MO11-3

Spelers:
Emmelien Boeijen, Demi de Groot, Nina Hidana, Debora Holwedel, Serra Kilicarslan, Suzzane Oldenburger, Hadewych Struik, Elin Veen, Gosine Zwanikken

Begeleiding

TrainerCees Jan Zwanikken

Klassement - Zaterdag 2e klasse 5

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 FC Driebergen MO11-1 7 7 0 0 21 57 - 6 51
2 Bilt De FC MO11-1 7 6 0 1 18 43 - 12 31
3 HDS MO11-1 7 5 1 1 16 24 - 15 9
4 Jonathan MO11-1 7 4 1 2 13 40 - 22 18
5 Soest SO MO11-1 6 4 0 2 12 33 - 24 9
6 Spakenburg MO11-1 6 3 0 3 9 20 - 18 2
7 Roda '46 MO11-1 7 2 1 4 7 23 - 24 -1
8 CJVV MO11-1 7 2 1 4 7 9 - 21 -12
9 Meern De MO11-2 7 2 0 5 6 22 - 35 -13
10 DVSU MO11-2 7 1 2 4 5 21 - 36 -15
11 SDO MO11-3 7 1 0 6 3 9 - 45 -36
12 Candia '66 MO11-1 7 1 0 6 3 17 - 60 -43

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 5

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Meern De MO11-2 FC Driebergen MO11-1 0 - 6
HDS MO11-1 Jonathan MO11-1 4 - 4
Roda '46 MO11-1 CJVV MO11-1 0 - 3
DVSU MO11-2 Candia '66 MO11-1 4 - 5
SDO MO11-3 Bilt De FC MO11-1 1 - 10
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Jonathan MO11-1 Bilt De FC MO11-1 3 - 4
Roda '46 MO11-1 Spakenburg MO11-1 1 - 5
FC Driebergen MO11-1 Candia '66 MO11-1 13 - 1
CJVV MO11-1 Soest SO MO11-1 0 - 4
HDS MO11-1 DVSU MO11-2 6 - 2
Meern De MO11-2 SDO MO11-3 7 - 0

Programma - Zaterdag 2e klasse 5

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Bilt De FC MO11-1 DVSU MO11-2 Sportpark Weltevreden
08:30 Spakenburg MO11-1 HDS MO11-1 Sportpark De Westmaat
08:30 CJVV MO11-1 Meern De MO11-2 Sportpark Vermeerkwartier
10:00 FC Driebergen MO11-1 Roda '46 MO11-1 Sportpark De Woerd
10:30 Candia '66 MO11-1 Soest SO MO11-1 Sportpark Candia'66
13:45 Jonathan MO11-1 SDO MO11-3 Sportpark Achter 't Slot
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 DVSU MO11-2 Soest SO MO11-1 Sportpark Lunetten
09:00 HDS MO11-1 FC Driebergen MO11-1 Sportpark De Engelse Berg
09:10 CJVV MO11-1 Candia '66 MO11-1 Sportpark Vermeerkwartier
09:45 SDO MO11-3 Spakenburg MO11-1 Sportpark De Kuil
11:30 Roda '46 MO11-1 Jonathan MO11-1 Sportpark "Burg.Buiningpark"-Roda'46
14:30 Meern De MO11-2 Bilt De FC MO11-1 Sportpark De Meern
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Soest SO MO11-1 Roda '46 MO11-1 Sportpark "Bosstraat-Oost"
08:30 Bilt De FC MO11-1 HDS MO11-1 Sportpark Weltevreden
08:30 Spakenburg MO11-1 CJVV MO11-1 Sportpark De Westmaat
08:30 DVSU MO11-2 Meern De MO11-2 Sportpark Lunetten
08:45 FC Driebergen MO11-1 Jonathan MO11-1 Sportpark De Woerd
10:00 Candia '66 MO11-1 SDO MO11-3 Sportpark Candia'66
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 HDS MO11-1 Candia '66 MO11-1 Sportpark De Engelse Berg
11:00 CJVV MO11-1 FC Driebergen MO11-1 Sportpark Vermeerkwartier
11:10 Meern De MO11-2 Spakenburg MO11-1 Sportpark De Meern
11:30 Roda '46 MO11-1 Bilt De FC MO11-1 Sportpark "Burg.Buiningpark"-Roda'46
12:10 SDO MO11-3 DVSU MO11-2 Sportpark De Kuil
15:15 Jonathan MO11-1 Soest SO MO11-1 Sportpark Achter 't Slot