JO19-3

Spelers:
Issam Belhaj, Finn Broek van der, Fedde Brouwer, Tom Deuling, Koen van Dijk, Nevan Donker, Roan van Driel, Athos van der Hum, Pooya Khoobiyari, Tijn Koekoek, Luc le Fever, Jelle Meijer, Gijs van Ommeren, Bente Roggenkamp, Ilan van der Schaaf, Blaze Toscani, Max Wouda, Wouter Zindel

Begeleiding

TrainerNico Donker
LeiderJim Wouda

Klassement - Zaterdag 2e klasse 4

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 SDO JO19-3 7 6 0 1 18 21 - 17 4
2 Almere FC JO19-2 6 4 1 1 13 32 - 10 22
3 AFC Quick 1890 JO19-2 5 4 0 1 12 30 - 9 21
4 Altius JO19-1 5 4 0 1 12 25 - 12 13
5 Victoria JO19-2 6 3 1 2 10 15 - 20 -5
6 BVV '31 JO19-1 7 3 1 3 10 30 - 25 5
7 IJsselmeervogels JO19-2 6 3 0 3 9 19 - 21 -2
8 Hooglanderveen JO19-2 7 3 0 4 9 17 - 21 -4
9 Gooi 't sc JO19-1 5 2 1 2 7 22 - 23 -1
10 SVM JO19-1 7 1 1 5 4 14 - 27 -13
11 Huizen JO19-2 6 1 0 5 3 12 - 30 -18
12 Soest SO JO19-3 7 0 1 6 1 9 - 31 -22

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 4

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
IJsselmeervogels JO19-2 Victoria JO19-2 1 - 2
Soest SO JO19-3 Almere FC JO19-2 0 - 8
BVV '31 JO19-1 Altius JO19-1 2 - 4
Gooi 't sc JO19-1 Huizen JO19-2 4 - 2
Hooglanderveen JO19-2 SVM JO19-1 2 - 0
SDO JO19-3 AFC Quick 1890 JO19-2 4 - 3
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
AFC Quick 1890 JO19-2 SVM JO19-1 5 - 2
Altius JO19-1 Victoria JO19-2 8 - 4
Soest SO JO19-3 Huizen JO19-2 2 - 5
BVV '31 JO19-1 Hooglanderveen JO19-2 7 - 2
Almere FC JO19-2 Gooi 't sc JO19-1 9 - 1
SDO JO19-3 IJsselmeervogels JO19-2 4 - 3

Programma - Zaterdag 2e klasse 4

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 Almere FC JO19-2 SDO JO19-3 Sportpark De Marken
13:15 AFC Quick 1890 JO19-2 Soest SO JO19-3 Sportpark Dorrestein
14:20 Victoria JO19-2 Hooglanderveen JO19-2 Sportpark Loosdrecht
14:30 SVM JO19-1 Gooi 't sc JO19-1 Sportpark Van Eck
14:30 Altius JO19-1 IJsselmeervogels JO19-2 Sportpark Berestein
14:30 Huizen JO19-2 BVV '31 JO19-1 Sportpark Wolfskamer
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:05 Almere FC JO19-2 SVM JO19-1 Sportpark De Marken
12:30 Hooglanderveen JO19-2 Gooi 't sc JO19-1 Sportpark Willem Tomassen
12:35 Soest SO JO19-3 Altius JO19-1 Sportpark "Bosstraat-Oost"
13:30 SDO JO19-3 Victoria JO19-2 Sportpark De Kuil
13:30 BVV '31 JO19-1 AFC Quick 1890 JO19-2 Sportpark Oostermeent
15:00 IJsselmeervogels JO19-2 Huizen JO19-2 Sportpark De Westmaat
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:45 Hooglanderveen JO19-2 SDO JO19-3 Sportpark Willem Tomassen
12:30 Gooi 't sc JO19-1 Soest SO JO19-3 Sportpark Berestein
13:15 AFC Quick 1890 JO19-2 Altius JO19-1 Sportpark Dorrestein
14:15 Victoria JO19-2 BVV '31 JO19-1 Sportpark Loosdrecht
14:30 SVM JO19-1 IJsselmeervogels JO19-2 Sportpark Van Eck
14:30 Huizen JO19-2 Almere FC JO19-2 Sportpark Wolfskamer
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:15 Almere FC JO19-2 AFC Quick 1890 JO19-2 Sportpark De Marken
12:30 IJsselmeervogels JO19-2 Hooglanderveen JO19-2 Sportpark De Westmaat
13:00 SDO JO19-3 Huizen JO19-2 Sportpark De Kuil
14:00 BVV '31 JO19-1 SVM JO19-1 Sportpark Oostermeent
14:15 Soest SO JO19-3 Victoria JO19-2 Sportpark "Bosstraat-Oost"
14:30 Altius JO19-1 Gooi 't sc JO19-1 Sportpark Berestein
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 Huizen JO19-2 Altius JO19-1 Sportpark Wolfskamer
12:30 Gooi 't sc JO19-1 Victoria JO19-2 Sportpark Berestein