MO13-1

Spelers:
Merel Anrochte, Sarah Dekker, Dido Douma, Liv van der Geer, Danique Gordeau, Mieke Haarsma, Emily Hayden, Femke van der Jagt, Merle Koopmans, Lotte Koopmans, Farah Kurpershoek, Rifka Lambregts, Fenna Nieuwveld, Sabijn Peters, Feline Peters

Begeleiding

TrainerArnaud van der Geer
LeiderAlbert Peters
LeiderHadewych Lammers

Laatste nieuws over MO13-1

Klassement - Zaterdag 2e klasse 4

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Spakenburg MO13-1 5 4 1 0 13 22 - 13 9
2 AS'80 MO13-1 4 4 0 0 12 37 - 8 29
3 Gooi 't sc MO13-2 4 3 0 1 9 8 - 4 4
4 Almere FC MO13-1 5 2 3 0 9 24 - 9 15
5 Roda '46 MO13-1 5 2 2 1 8 9 - 4 5
6 Hoogland MO13-2 5 2 2 1 8 12 - 10 2
7 Laren 99 sv MO13-1 5 2 1 2 7 20 - 13 7
8 SDO MO13-1 4 2 0 2 6 17 - 18 -1
9 CJVV MO13-1 4 1 1 2 4 10 - 14 -4
10 Soest SO MO13-2 5 1 0 4 3 12 - 34 -22
11 Huizen MO13-1 5 0 0 5 0 9 - 21 -12
12 Delta Sports '95 FC MO13-2 5 0 0 5 0 4 - 36 -32

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 4

Uitslagen 28-03-2020
Thuis Uit Uitslag
Hoogland MO13-2 Gooi 't sc MO13-2
Soest SO MO13-2 Delta Sports '95 FC MO13-2
AS'80 MO13-1 Roda '46 MO13-1
Spakenburg MO13-1 Laren 99 sv MO13-1
CJVV MO13-1 Huizen MO13-1
SDO MO13-1 Almere FC MO13-1
Uitslagen 21-03-2020
Thuis Uit Uitslag
AS'80 MO13-1 Gooi 't sc MO13-2

Programma - Zaterdag 2e klasse 4

Programma 04-04-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Roda '46 MO13-1 CJVV MO13-1 Sportpark Burg.Buiningpark
09:30 Laren 99 sv MO13-1 Soest SO MO13-2 Sportpark Laarder Engh
10:30 Delta Sports '95 FC MO13-2 Spakenburg MO13-1 Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
10:30 Gooi 't sc MO13-2 SDO MO13-1 Sportpark Berestein
11:30 Huizen MO13-1 AS'80 MO13-1 Sportpark Wolfskamer
12:00 Almere FC MO13-1 Hoogland MO13-2 Sportpark De Marken
Programma 18-04-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Roda '46 MO13-1 Huizen MO13-1 Sportpark Burg.Buiningpark
09:15 CJVV MO13-1 Soest SO MO13-2 Sportpark Vermeerkwartier
10:00 Spakenburg MO13-1 Hoogland MO13-2 Sportpark De Westmaat
10:10 SDO MO13-1 Delta Sports '95 FC MO13-2 Sportpark De Kuil
11:45 Gooi 't sc MO13-2 Almere FC MO13-1 Sportpark Berestein
12:45 AS'80 MO13-1 Laren 99 sv MO13-1 Sportpark Klein Brandt