JO19-1

Spelers:
Asmar Froom, Jerrel Grootveld, Bruce van Haasen, Jaden Hagen, Soulayman El Hanassi, Amanuël Hassan Desenet, Bram van der Heijden, Denzel Kasters, Hiwa Khanjo, Dayan Klinkert, Martijn Kramer, Stijn Mous, David Pancken, Jelle Smeekes, Michael Verloop, Timo Vos, Sam de Vos, Ahmed El Wahy, Mohamed El Uahchi, Ayoub Chibrani, Ivan Eek

Shirtsponsor

Gooise Papier Handel

Begeleiding

TrainerDaniel van Veelen
LeiderArnon Post
Assistent TrainerDennis de Loos

Klassement - Zaterdag Hoofdklasse B

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 GVVV JO19-1 7 6 1 0 19 35 - 13 22
2 BFC JO19-1 7 5 2 0 17 31 - 16 15
3 TOV JO19-1 7 5 1 1 16 18 - 6 12
4 Sporting '70 JO19-1 7 4 1 2 13 14 - 12 2
5 MSV '19 JO19-1 7 4 0 3 12 21 - 16 5
6 SDO JO19-1 7 3 1 3 10 11 - 17 -6
7 VRC JO19-1 7 2 1 4 7 11 - 18 -7
8 CDW JO19-1 7 2 1 4 7 16 - 25 -9
9 Delta Sports '95 FC JO19-1 7 2 0 5 6 24 - 22 2
10 Goy 't JO19-1 7 1 2 4 5 8 - 15 -7
11 Hoogland JO19-1 7 1 1 5 4 9 - 20 -11
12 UVV JO19-1 7 1 1 5 4 13 - 31 -18

Uitslagen - Zaterdag Hoofdklasse B

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
VRC JO19-1 BFC JO19-1 3 - 5
CDW JO19-1 Hoogland JO19-1 2 - 3
Delta Sports '95 FC JO19-1 MSV '19 JO19-1 1 - 4
Goy 't JO19-1 Sporting '70 JO19-1 0 - 0
TOV JO19-1 UVV JO19-1 3 - 2
SDO JO19-1 GVVV JO19-1 2 - 6
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Goy 't JO19-1 MSV '19 JO19-1 1 - 2
Hoogland JO19-1 GVVV JO19-1 0 - 1
UVV JO19-1 BFC JO19-1 0 - 7
Sporting '70 JO19-1 Delta Sports '95 FC JO19-1 5 - 3
CDW JO19-1 VRC JO19-1 4 - 1
TOV JO19-1 SDO JO19-1 1 - 1

Programma - Zaterdag Hoofdklasse B

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:50 Sporting '70 JO19-1 CDW JO19-1 Sportpark Voordorp
13:05 BFC JO19-1 SDO JO19-1 Sportpark Meerweg
13:35 MSV '19 JO19-1 TOV JO19-1 Sportpark Hofland
14:15 GVVV JO19-1 Delta Sports '95 FC JO19-1 Sportpark Panhuis
15:00 UVV JO19-1 VRC JO19-1 Sportpark De Paperclip
15:15 Hoogland JO19-1 Goy 't JO19-1 Sportpark Langenoord
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:15 VRC JO19-1 MSV '19 JO19-1 Sportpark Spitsbergen
12:00 CDW JO19-1 BFC JO19-1 Sportpark Mariënhoeve
12:15 TOV JO19-1 Hoogland JO19-1 Sportpark Ter Eem
14:00 Goy 't JO19-1 UVV JO19-1 Sportpark De Eng - 't Goy
15:00 Sporting '70 JO19-1 GVVV JO19-1 Sportpark Voordorp
15:30 SDO JO19-1 Delta Sports '95 FC JO19-1 Sportpark De Kuil
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:45 GVVV JO19-1 VRC JO19-1 Sportpark Panhuis
11:45 MSV '19 JO19-1 Sporting '70 JO19-1 Sportpark Hofland
14:00 SDO JO19-1 CDW JO19-1 Sportpark De Kuil
14:15 BFC JO19-1 TOV JO19-1 Sportpark Meerweg
15:00 Delta Sports '95 FC JO19-1 Goy 't JO19-1 Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
15:15 Hoogland JO19-1 UVV JO19-1 Sportpark Langenoord
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 CDW JO19-1 MSV '19 JO19-1 Sportpark Mariënhoeve
12:00 TOV JO19-1 GVVV JO19-1 Sportpark Ter Eem
12:50 Sporting '70 JO19-1 Hoogland JO19-1 Sportpark Voordorp
14:30 Goy 't JO19-1 BFC JO19-1 Sportpark De Eng - 't Goy
14:45 VRC JO19-1 SDO JO19-1 Sportpark Spitsbergen
15:00 UVV JO19-1 Delta Sports '95 FC JO19-1 Sportpark De Paperclip