MO11-1

Spelers:
Jasmijn Dam, Julie Dekker, Demi de Groot, Hilke ten Hertog, Roos Menting, Berber Verbeek Robinson van Olden, Joy Schubman, Hadewych Struik, Nina Toonen, Robin vd Velden, Gosine Zwanikken

Begeleiding

TrainerBert ten Hertog
TrainerRemco van der Velden
Leider / TrainerCees-Jan Zwanikken

Laatste nieuws over MO11-1

Klassement - Zaterdag 2e klasse 5

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 BFC MO11-1 7 7 0 0 21 69 - 10 59
2 Spakenburg MO11-1 7 6 0 1 18 45 - 5 40
3 SVO Krommerijnstreek MO11-1 5 5 0 0 15 48 - 14 34
4 IJsselmeervogels MO11-1 7 5 0 2 15 48 - 9 39
5 Victoria MO11-1 7 4 1 2 13 31 - 23 8
6 VRC MO11-1 8 4 1 3 13 36 - 15 21
7 Hooglanderveen MO11-1 8 4 0 4 12 28 - 31 -3
8 Soest SO MO11-1 8 3 0 5 9 18 - 48 -30
9 SDO MO11-1 8 1 2 5 5 14 - 34 -20
10 Eemnes MO11-1 8 0 2 6 2 7 - 49 -42
11 Huizen MO11-1 6 0 1 5 1 12 - 46 -34
12 FC Driebergen MO11-2 7 0 1 6 1 6 - 78 -72

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 5

Uitslagen 16-11-2019
Thuis Uit Uitslag
Hooglanderveen MO11-1 FC Driebergen MO11-2 11 - 0
SVO Krommerijnstreek MO11-1 Huizen MO11-1 8 - 3
IJsselmeervogels MO11-1 VRC MO11-1 2 - 0
Eemnes MO11-1 Spakenburg MO11-1 0 - 4
Soest SO MO11-1 Victoria MO11-1 0 - 9
SDO MO11-1 BFC MO11-1 0 - 10
Uitslagen 09-11-2019
Thuis Uit Uitslag
VRC MO11-1 Eemnes MO11-1 8 - 0
FC Driebergen MO11-2 SVO Krommerijnstreek MO11-1 3 - 16
BFC MO11-1 IJsselmeervogels MO11-1 4 - 3
Spakenburg MO11-1 Hooglanderveen MO11-1 5 - 0
Huizen MO11-1 Soest SO MO11-1 3 - 4
Victoria MO11-1 SDO MO11-1 4 - 1

Programma - Zaterdag 2e klasse 5

Programma 23-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Hooglanderveen MO11-1 SDO MO11-1 Sportpark Willem Tomassen
08:45 FC Driebergen MO11-2 Victoria MO11-1 Sportpark De Woerd
10:00 Eemnes MO11-1 Soest SO MO11-1 Sportpark Eemnes
10:00 SVO Krommerijnstreek MO11-1 IJsselmeervogels MO11-1 Sportpark Singelpark
10:15 Spakenburg MO11-1 BFC MO11-1 Sportpark De Westmaat
11:00 VRC MO11-1 Huizen MO11-1 Sportpark Spitsbergen
Programma 27-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
18:30 SVO Krommerijnstreek MO11-1 Victoria MO11-1 Sportpark Tolhuislaan
Programma 30-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Huizen MO11-1 Eemnes MO11-1 Sportpark Wolfskamer
09:00 Victoria MO11-1 Spakenburg MO11-1 Sportpark Loosdrecht
10:45 VRC MO11-1 Soest SO MO11-1 Sportpark Spitsbergen
11:30 IJsselmeervogels MO11-1 Hooglanderveen MO11-1 Sportpark De Westmaat
12:00 SDO MO11-1 SVO Krommerijnstreek MO11-1 Sportpark De Kuil
12:15 BFC MO11-1 FC Driebergen MO11-2 Sportpark Meerweg
Programma 07-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Eemnes MO11-1 Victoria MO11-1 Sportpark Eemnes
08:30 Soest SO MO11-1 BFC MO11-1 Sportpark "Bosstraat-Oost"
08:45 FC Driebergen MO11-2 Spakenburg MO11-1 Sportpark De Woerd
09:00 Hooglanderveen MO11-1 Huizen MO11-1 Sportpark Willem Tomassen
09:45 SDO MO11-1 IJsselmeervogels MO11-1 Sportpark De Kuil
10:00 SVO Krommerijnstreek MO11-1 VRC MO11-1 Sportpark Singelpark
Programma 14-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 Huizen MO11-1 IJsselmeervogels MO11-1 Sportpark Wolfskamer
09:50 BFC MO11-1 SVO Krommerijnstreek MO11-1 Sportpark Meerweg