JO19-2

Spelers:
Timo Arnoldussen, Alvin Ashaba, Teun Augustus, Jelle van de Heisteeg, Bas Hendriksz, Stijn Hensens, Olivier Hielema, Martin van den Ijssel, Marijn Kleuver, Joek Schuur, Joep van der Veen, Roel van Vlaandingen, Maarten Hamel, Ibrahim Houdi, Anass Ibiri

Begeleiding

TrainerRene van de Heisteeg

Klassement - Zaterdag 3e klasse 04

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Altius JO19-2 2 2 0 0 6 12 - 1 11
2 Zuidvogels HSV De JO19-3 2 2 0 0 6 9 - 1 8
3 Vecht de JO19-1 1 1 0 0 3 11 - 1 10
4 Laren 99 sv JO19-1 1 1 0 0 3 3 - 2 1
5 Hoogland JO19-4 2 1 0 1 3 8 - 6 2
6 Soest SO JO19-4 2 1 0 1 3 8 - 8 0
7 SDO JO19-2 2 1 0 1 3 4 - 6 -2
8 Eemnes JO19-2 2 1 0 1 3 4 - 7 -3
9 Wasmeer JO19-2 2 0 0 2 0 2 - 7 -5
10 Nieuwland ASC JO19-5 2 0 0 2 0 1 - 10 -9
11 Graveland 's JO19-2 2 0 0 2 0 3 - 16 -13

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 04

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Huizen JO19-3 Vecht de JO19-1 0 - 14
Hoogland JO19-4 Laren 99 sv JO19-1 2 - 3
Zuidvogels HSV De JO19-3 Nieuwland ASC JO19-5 4 - 0
Graveland 's JO19-2 Soest SO JO19-4 2 - 5
Altius JO19-2 Eemnes JO19-2 6 - 0
Wasmeer JO19-2 SDO JO19-2 1 - 3
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Soest SO JO19-4 Hoogland JO19-4 3 - 6
Nieuwland ASC JO19-5 Altius JO19-2 1 - 6
Laren 99 sv JO19-1 Huizen JO19-3
Eemnes JO19-2 Wasmeer JO19-2 4 - 1
Vecht de JO19-1 Graveland 's JO19-2 11 - 1
SDO JO19-2 Zuidvogels HSV De JO19-3 1 - 5

Programma - Zaterdag 3e klasse 04

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:45 Nieuwland ASC JO19-5 Graveland 's JO19-2 Sportpark Nieuwland
13:00 SDO JO19-2 Altius JO19-2 Sportpark De Kuil
13:20 Zuidvogels HSV De JO19-3 Wasmeer JO19-2 Sportpark Wolfskamer
14:00 Vecht de JO19-1 Laren 99 sv JO19-1 Sportpark De Heul
14:30 Eemnes JO19-2 Hoogland JO19-4 Sportpark Eemnes
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
13:00 Altius JO19-2 Zuidvogels HSV De JO19-3 Sportpark Berestein
13:15 Hoogland JO19-4 Vecht de JO19-1 Sportpark Langenoord
14:30 Laren 99 sv JO19-1 Soest SO JO19-4 Sportpark Laarder Engh
14:30 Wasmeer JO19-2 Nieuwland ASC JO19-5 Sportpark Anna's Hoeve
14:30 Graveland 's JO19-2 SDO JO19-2 Sportpark Berestein
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Nieuwland ASC JO19-5 Hoogland JO19-4 Sportpark Nieuwland
12:15 Zuidvogels HSV De JO19-3 Vecht de JO19-1 Sportpark Wolfskamer
13:00 Altius JO19-2 Graveland 's JO19-2 Sportpark Berestein
13:15 SDO JO19-2 Laren 99 sv JO19-1 Sportpark De Kuil
15:00 Eemnes JO19-2 Soest SO JO19-4 Sportpark Eemnes