JO16-3

Spelers:
Florian Bauer, Sem van Blijenburgh, Damian Bolderman, Dante Broekhaar, Caner Celik, Tristan Groeneveld, Henk Holdorp, Joey Hollak, Nathan Leeuwenburgh, Merlijn van der Linden, Milan Nouwen, Jurjen Schiphof, Abel Shambel, Manoah Span, Sylvester Wood, Juan Carlos Epalza Klokman

Begeleiding

TrainerHein van der Voort

Klassement - Zaterdag 4e klasse 8*

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 SDO JO16-3 5 5 0 0 15 31 - 7 24
2 Muiden sc. JO16-1 5 5 0 0 15 25 - 2 23
3 DOSC JO16-4 5 3 1 1 10 16 - 9 7
4 AFC Quick 1890 JO16-3 5 3 1 1 10 11 - 11 0
5 Victoria JO16-5 5 3 0 2 9 21 - 17 4
6 SCH '44 JO16-3 5 2 1 2 7 8 - 12 -4
7 Roda '46 JO16-4 5 2 0 3 6 22 - 12 10
8 Graveland 's JO16-2 5 1 2 2 5 6 - 13 -7
9 Geinoord Nieuwegein JO16-2 5 1 1 3 4 15 - 17 -2
10 Hooglanderveen JO16-4 5 1 0 4 3 9 - 16 -7
11 't Goy JO16-3 5 1 0 4 3 9 - 21 -12
12 Jonathan JO16-3 5 0 0 5 0 9 - 45 -36

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse 8*

Uitslagen 28-03-2020
Thuis Uit Uitslag
Victoria JO16-5 Jonathan JO16-3
Graveland 's JO16-2 Muiden sc. JO16-1
Geinoord Nieuwegein JO16-2 SCH '44 JO16-3
Hooglanderveen JO16-4 Roda '46 JO16-4
DOSC JO16-4 't Goy JO16-3
SDO JO16-3 AFC Quick 1890 JO16-3

Programma - Zaterdag 4e klasse 8*

Programma 04-04-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Jonathan JO16-3 Graveland 's JO16-2 Sportpark Achter 't Slot
11:30 Muiden sc. JO16-1 Victoria JO16-5 Sportpark Bredius - Muiden
13:00 Roda '46 JO16-4 Geinoord Nieuwegein JO16-2 Sportpark Burg.Buiningpark
13:15 't Goy JO16-3 SDO JO16-3 Sportpark De Eng - 't Goy
14:30 SCH '44 JO16-3 Hooglanderveen JO16-4 Sportpark Bijleveld
14:30 AFC Quick 1890 JO16-3 DOSC JO16-4 Sportpark Dorrestein
Programma 18-04-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:30 Muiden sc. JO16-1 Jonathan JO16-3 Sportpark Bredius - Muiden
12:00 Geinoord Nieuwegein JO16-2 SDO JO16-3 Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
12:35 Hooglanderveen JO16-4 't Goy JO16-3 Sportpark Willem Tomassen
13:00 Roda '46 JO16-4 SCH '44 JO16-3 Sportpark Burg.Buiningpark
13:20 Victoria JO16-5 AFC Quick 1890 JO16-3 Sportpark Loosdrecht
15:15 DOSC JO16-4 Graveland 's JO16-2 Sportpark DOSC