MO11-2

Spelers:
Ruby van der Geer, Elief Hueskes, Lotte Koopmans, Jennifer de Lange, Roos Menting, Jip van Sambeek, Femke van der Jagt, Evelien Visser, Sara VIsser

Begeleiding

TrainerWouter Hueskes

Klassement - Zaterdag 2e klasse 4

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Eemnes MO11-1 7 7 0 0 21 57 - 4 53
2 BFC MO11-1 6 6 0 0 18 58 - 3 55
3 Huizen MO11-1 7 4 1 2 13 33 - 34 -1
4 Gooi 't sc MO11-1 7 4 0 3 12 42 - 20 22
5 Waterwijk asc MO11-1 7 4 0 3 12 27 - 26 1
6 Victoria MO11-1 6 3 0 3 9 31 - 20 11
7 SDO MO11-2 7 3 0 4 9 21 - 28 -7
8 Abcoude fc MO11-1 7 3 0 4 9 13 - 39 -26
9 Zuidvogels HSV De MO11-1 7 2 1 4 7 13 - 36 -23
10 Ouderkerk sv. MO11-1 7 1 2 4 5 17 - 37 -20
11 IJburg AFC MO11-3 6 1 0 5 3 9 - 37 -28
12 Laren 99 sv MO11-1 6 0 0 6 0 9 - 46 -37

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 4

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Laren 99 sv MO11-1 Eemnes MO11-1 0 - 10
Abcoude fc MO11-1 Huizen MO11-1 1 - 4
Gooi 't sc MO11-1 Zuidvogels HSV De MO11-1 2 - 3
IJburg AFC MO11-3 Victoria MO11-1 2 - 11
BFC MO11-1 Ouderkerk sv. MO11-1 12 - 1
SDO MO11-2 Waterwijk asc MO11-1 2 - 7
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Abcoude fc MO11-1 Eemnes MO11-1 0 - 7
Huizen MO11-1 Laren 99 sv MO11-1 7 - 3
Waterwijk asc MO11-1 Zuidvogels HSV De MO11-1 1 - 3
Ouderkerk sv. MO11-1 Victoria MO11-1 4 - 5
BFC MO11-1 Gooi 't sc MO11-1 2 - 1
SDO MO11-2 IJburg AFC MO11-3 6 - 0

Programma - Zaterdag 2e klasse 4

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Victoria MO11-1 Gooi 't sc MO11-1 Sportpark Loosdrecht
08:30 Eemnes MO11-1 BFC MO11-1 Sportpark Eemnes
08:30 Huizen MO11-1 SDO MO11-2 Sportpark Wolfskamer
08:30 Zuidvogels HSV De MO11-1 Laren 99 sv MO11-1 Sportpark Wolfskamer
09:00 Waterwijk asc MO11-1 Abcoude fc MO11-1 Sportpark Rie Mastenbroek
09:00 Ouderkerk sv. MO11-1 IJburg AFC MO11-3 Sportpark Ouderkerk
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 IJburg AFC MO11-3 Eemnes MO11-1 Sportpark IJburg
09:00 Gooi 't sc MO11-1 Laren 99 sv MO11-1 Sportpark Berestein
09:30 Huizen MO11-1 Zuidvogels HSV De MO11-1 Sportpark Wolfskamer
09:45 BFC MO11-1 Waterwijk asc MO11-1 Sportpark Meerweg
10:30 Abcoude fc MO11-1 Ouderkerk sv. MO11-1 Sportpark Hollandse Kade
11:00 SDO MO11-2 Victoria MO11-1 Sportpark De Kuil
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Waterwijk asc MO11-1 Ouderkerk sv. MO11-1 Sportpark Rie Mastenbroek
09:00 Gooi 't sc MO11-1 SDO MO11-2 Sportpark Berestein
09:30 Victoria MO11-1 BFC MO11-1 Sportpark Loosdrecht
09:30 Laren 99 sv MO11-1 Abcoude fc MO11-1 Sportpark Laarder Engh
09:45 Eemnes MO11-1 Huizen MO11-1 Sportpark Eemnes
10:00 Zuidvogels HSV De MO11-1 IJburg AFC MO11-3 Sportpark Wolfskamer
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Huizen MO11-1 Waterwijk asc MO11-1 Sportpark Wolfskamer
08:35 BFC MO11-1 Zuidvogels HSV De MO11-1 Sportpark Meerweg
08:45 Abcoude fc MO11-1 Victoria MO11-1 Sportpark Hollandse Kade
09:00 Ouderkerk sv. MO11-1 Laren 99 sv MO11-1 Sportpark Ouderkerk
10:00 IJburg AFC MO11-3 Gooi 't sc MO11-1 Sportpark IJburg
12:10 SDO MO11-2 Eemnes MO11-1 Sportpark De Kuil
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 IJburg AFC MO11-3 BFC MO11-1 Sportpark IJburg
12:45 Laren 99 sv MO11-1 Victoria MO11-1 Sportpark Laarder Engh