JO19-5

Spelers:
Jack Agterdenbos, Jort Bouwmans, Tom Box, Nick van Esveld, Naut van Gent, Jelle Gortemaker, Lucas Hartog, Daan Keizer, Jorre Kikkert, Lucas Levenga, Norbert Perreyn, Daan van der Reijden, Hidde Snel, Rijk Stiemer, Merijn Taks, Arne Valkenburg, Milan Wokke

Begeleiding

TrainerJoost Taks
LeiderYvonne Hulsbos
LeiderJelle Gortemaker

Klassement - Zaterdag 2e klasse 7*

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Saestum JO19-2 10 8 1 1 25 41 - 15 26
2 Roda '46 JO19-3 10 8 1 1 25 34 - 16 18
3 Meern De JO19-2 9 7 1 1 22 25 - 18 7
4 Houten JO19-5 10 4 3 3 15 33 - 27 6
5 Victoria JO19-3 9 3 2 4 11 20 - 24 -4
6 Hercules JO19-4 9 2 5 2 11 15 - 19 -4
7 SDO JO19-5 11 3 2 6 11 15 - 19 -4
8 Delta Sports '95 FC JO19-2 9 3 1 5 10 17 - 17 0
9 Kampong JO19-4 9 3 1 5 10 16 - 26 -10
10 Sporting '70 JO19-2 9 2 2 5 8 18 - 27 -9
11 PVCV JO19-3 11 2 2 7 8 17 - 32 -15
12 DVSU JO19-1 10 2 1 7 5 22 - 33 -11

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 7*

Uitslagen 22-05-2019
Thuis Uit Uitslag
Sporting '70 JO19-2 Houten JO19-5 1 - 4
Uitslagen 18-05-2019
Thuis Uit Uitslag
PVCV JO19-3 Roda '46 JO19-3 2 - 2
Victoria JO19-3 Delta Sports '95 FC JO19-2 0 - 3
Hercules JO19-4 Meern De JO19-2 1 - 1
DVSU JO19-1 Kampong JO19-4 3 - 4
Uitslagen 11-05-2019
Thuis Uit Uitslag
Victoria JO19-3 PVCV JO19-3 7 - 1
Roda '46 JO19-3 Hercules JO19-4 5 - 0
Houten JO19-5 DVSU JO19-1 9 - 2
Meern De JO19-2 Saestum JO19-2 5 - 4

Programma - Zaterdag 2e klasse 7*

Programma 23-05-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
19:30 Delta Sports '95 FC JO19-2 Sporting '70 JO19-2 Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
Programma 25-05-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 Houten JO19-5 Saestum JO19-2 Sportpark Oud Wulven
12:40 Meern De JO19-2 Victoria JO19-3 Sportpark De Meern
15:00 Roda '46 JO19-3 DVSU JO19-1 Sportpark Burg.Buiningpark
Programma 01-06-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
16:45 Kampong JO19-4 Meern De JO19-2 Sportpark Maarschalkerweerd
Programma 03-06-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
20:15 Delta Sports '95 FC JO19-2 Hercules JO19-4 Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
Programma 08-06-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 Kampong JO19-4 Sporting '70 JO19-2 Sportpark Maarschalkerweerd
Programma 15-06-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
15:00 Hercules JO19-4 Victoria JO19-3 Sportpark Voordorp