JO17-1

Spelers:
Max Beijdorff, Mick Wildeboer, Ahmet Dogan, Stijn Wildeboer, Max Visser, Donna van der Zalm, Jamie van Dooren, Wiek Zijderveld, Bilal el Kantari, Jesse Smeekes, Marouane el Gajdouri, Christopher Tielrooij, Bram vd Heijden, Marnix Ketel, Simcha Koster

Begeleiding

TrainerDesley Groenewegen
LeiderMichel van der Zalm

Contactgegevens

Trainer Desley Groenewegen

Klassement - Zaterdag Hoofdklasse D

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Wasmeer JO17-1 5 3 2 0 11 17 - 6 11
2 VVZA JO17-1 5 3 1 1 10 11 - 6 5
3 Hooglanderveen JO17-1 3 3 0 0 9 7 - 2 5
4 Robinhood s.v. JO17-1 3 2 1 0 7 14 - 4 10
5 Almere FC JO17-1 4 2 1 1 7 15 - 9 6
6 AS'80 JO17-1 5 2 1 2 7 25 - 11 14
7 Zuidvogels HSV De JO17-1 4 1 2 1 5 13 - 8 5
8 Graveland 's JO17-1 5 1 2 2 5 16 - 22 -6
9 Zuidoost United JO17-1 2 0 0 2 0 1 - 12 -11
10 SDO JO17-1JM 3 0 0 3 0 3 - 8 -5
11 Buitenboys sc. JO17-2 5 0 0 5 0 6 - 40 -34

Uitslagen - Zaterdag Hoofdklasse D

Uitslagen 23-10-2021
Thuis Uit Uitslag
AS'80 JO17-1 Graveland 's JO17-1 3 - 3
Robinhood s.v. JO17-1 Wasmeer JO17-1 2 - 2
Zuidvogels HSV De JO17-1 Buitenboys sc. JO17-2 10 - 2
VVZA JO17-1 Almere FC JO17-1 3 - 0
Uitslagen 16-10-2021
Thuis Uit Uitslag
AS'80 JO17-1 Buitenboys sc. JO17-2 11 - 0
Zuidvogels HSV De JO17-1 Zuidoost United JO17-1
VVZA JO17-1 Hooglanderveen JO17-1 1 - 2
Graveland 's JO17-1 Wasmeer JO17-1 2 - 6
SDO JO17-1JM Robinhood s.v. JO17-1

Programma - Zaterdag Hoofdklasse D

Programma 30-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 Wasmeer JO17-1 Almere FC JO17-1 Sportpark Anna's Hoeve
10:00 VVZA JO17-1 Buitenboys sc. JO17-2 Sportpark Emiclaer
11:15 Robinhood s.v. JO17-1 AS'80 JO17-1 Sportpark Bijlmer
11:25 Zuidoost United JO17-1 SDO JO17-1JM Sportpark Bijlmer
14:45 Hooglanderveen JO17-1 Graveland 's JO17-1 Sportpark Willem Tomassen
Programma 03-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
19:00 Hooglanderveen JO17-1 Zuidoost United JO17-1 Sportpark Willem Tomassen
Programma 06-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:45 Graveland 's JO17-1 Zuidoost United JO17-1 Sportpark Berestein
12:30 SDO JO17-1JM Zuidvogels HSV De JO17-1 Sportpark De Kuil
14:00 Almere FC JO17-1 Robinhood s.v. JO17-1 Sportpark De Marken
15:00 Buitenboys sc. JO17-2 Wasmeer JO17-1 Sportpark Polderkwartier
16:15 AS'80 JO17-1 Hooglanderveen JO17-1 Sportpark Klein Brandt
Programma 13-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
13:00 SDO JO17-1JM Robinhood s.v. JO17-1 Sportpark De Kuil
14:30 Zuidvogels HSV De JO17-1 Zuidoost United JO17-1 Sportpark Wolfskamer
Programma 20-11-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 VVZA JO17-1 Robinhood s.v. JO17-1 Sportpark Emiclaer
10:30 Zuidvogels HSV De JO17-1 AS'80 JO17-1 Sportpark Wolfskamer
12:45 Zuidoost United JO17-1 Buitenboys sc. JO17-2 Sportpark Bijlmer
13:00 SDO JO17-1JM Almere FC JO17-1 Sportpark De Kuil
13:45 Hooglanderveen JO17-1 Wasmeer JO17-1 Sportpark Willem Tomassen