JO17-4

Spelers:
Milan Nouwen, Sylvester Wood, Manoah Span, Jurjen Schiphof, Koray Sayan, Merlijn van de Linden, Tristan Groeneveld, Caner Celik, Dante Broekhaar, Florian Bauer, Juan Carlos Epalza Klokman, Damian Bolderman, Qimo Tabak, Reduan Assahali

Begeleiding

Trainer/LeiderHein van der Voort

Klassement - Zaterdag 4e klasse 07

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Buitenboys sc. JO17-3 2 2 0 0 6 16 - 4 12
2 Victoria JO17-5 2 2 0 0 6 11 - 3 8
3 SDO JO17-4 1 1 0 0 3 5 - 0 5
4 Breukelen FC JO17-2 1 1 0 0 3 2 - 0 2
5 Hertha JO17-2 2 1 0 1 3 5 - 6 -1
6 Loosdrecht JO17-1 2 1 0 1 3 3 - 4 -1
7 CSW JO17-3 2 1 0 1 3 5 - 9 -4
8 OSM '75 JO17-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9 Muiden sc. JO17-1 1 0 0 1 0 1 - 2 -1
10 Hercules JO17-6 1 0 0 1 0 1 - 3 -2
11 ST HSV De Zuidvogels/Huizen JO17-3 2 0 0 2 0 2 - 6 -4
12 Huizen JO17-4 2 0 0 2 0 3 - 17 -14

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse 07

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Victoria JO17-5 Loosdrecht JO17-1 3 - 0
ST HSV De Zuidvogels/Huizen JO17-3 Buitenboys sc. JO17-3 2 - 4
Huizen JO17-4 Hertha JO17-2 1 - 5
Muiden sc. JO17-1 CSW JO17-3 1 - 2
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Buitenboys sc. JO17-3 Huizen JO17-4 12 - 2
Loosdrecht JO17-1 Hercules JO17-6 3 - 1
CSW JO17-3 Victoria JO17-5 3 - 8
Breukelen FC JO17-2 ST HSV De Zuidvogels/Huizen JO17-3 2 - 0
Hertha JO17-2 SDO JO17-4 0 - 5

Programma - Zaterdag 4e klasse 07

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Muiden sc. JO17-1 Hercules JO17-6 Sportpark Bredius
12:15 CSW JO17-3 ST HSV De Zuidvogels/Huizen JO17-3 Sportpark CSW
12:30 Breukelen FC JO17-2 Hertha JO17-2 Sportpark Broekdijk-Oost
13:15 Loosdrecht JO17-1 Huizen JO17-4 Sportpark Hallinckveld
14:00 OSM '75 JO17-1 Victoria JO17-5 Sportpark Fazantenkamp
16:00 Buitenboys sc. JO17-3 SDO JO17-4 Sportpark Polderkwartier
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:45 Hercules JO17-6 CSW JO17-3 Sportpark Voordorp
10:45 Hertha JO17-2 Buitenboys sc. JO17-3 Sportpark Molmhoek
14:30 Huizen JO17-4 Breukelen FC JO17-2 Sportpark Wolfskamer
14:30 ST HSV De Zuidvogels/Huizen JO17-3 OSM '75 JO17-1 Sportpark Wolfskamer
16:00 Victoria JO17-5 Muiden sc. JO17-1 Sportpark Loosdrecht
16:25 SDO JO17-4 Loosdrecht JO17-1 Sportpark De Kuil
Programma 17-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 Hercules JO17-6 OSM '75 JO17-1 Sportpark Voordorp
14:00 SDO JO17-4 Breukelen FC JO17-2 Sportpark De Kuil
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Muiden sc. JO17-1 Breukelen FC JO17-2 Sportpark Bredius
12:00 Hercules JO17-6 SDO JO17-4 Sportpark Voordorp
12:00 CSW JO17-3 Huizen JO17-4 Sportpark CSW
13:00 Loosdrecht JO17-1 Buitenboys sc. JO17-3 Sportpark Hallinckveld
14:15 OSM '75 JO17-1 Hertha JO17-2 Sportpark Fazantenkamp
16:00 Victoria JO17-5 ST HSV De Zuidvogels/Huizen JO17-3 Sportpark Loosdrecht