JO17-2

Spelers:
Mohamed Abagdiou, Adil Bouzagou Lucas Nelisse, Abdullah al Ahmad, Khalid al Mohammad, Merlijn Fontijn, Jim van der Geer, Stijn Groenewold, Mees de Groot, Melle Hilbrink, Oskar Heetveld, Dean Holster, Hugo Vennik

Begeleiding

Trainer/Coachniet bekend
Trainer/Coachniet bekend

Klassement - Zaterdag 3e klasse (1e fase) 07

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Amsvorde JO17-1 4 4 0 0 12 25 - 7 18
2 SDO JO17-2 4 3 0 1 9 21 - 7 14
3 Soest SO JO17-3 4 3 0 1 9 16 - 15 1
4 Spakenburg JO17-2 4 2 1 1 7 8 - 5 3
5 IJsselmeervogels JO17-2 4 1 1 2 4 14 - 17 -3
6 Eemnes JO17-2 4 1 0 3 3 13 - 20 -7
7 Victoria JO17-6 4 0 2 2 2 5 - 19 -14
8 BFC JO17-4 4 0 0 4 0 6 - 18 -12

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse (1e fase) 07

Uitslagen 25-09-2021
Thuis Uit Uitslag
Eemnes JO17-2 Victoria JO17-6 7 - 0
IJsselmeervogels JO17-2 BFC JO17-4 5 - 3
Soest SO JO17-3 Amsvorde JO17-1 3 - 9
Spakenburg JO17-2 SDO JO17-2 2 - 0
Uitslagen 18-09-2021
Thuis Uit Uitslag
BFC JO17-4 Soest SO JO17-3 1 - 4
Victoria JO17-6 IJsselmeervogels JO17-2 4 - 4
Amsvorde JO17-1 Spakenburg JO17-2 4 - 1
SDO JO17-2 Eemnes JO17-2 9 - 3

Programma - Zaterdag 3e klasse (1e fase) 07

Programma 02-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Spakenburg JO17-2 Eemnes JO17-2 Sportpark De Westmaat
12:25 Victoria JO17-6 Soest SO JO17-3 Sportpark Loosdrecht
16:20 BFC JO17-4 Amsvorde JO17-1 Sportpark Meerweg
16:35 SDO JO17-2 IJsselmeervogels JO17-2 Sportpark De Kuil
Programma 09-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Amsvorde JO17-1 SDO JO17-2 Sportpark Nimmerdor
11:45 IJsselmeervogels JO17-2 Eemnes JO17-2 Sportpark De Westmaat
15:50 Soest SO JO17-3 Spakenburg JO17-2 Sportpark Bosstraat-Oost
18:00 BFC JO17-4 Victoria JO17-6 Sportpark Meerweg
Programma 16-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
12:00 Eemnes JO17-2 BFC JO17-4 Sportpark Eemnes
12:30 Spakenburg JO17-2 IJsselmeervogels JO17-2 Sportpark De Westmaat
14:00 Victoria JO17-6 Amsvorde JO17-1 Sportpark Loosdrecht
15:00 SDO JO17-2 Soest SO JO17-3 Sportpark De Kuil