JO19-4

Spelers:
Jeroen van Breemen, Benjamin Costeris, Dion Eckhart, Marinko Eerman, Niels Hoogendoorn, Bas Kummer, Mylo van der Ley, Hugo Mous, Jordi Nijkamp, Mitch van der Poel, Laurent Schiltmans, Joep Schimmel, Gijs van Essen, Rik Verloop, Teun Vreken, Dayne Wiekenkamp, Abdullah Zazai

Begeleiding

TrainerRedouan Assakali
LeiderBarbara Schimmel
LeiderMichel van der Poel

Klassement - Zaterdag 3e klasse 05

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 SDO JO19-4 6 6 0 0 18 31 - 12 19
2 Graveland 's JO19-2 7 6 0 1 18 27 - 10 17
3 NVC JO19-2 5 5 0 0 15 37 - 7 30
4 DOB JO19-1 6 4 0 2 12 15 - 12 3
5 Forza Almere JO19-2 7 3 1 3 10 14 - 17 -3
6 Huizen JO19-3 5 3 0 2 9 16 - 9 7
7 Laren 99 sv JO19-2 6 1 2 3 5 12 - 16 -4
8 Victoria JO19-4 5 1 1 3 4 6 - 19 -13
9 Spakenburg JO19-2 6 1 1 4 4 10 - 29 -19
10 Eemnes JO19-2 7 1 1 5 4 16 - 31 -15
11 Wasmeer JO19-2 6 1 0 5 3 3 - 18 -15
12 BFC JO19-3 6 0 2 4 2 13 - 20 -7

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 05

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Wasmeer JO19-2 NVC JO19-2 1 - 5
Graveland 's JO19-2 Eemnes JO19-2 4 - 1
Spakenburg JO19-2 Huizen JO19-3 1 - 4
BFC JO19-3 Forza Almere JO19-2 1 - 3
Victoria JO19-4 DOB JO19-1 2 - 4
Laren 99 sv JO19-2 SDO JO19-4 3 - 6
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Victoria JO19-4 Graveland 's JO19-2 0 - 3
BFC JO19-3 Wasmeer JO19-2 1 - 2
Forza Almere JO19-2 Eemnes JO19-2 2 - 2
SDO JO19-4 Spakenburg JO19-2 7 - 0

Programma - Zaterdag 3e klasse 05

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 DOB JO19-1 Laren 99 sv JO19-2 Sportpark DOB
12:30 Huizen JO19-3 BFC JO19-3 Sportpark Wolfskamer
13:00 SDO JO19-4 Victoria JO19-4 Sportpark De Kuil
14:15 Forza Almere JO19-2 Graveland 's JO19-2 Sportpark Annapark
16:00 Eemnes JO19-2 Wasmeer JO19-2 Sportpark Eemnes
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 Wasmeer JO19-2 Spakenburg JO19-2 Sportpark Anna's Hoeve
12:00 Laren 99 sv JO19-2 Forza Almere JO19-2 Sportpark Laarder Engh
13:00 Victoria JO19-4 Eemnes JO19-2 Sportpark Loosdrecht
14:45 BFC JO19-3 DOB JO19-1 Sportpark Meerweg
14:45 Graveland 's JO19-2 Huizen JO19-3 Sportpark Berestein
15:30 SDO JO19-4 NVC JO19-2 Sportpark De Kuil
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 DOB JO19-1 Forza Almere JO19-2 Sportpark DOB
12:30 Spakenburg JO19-2 Laren 99 sv JO19-2 Sportpark De Westmaat
12:30 Huizen JO19-3 SDO JO19-4 Sportpark Wolfskamer
13:00 Wasmeer JO19-2 Victoria JO19-4 Sportpark Anna's Hoeve
14:00 NVC JO19-2 Graveland 's JO19-2 Sportpark Naarden
14:30 Eemnes JO19-2 BFC JO19-3 Sportpark Eemnes
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 Laren 99 sv JO19-2 Eemnes JO19-2 Sportpark Laarder Engh
12:15 BFC JO19-3 NVC JO19-2 Sportpark Meerweg
12:30 Forza Almere JO19-2 Spakenburg JO19-2 Sportpark Annapark
13:45 Victoria JO19-4 Huizen JO19-3 Sportpark Loosdrecht
15:00 SDO JO19-4 DOB JO19-1 Sportpark De Kuil
15:40 Graveland 's JO19-2 Wasmeer JO19-2 Sportpark Berestein
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Wasmeer JO19-2 SDO JO19-4 Sportpark Anna's Hoeve
15:00 BFC JO19-3 Victoria JO19-4 Sportpark Meerweg