MO11-4

Spelers:
Tasnim Boutakharit, Suze van de Brule, Jasmijn Dam, Destiny Foulon, Chimene Gasman, Hilke ten Hertog, Roos Menting, Livia Santos, Robin van de Velde

Begeleiding

TrainerBert Hertog
LeiderSake Brule

Klassement - Zaterdag 3e klasse 7

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 BVV '31 MO11-1 7 7 0 0 21 63 - 8 55
2 Almere FC MO11-2 7 5 1 1 16 46 - 15 31
3 Maarssen MO11-2 7 4 1 2 13 23 - 13 10
4 Loosdrecht MO11-1 7 4 0 3 12 20 - 27 -7
5 Wasmeer MO11-1 6 3 2 1 11 18 - 7 11
6 Eemnes MO11-2 6 3 0 3 9 26 - 16 10
7 TOV MO11-1 6 3 0 3 9 31 - 25 6
8 Victoria MO11-2 6 3 0 3 9 20 - 23 -3
9 Hooglanderveen MO11-1 7 3 0 4 9 24 - 20 4
10 Loosdrecht MO11-2 6 1 0 5 3 10 - 39 -29
11 SDO MO11-4 6 0 1 5 1 3 - 47 -44
12 Gooi 't sc MO11-2 7 0 1 6 1 2 - 46 -44

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 7

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Wasmeer MO11-1 Maarssen MO11-2 1 - 1
Victoria MO11-2 Almere FC MO11-2 3 - 2
BVV '31 MO11-1 Loosdrecht MO11-1 7 - 1
TOV MO11-1 Eemnes MO11-2 2 - 7
Hooglanderveen MO11-1 Gooi 't sc MO11-2 6 - 0
SDO MO11-4 Loosdrecht MO11-2 2 - 3
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Victoria MO11-2 TOV MO11-1 4 - 5
Almere FC MO11-2 Loosdrecht MO11-1 6 - 2
Loosdrecht MO11-2 Hooglanderveen MO11-1 1 - 7
Maarssen MO11-2 Eemnes MO11-2 1 - 4
Wasmeer MO11-1 BVV '31 MO11-1 1 - 3
SDO MO11-4 Gooi 't sc MO11-2 1 - 1

Programma - Zaterdag 3e klasse 7

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Eemnes MO11-2 Hooglanderveen MO11-1 Sportpark Eemnes
09:00 Loosdrecht MO11-1 TOV MO11-1 Sportpark Hallinckveld
09:00 Gooi 't sc MO11-2 Victoria MO11-2 Sportpark Berestein
10:15 Loosdrecht MO11-2 Wasmeer MO11-1 Sportpark Hallinckveld
10:15 Maarssen MO11-2 SDO MO11-4 Sportpark Daalseweide
10:30 Almere FC MO11-2 BVV '31 MO11-1 Sportpark De Marken
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 TOV MO11-1 Hooglanderveen MO11-1 Sportpark Ter Eem
10:15 Loosdrecht MO11-2 Eemnes MO11-2 Sportpark Hallinckveld
10:45 Wasmeer MO11-1 Loosdrecht MO11-1 Sportpark Anna's Hoeve
10:45 BVV '31 MO11-1 Gooi 't sc MO11-2 Sportpark Oostermeent
10:55 Victoria MO11-2 Maarssen MO11-2 Sportpark Loosdrecht
11:15 SDO MO11-4 Almere FC MO11-2 Sportpark De Kuil
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Eemnes MO11-2 BVV '31 MO11-1 Sportpark Eemnes
08:35 Maarssen MO11-2 Almere FC MO11-2 Sportpark Daalseweide
09:00 Loosdrecht MO11-1 Victoria MO11-2 Sportpark Hallinckveld
09:00 Gooi 't sc MO11-2 Loosdrecht MO11-2 Sportpark Berestein
09:30 TOV MO11-1 Wasmeer MO11-1 Sportpark Ter Eem
10:00 Hooglanderveen MO11-1 SDO MO11-4 Sportpark Willem Tomassen
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Victoria MO11-2 Eemnes MO11-2 Sportpark Loosdrecht
08:45 Wasmeer MO11-1 Gooi 't sc MO11-2 Sportpark Anna's Hoeve
09:00 BVV '31 MO11-1 TOV MO11-1 Sportpark Oostermeent
10:15 Loosdrecht MO11-2 Maarssen MO11-2 Sportpark Hallinckveld
10:45 SDO MO11-4 Loosdrecht MO11-1 Sportpark De Kuil
12:30 Almere FC MO11-2 Hooglanderveen MO11-1 Sportpark De Marken
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 Eemnes MO11-2 SDO MO11-4 Sportpark Eemnes
09:30 TOV MO11-1 Loosdrecht MO11-2 Sportpark Ter Eem