JO17-3

Spelers:
Ahmed Amer, Alvin Ashaaba, Teun Augustus, Roy van Dooijeweerd, Tim Fokker, Hidde Geytenbeek, Jelle van de Heisteeg, Bas Hendriksz, Stijn Hensens, Olivier Hielema, Marijn Kleuver, Stijn Koudijs, Burak Ozturk, Thomas Reijnen, Joek Schuur, Joep van der Veen

Begeleiding

TrainerAxel Geijtenbeek
TrainerRene van de Heisteeg
LeiderGonny Eussen

Klassement - Zaterdag 4e klasse 08

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Waterwijk asc JO17-3 6 6 0 0 18 65 - 2 63
2 Olympia '25 JO17-2 6 4 1 1 13 62 - 5 57
3 Huizen JO17-3 6 4 1 1 13 27 - 10 17
4 SDO JO17-3 4 3 0 1 9 11 - 7 4
5 BFC JO17-5 6 3 0 3 9 13 - 29 -16
6 Graveland 's JO17-3 5 1 2 2 5 13 - 32 -19
7 Nederhorst vv JO17-2 5 1 1 3 4 14 - 37 -23
8 Altius JO17-3 6 1 1 4 4 6 - 47 -41
9 Eemnes JO17-3 6 1 0 5 3 15 - 35 -20
10 BVV '31 JO17-4 6 1 0 5 3 19 - 41 -22

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse 08

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Altius JO17-3 Graveland 's JO17-3 2 - 2
Huizen JO17-3 Eemnes JO17-3 4 - 0
BFC JO17-5 BVV '31 JO17-4 3 - 2
SDO JO17-3 Olympia '25 JO17-2 2 - 1
Uitslagen 07-11-2018
Thuis Uit Uitslag
BVV '31 JO17-4 Nederhorst vv JO17-2 3 - 5
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Waterwijk asc JO17-3 Altius JO17-3 16 - 0
BFC JO17-5 Nederhorst vv JO17-2 5 - 2
BVV '31 JO17-4 Eemnes JO17-3 7 - 3
SDO JO17-3 Huizen JO17-3 0 - 3

Programma - Zaterdag 4e klasse 08

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:45 BVV '31 JO17-4 Huizen JO17-3 Sportpark Oostermeent
13:15 Graveland 's JO17-3 BFC JO17-5 Sportpark Berestein
14:00 Eemnes JO17-3 Nederhorst vv JO17-2 Sportpark Eemnes
17:00 Waterwijk asc JO17-3 SDO JO17-3 Sportpark Rie Mastenbroek
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:15 BFC JO17-5 Olympia '25 JO17-2 Sportpark Meerweg
14:30 Nederhorst vv JO17-2 Altius JO17-3 Meerzicht
14:30 Huizen JO17-3 Graveland 's JO17-3 Sportpark Wolfskamer
15:30 SDO JO17-3 Eemnes JO17-3 Sportpark De Kuil
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:30 Nederhorst vv JO17-2 SDO JO17-3 Meerzicht
13:00 Graveland 's JO17-3 Waterwijk asc JO17-3 Sportpark Berestein
13:55 Eemnes JO17-3 BFC JO17-5 Sportpark Eemnes
15:00 Olympia '25 JO17-2 BVV '31 JO17-4 Sportpark Berestein
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 BVV '31 JO17-4 Altius JO17-3 Sportpark Oostermeent
14:30 Huizen JO17-3 Nederhorst vv JO17-2 Sportpark Wolfskamer
15:10 SDO JO17-3 Graveland 's JO17-3 Sportpark De Kuil
17:00 Waterwijk asc JO17-3 Olympia '25 JO17-2 Sportpark Rie Mastenbroek
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:15 Altius JO17-3 SDO JO17-3 Sportpark Berestein