kuil
11:45 Spakenburg MO13-2 Hoogland MO13-2 Sportpark De Westmaat
Programma 12-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
18:45 Loosdrecht MO13-1 SDO MO13-1 Sportpark Hallinckveld
Programma 16-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Soest SO MO13-2 Nieuwland ASC MO13-1 Sportpark Bosstraat-Oost
08:30 CJVV MO13-2 Hooglanderveen MO13-2 Sportpark Vermeerkwartier
10:00 Hoogland MO13-2 TOV MO13-1 Sportpark Langenoord
10:00 Nederhorst vv MO13-1 Gooi 't sc MO13-1 Meerzicht
10:15 AS'80 MO13-3 Spakenburg MO13-2 Sportpark Klein Brandt
Programma 23-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 AS'80 MO13-3 Gooi 't sc MO13-1 Sportpark Klein Brandt
09:30 TOV MO13-1 Nieuwland ASC MO13-1 Sportpark Ter Eem
10:00 Hoogland MO13-2 Nederhorst vv MO13-1 Sportpark Langenoord
10:00 Spakenburg MO13-2 Hooglanderveen MO13-2 Sportpark De Westmaat
10:15 CJVV MO13-2 SDO MO13-1 Sportpark Vermeerkwartier
10:30 Loosdrecht MO13-1 Soest SO MO13-2 Sportpark Hallinckveld