JO19-1

Spelers:
Guilherme Costa Silva, Sem Blijenburgh, Hidde van Barneveld, Pijke Boots, Mike van Vessum, Job Burgers, Guus Willemsen, Joey Hollak, Vince Zoetekouw, Casper Jaartsveld, Moos Zwerts, Dilan van der Kolk, Rhody Liefhebber, Ties van Maanen, Merlijn vander Linden, Aseel Naji, Yor Tordoir, Olav Pennekamp.

Begeleiding

TrainerPiet van Dolen
LeiderRene Zoetekouw
TeammanagerBart van Vessum

Klassement - Zaterdag Hoofdklasse D

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Zuidvogels HSV De JO19-1 1 1 0 0 3 5 - 0 5
2 Zuidoost United JO19-1 1 1 0 0 3 6 - 2 4
3 FC Hilversum JO19-1 1 1 0 0 3 2 - 0 2
4 SDO JO19-1 1 1 0 0 3 2 - 1 1
5 Altius JO19-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6 AS'80 JO19-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7 BFC JO19-2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8 Graveland 's JO19-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9 Robinhood s.v. JO19-1 1 0 0 1 0 1 - 2 -1
10 Almere FC JO19-1 1 0 0 1 0 0 - 2 -2
11 Laren 99 sv JO19-1 1 0 0 1 0 2 - 6 -4
12 Wasmeer JO19-1 1 0 0 1 0 0 - 5 -5

Uitslagen - Zaterdag Hoofdklasse D

Uitslagen 25-09-2021
Thuis Uit Uitslag
Almere FC JO19-1 FC Hilversum JO19-1 0 - 2
Zuidvogels HSV De JO19-1 Wasmeer JO19-1 5 - 0
Zuidoost United JO19-1 Laren 99 sv JO19-1 6 - 2
Robinhood s.v. JO19-1 SDO JO19-1 1 - 2

Programma - Zaterdag Hoofdklasse D

Programma 29-09-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
19:30 AS'80 JO19-1 Altius JO19-1 Sportpark Klein Brandt
Programma 02-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 Wasmeer JO19-1 AS'80 JO19-1 Sportpark Anna's Hoeve
10:15 Altius JO19-1 Zuidoost United JO19-1 Sportpark Berestein
13:00 Graveland 's JO19-1 Almere FC JO19-1 Sportpark Berestein
13:30 FC Hilversum JO19-1 BFC JO19-2 Sportpark Crailoo
14:00 Laren 99 sv JO19-1 Robinhood s.v. JO19-1 Sportpark Laarder Engh
14:30 SDO JO19-1 Zuidvogels HSV De JO19-1 Sportpark De Kuil
Programma 09-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Robinhood s.v. JO19-1 Wasmeer JO19-1 Sportpark Bijlmer
13:00 Graveland 's JO19-1 FC Hilversum JO19-1 Sportpark Berestein
13:25 Zuidoost United JO19-1 Zuidvogels HSV De JO19-1 Sportpark Bijlmer
14:00 AS'80 JO19-1 SDO JO19-1 Sportpark Klein Brandt
14:30 Almere FC JO19-1 Laren 99 sv JO19-1 Sportpark De Marken
16:45 BFC JO19-2 Altius JO19-1 Sportpark Meerweg
Programma 16-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 Wasmeer JO19-1 Almere FC JO19-1 Sportpark Anna's Hoeve
10:15 Altius JO19-1 Graveland 's JO19-1 Sportpark Berestein
12:00 Laren 99 sv JO19-1 BFC JO19-2 Sportpark Laarder Engh
13:30 FC Hilversum JO19-1 AS'80 JO19-1 Sportpark Crailoo
14:30 Zuidvogels HSV De JO19-1 Robinhood s.v. JO19-1 Sportpark Wolfskamer
15:00 SDO JO19-1 Zuidoost United JO19-1 Sportpark De Kuil
Programma 23-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:45 Altius JO19-1 FC Hilversum JO19-1 Sportpark Berestein
10:00 Wasmeer JO19-1 Laren 99 sv JO19-1 Sportpark Anna's Hoeve
11:30 Almere FC JO19-1 AS'80 JO19-1 Sportpark De Marken
13:00 Robinhood s.v. JO19-1 Zuidoost United JO19-1 Sportpark Bijlmer
14:30 Zuidvogels HSV De JO19-1 BFC JO19-2 Sportpark Wolfskamer
15:00 SDO JO19-1 Graveland 's JO19-1 Sportpark De Kuil