Begeleiding

TrainerMichael Zandvoort

Klassement - Zaterdag Hoofdklasse B

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 PVCV JO17-1 15 11 3 1 36 40 - 16 24
2 Victoria JO17-1 15 11 1 3 34 39 - 14 25
3 Huizen JO17-1 15 10 3 2 33 33 - 14 19
4 Hoogland JO17-1 14 9 2 3 29 34 - 20 14
5 Spakenburg JO17-1 15 8 3 4 27 34 - 17 17
6 Waterwijk asc JO17-2 15 7 1 7 22 40 - 30 10
7 NVC JO17-1 15 7 1 7 22 36 - 28 8
8 VVIJ JO17-1 15 6 1 8 19 31 - 30 1
9 Delta Sports '95 FC JO17-1 15 2 6 7 12 14 - 26 -12
10 MSV '19 JO17-1 15 3 3 9 12 21 - 39 -18
11 Pancratius Rksv JO17-1 15 1 1 13 4 12 - 63 -51
12 SDO JO17-1 14 1 1 12 0 19 - 56 -37

Uitslagen - Zaterdag Hoofdklasse B

Uitslagen 16-03-2019
Thuis Uit Uitslag
VVIJ JO17-1 Pancratius Rksv JO17-1 2 - 0
Victoria JO17-1 Spakenburg JO17-1 1 - 2
NVC JO17-1 PVCV JO17-1 0 - 3
Waterwijk asc JO17-2 Huizen JO17-1 1 - 4
Delta Sports '95 FC JO17-1 MSV '19 JO17-1 2 - 3
Hoogland JO17-1 SDO JO17-1
Uitslagen 09-03-2019
Thuis Uit Uitslag
Pancratius Rksv JO17-1 NVC JO17-1 0 - 3
PVCV JO17-1 VVIJ JO17-1 3 - 2
Spakenburg JO17-1 Delta Sports '95 FC JO17-1 0 - 0
MSV '19 JO17-1 Waterwijk asc JO17-2 2 - 4
Huizen JO17-1 Hoogland JO17-1 1 - 0
SDO JO17-1 Victoria JO17-1 0 - 2
Uitslagen 06-03-2019
Thuis Uit Uitslag
Hoogland JO17-1 Pancratius Rksv JO17-1 4 - 0

Programma - Zaterdag Hoofdklasse B

Programma 23-03-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Delta Sports '95 FC JO17-1 Waterwijk asc JO17-2 Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
11:45 MSV '19 JO17-1 PVCV JO17-1 Sportpark Hofland
12:00 Huizen JO17-1 NVC JO17-1 Sportpark Wolfskamer
12:15 Spakenburg JO17-1 Hoogland JO17-1 Sportpark De Westmaat
14:30 SDO JO17-1 VVIJ JO17-1 Sportpark De Kuil
15:30 Pancratius Rksv JO17-1 Victoria JO17-1 Sportpark Schuilhoeve
Programma 30-03-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
13:00 Hoogland JO17-1 SDO JO17-1 Sportpark Langenoord
Programma 06-04-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
13:00 Hoogland JO17-1 MSV '19 JO17-1 Sportpark Langenoord
13:30 NVC JO17-1 Waterwijk asc JO17-2 Sportpark Naarden
14:00 Victoria JO17-1 Huizen JO17-1 Sportpark Loosdrecht
15:00 SDO JO17-1 Pancratius Rksv JO17-1 Sportpark De Kuil
15:15 VVIJ JO17-1 Delta Sports '95 FC JO17-1 Sportpark Groenvliet
16:00 PVCV JO17-1 Spakenburg JO17-1 Sportpark Fletiomare Oost
Programma 13-04-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Delta Sports '95 FC JO17-1 SDO JO17-1 Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
11:15 Pancratius Rksv JO17-1 PVCV JO17-1 Sportpark Schuilhoeve
12:00 Huizen JO17-1 VVIJ JO17-1 Sportpark Wolfskamer
12:00 Waterwijk asc JO17-2 Hoogland JO17-1 Sportpark Rie Mastenbroek
12:30 Spakenburg JO17-1 NVC JO17-1 Sportpark De Westmaat
13:20 MSV '19 JO17-1 Victoria JO17-1 Sportpark Hofland