JO19-5

Spelers:
Jack Agterdenbos, Jort Bouwmans, Tom Box, Nick van Esveld, Naut van Gent, Jelle Gortemaker, Lucas Hartog, Daan Keizer, Jorre Kikkert, Lucas Levenga, Norbert Perreyn, Daan van der Reijden, Hidde Snel, Rijk Stiemer, Merijn Taks, Arne Valkenburg, Milan Wokke

Begeleiding

TrainerJoost Taks
LeiderYvonne Hulsbos
LeiderJelle Gortemaker

Klassement - Zaterdag 3e klasse 10

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 DOVO JO19-3 7 6 0 1 18 58 - 14 44
2 Roda '46 JO19-4 7 6 0 1 18 28 - 14 14
3 SDO JO19-5 6 5 0 1 15 35 - 9 26
4 Amsvorde JO19-2 6 5 0 1 15 23 - 15 8
5 Nieuwland ASC JO19-4 6 5 0 1 15 15 - 15 0
6 AFC Quick 1890 JO19-4 7 3 0 4 9 26 - 37 -11
7 Hooglanderveen JO19-3 5 2 0 3 6 19 - 19 0
8 Woudenberg JO19-3 6 2 0 4 6 11 - 24 -13
9 Cobu Boys JO19-1 6 2 0 4 6 10 - 24 -14
10 VVZA JO19-3 7 1 0 6 3 5 - 13 -8
11 Saestum JO19-4 5 0 0 5 0 2 - 31 -29
12 Hoogland JO19-4 6 0 0 6 0 17 - 34 -17

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 10

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
DOVO JO19-3 Hooglanderveen JO19-3 5 - 2
Amsvorde JO19-2 AFC Quick 1890 JO19-4 2 - 5
Saestum JO19-4 Cobu Boys JO19-1 0 - 1
Nieuwland ASC JO19-4 Woudenberg JO19-3 3 - 2
Roda '46 JO19-4 VVZA JO19-3 1 - 0
Hoogland JO19-4 SDO JO19-5 2 - 6
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
DOVO JO19-3 AFC Quick 1890 JO19-4 12 - 4
Saestum JO19-4 Nieuwland ASC JO19-4 1 - 2
VVZA JO19-3 Woudenberg JO19-3 1 - 2
Roda '46 JO19-4 Hoogland JO19-4 7 - 5
Hooglanderveen JO19-3 Amsvorde JO19-2 5 - 6
Cobu Boys JO19-1 SDO JO19-5 2 - 7

Programma - Zaterdag 3e klasse 10

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Woudenberg JO19-3 Amsvorde JO19-2 Sportpark De Grift
13:00 Hooglanderveen JO19-3 Roda '46 JO19-4 Sportpark Willem Tomassen
13:45 VVZA JO19-3 DOVO JO19-3 Sportpark Emiclaer
14:30 Cobu Boys JO19-1 Hoogland JO19-4 Sportpark Zielhorst
15:15 AFC Quick 1890 JO19-4 Saestum JO19-4 Sportpark Dorrestein
15:30 SDO JO19-5 Nieuwland ASC JO19-4 Sportpark De Kuil
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:15 Roda '46 JO19-4 SDO JO19-5 Sportpark "Burg.Buiningpark"-Roda'46
12:45 Hooglanderveen JO19-3 Woudenberg JO19-3 Sportpark Willem Tomassen
13:45 Nieuwland ASC JO19-4 Amsvorde JO19-2 Sportpark Nieuwland
14:45 DOVO JO19-3 Cobu Boys JO19-1 Sportpark Panhuis
15:00 Hoogland JO19-4 AFC Quick 1890 JO19-4 Sportpark Langenoord
15:15 Saestum JO19-4 VVZA JO19-3 Sportpark Saestum
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:30 Woudenberg JO19-3 Hoogland JO19-4 Sportpark De Grift
13:40 Nieuwland ASC JO19-4 Roda '46 JO19-4 Sportpark Nieuwland
13:45 VVZA JO19-3 Cobu Boys JO19-1 Sportpark Emiclaer
14:00 SDO JO19-5 Saestum JO19-4 Sportpark De Kuil
14:00 Amsvorde JO19-2 DOVO JO19-3 Sportpark Nimmerdor
15:15 AFC Quick 1890 JO19-4 Hooglanderveen JO19-3 Sportpark Dorrestein
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Roda '46 JO19-4 AFC Quick 1890 JO19-4 Sportpark "Burg.Buiningpark"-Roda'46
13:15 Hoogland JO19-4 Nieuwland ASC JO19-4 Sportpark Langenoord
13:30 Saestum JO19-4 Woudenberg JO19-3 Sportpark Saestum
15:00 DOVO JO19-3 SDO JO19-5 Sportpark Panhuis
15:00 Hooglanderveen JO19-3 VVZA JO19-3 Sportpark Willem Tomassen
15:45 Cobu Boys JO19-1 Amsvorde JO19-2 Sportpark Zielhorst
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 Amsvorde JO19-2 Saestum JO19-4 Sportpark Nimmerdor