JO9-3

JO9-3

Spelers:
Viggo Bouwer, Teun van Emmerik, Jayson Groeneveld, Wessel Hesterman, Damian IJsseldijk, Willem Rademaker, Niels Schotman, Dilan Sol

Begeleiding

LeiderPatrick Rademakers

Programma - Zaterdag 4e klasse 24

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 BFC JO9-7 AS'80 JO9-6 Sportpark Meerweg
08:30 Olympia '25 JO9-3 Nederhorst vv JO9-2 Sportpark Berestein
08:30 Huizen JO9-4 Victoria JO9-4 Sportpark Wolfskamer
09:00 Graveland 's JO9-2 Buitenboys sc. JO9-6 Sportpark Berestein
09:00 Zuidvogels HSV De JO9-3 ASV '65 JO9-1 Sportpark Wolfskamer
10:00 Almere FC JO9-4 SDO JO9-3 Sportpark De Marken
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Olympia '25 JO9-3 Almere FC JO9-4 Sportpark Berestein
08:45 Victoria JO9-4 Graveland 's JO9-2 Sportpark Loosdrecht
08:45 Buitenboys sc. JO9-6 Zuidvogels HSV De JO9-3 Sportpark Polderkwartier
10:00 Nederhorst vv JO9-2 BFC JO9-7 Meerzicht
10:30 ASV '65 JO9-1 Huizen JO9-4 Sportpark Ankeveen - ASV'65
11:30 AS'80 JO9-6 SDO JO9-3 Sportpark Klein Brandt
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 BFC JO9-7 Victoria JO9-4 Sportpark Meerweg
08:30 Huizen JO9-4 Olympia '25 JO9-3 Sportpark Wolfskamer
09:00 Graveland 's JO9-2 Zuidvogels HSV De JO9-3 Sportpark Berestein
09:35 SDO JO9-3 Buitenboys sc. JO9-6 Sportpark De Kuil
11:30 Almere FC JO9-4 ASV '65 JO9-1 Sportpark De Marken
11:45 AS'80 JO9-6 Nederhorst vv JO9-2 Sportpark Klein Brandt
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Olympia '25 JO9-3 Graveland 's JO9-2 Sportpark Berestein
08:30 Victoria JO9-4 Almere FC JO9-4 Sportpark Loosdrecht
08:45 Zuidvogels HSV De JO9-3 SDO JO9-3 Sportpark Wolfskamer
08:45 Buitenboys sc. JO9-6 BFC JO9-7 Sportpark Polderkwartier
09:30 Nederhorst vv JO9-2 Huizen JO9-4 Meerzicht
10:30 ASV '65 JO9-1 AS'80 JO9-6 Sportpark Ankeveen - ASV'65
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Victoria JO9-4 Nederhorst vv JO9-2 Sportpark Loosdrecht
08:30 ASV '65 JO9-1 SDO JO9-3 Sportpark Ankeveen - ASV'65
09:25 BFC JO9-7 Graveland 's JO9-2 Sportpark Meerweg