JO16-3

Spelers:
Tijmen Bekkers, Miles Borst, Yahia al Bouni, Adil Bouzagoun, Kevin Doelman, Imre de Groot, Thygo Hoekman, Gino Kreytz, David Krom, Jeremy de Ruiter, Mats Timmerman, Luuk de Waal, Faas Weigert, Luuk Wigger

Begeleiding

TrainerJaco Hoekman
LeiderMarijn Timmerman

Klassement - Zaterdag 4e klasse 06

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Hoogland JO16-2 2 2 0 0 6 11 - 3 8
2 Hooglanderveen JO16-4 2 2 0 0 6 9 - 1 8
3 Cobu Boys JO16-2 2 2 0 0 6 8 - 1 7
4 IJsselmeervogels JO16-2 1 1 0 0 3 9 - 2 7
5 SDO JO16-3 2 1 0 1 3 17 - 4 13
6 BFC JO16-5 2 1 0 1 3 9 - 5 4
7 NSC Nijkerk JO16-1 2 1 0 1 3 14 - 11 3
8 Soest SO JO16-3 2 1 0 1 3 8 - 7 1
9 Eemnes JO16-2 1 0 0 1 0 1 - 8 -7
10 VVZA JO16-1 2 0 0 2 0 1 - 14 -13
11 TOV JO16-2 2 0 0 2 0 4 - 19 -15
12 Nieuwland ASC JO16-2 2 0 0 2 0 3 - 19 -16

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse 06

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
BFC JO16-5 Hoogland JO16-2 2 - 3
Hooglanderveen JO16-4 Nieuwland ASC JO16-2 3 - 1
VVZA JO16-1 Soest SO JO16-3 1 - 8
NSC Nijkerk JO16-1 TOV JO16-2 12 - 2
SDO JO16-3 Cobu Boys JO16-2 1 - 2
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
IJsselmeervogels JO16-2 NSC Nijkerk JO16-1 9 - 2
Soest SO JO16-3 Hooglanderveen JO16-4 0 - 6
TOV JO16-2 BFC JO16-5 2 - 7
Hoogland JO16-2 Eemnes JO16-2 8 - 1
Cobu Boys JO16-2 VVZA JO16-1 6 - 0
Nieuwland ASC JO16-2 SDO JO16-3 2 - 16

Programma - Zaterdag 4e klasse 06

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:15 Cobu Boys JO16-2 Eemnes JO16-2 Sportpark Zielhorst
11:45 Nieuwland ASC JO16-2 BFC JO16-5 Sportpark Nieuwland
12:00 TOV JO16-2 IJsselmeervogels JO16-2 Sportpark Ter Eem
12:45 Hoogland JO16-2 NSC Nijkerk JO16-1 Sportpark Langenoord
13:15 Hooglanderveen JO16-4 VVZA JO16-1 Sportpark Willem Tomassen
14:15 Soest SO JO16-3 SDO JO16-3 Sportpark Bosstraat-Oost
Programma 07-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
20:15 Eemnes JO16-2 TOV JO16-2 Sportpark Eemnes
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 NSC Nijkerk JO16-1 Cobu Boys JO16-2 Sportpark De Burcht
10:15 IJsselmeervogels JO16-2 Hoogland JO16-2 Sportpark De Westmaat
11:00 SDO JO16-3 Hooglanderveen JO16-4 Sportpark De Kuil
12:45 VVZA JO16-1 Nieuwland ASC JO16-2 Sportpark Emiclaer
13:55 BFC JO16-5 Soest SO JO16-3 Sportpark Meerweg
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Nieuwland ASC JO16-2 Eemnes JO16-2 Sportpark Nieuwland
13:00 VVZA JO16-1 NSC Nijkerk JO16-1 Sportpark Emiclaer
13:30 Hooglanderveen JO16-4 TOV JO16-2 Sportpark Willem Tomassen
14:00 SDO JO16-3 BFC JO16-5 Sportpark De Kuil
14:15 Soest SO JO16-3 IJsselmeervogels JO16-2 Sportpark Bosstraat-Oost
14:30 Cobu Boys JO16-2 Hoogland JO16-2 Sportpark Zielhorst
Programma 31-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 NSC Nijkerk JO16-1 BFC JO16-5 Sportpark De Burcht
12:15 TOV JO16-2 Nieuwland ASC JO16-2 Sportpark Ter Eem
13:30 Hoogland JO16-2 VVZA JO16-1 Sportpark Langenoord
14:00 Eemnes JO16-2 Hooglanderveen JO16-4 Sportpark Eemnes
14:30 Cobu Boys JO16-2 Soest SO JO16-3 Sportpark Zielhorst
15:45 IJsselmeervogels JO16-2 SDO JO16-3 Sportpark De Westmaat