JO19-4

Spelers:
Jeroen van Breemen, Benjamin Costeris, Dion Eckhart, Marinko Eerman, Niels Hoogendoorn, Bas Kummer, Mylo van der Ley, Hugo Mous, Jordi Nijkamp, Mitch van der Poel, Laurent Schiltmans, Joep Schimmel, Gijs van Essen, Rik Verloop, Teun Vreken, Dayne Wiekenkamp, Abdullah Zazai

Begeleiding

TrainerRedouan Assakali
LeiderBarbara Schimmel
LeiderMichel van der Poel

Klassement - Zaterdag 2e klasse 5*

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Hees JO19-1 10 6 4 0 22 29 - 14 15
2 IJsselmeervogels JO19-2 10 7 0 3 21 36 - 15 21
3 NVC JO19-2 9 5 2 2 17 28 - 16 12
4 BVV '31 JO19-1 9 5 1 3 15 24 - 23 1
5 SDO JO19-4 8 4 1 3 13 27 - 24 3
6 Graveland 's JO19-2 9 4 0 5 11 19 - 25 -6
7 Gooi 't sc JO19-1 10 3 2 5 11 28 - 26 2
8 Loosdrecht JO19-2 10 3 2 5 11 24 - 44 -20
9 Victoria JO19-2 8 3 1 4 10 17 - 19 -2
10 TOV JO19-2 9 3 1 5 10 17 - 24 -7
11 JOS Watergraafsmeer JO19-2 8 2 2 4 8 12 - 17 -5
12 DOB JO19-1 10 1 2 7 5 22 - 36 -14

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 5*

Uitslagen 22-05-2019
Thuis Uit Uitslag
Hees JO19-1 DOB JO19-1 6 - 5
Uitslagen 18-05-2019
Thuis Uit Uitslag
NVC JO19-2 Hees JO19-1 1 - 1
Loosdrecht JO19-2 IJsselmeervogels JO19-2 0 - 7
Gooi 't sc JO19-1 BVV '31 JO19-1 3 - 4
TOV JO19-2 DOB JO19-1 6 - 1
JOS Watergraafsmeer JO19-2 Victoria JO19-2
Graveland 's JO19-2 SDO JO19-4 2 - 5
Uitslagen 11-05-2019
Thuis Uit Uitslag
Victoria JO19-2 Loosdrecht JO19-2 6 - 1
IJsselmeervogels JO19-2 Hees JO19-1 1 - 4
TOV JO19-2 Graveland 's JO19-2 1 - 2
BVV '31 JO19-1 NVC JO19-2 3 - 6
DOB JO19-1 Gooi 't sc JO19-1 2 - 4

Programma - Zaterdag 2e klasse 5*

Programma 25-05-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 DOB JO19-1 JOS Watergraafsmeer JO19-2 Sportpark DOB
12:00 Hees JO19-1 Gooi 't sc JO19-1 Sportpark Verl oude Utrseweg- Hees
12:30 IJsselmeervogels JO19-2 Graveland 's JO19-2 Sportpark De Westmaat
14:15 Victoria JO19-2 TOV JO19-2 Sportpark Loosdrecht
15:00 SDO JO19-4 NVC JO19-2 Sportpark De Kuil
Programma 27-05-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
20:00 BVV '31 JO19-1 Loosdrecht JO19-2 Sportpark Oostermeent
Programma 01-06-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 JOS Watergraafsmeer JO19-2 Victoria JO19-2 Sportpark Drieburg
15:15 SDO JO19-4 TOV JO19-2 Sportpark De Kuil
Programma 05-06-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
19:30 SDO JO19-4 JOS Watergraafsmeer JO19-2 Sportpark De Kuil