JO16-2

Spelers:
Mohamed Abagdiou, Abdullah al Ahmad, Soufiane Belhaj, Jens van Dijk, Bilal Elkantari, Jim van der Geer, Ties Hayden, Mees Mak, Khalid al Mohammad, Lucas Nelisse, Manuel Ommering, Bart Willemsen

Klassement - Zaterdag 3e klasse 05

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 OSM '75 JO16-1 2 2 0 0 6 13 - 0 13
2 PVCV JO16-3 2 2 0 0 6 11 - 2 9
3 Breukelen FC JO16-2 2 2 0 0 6 7 - 2 5
4 IJFC JO16-2 2 1 0 1 3 8 - 5 3
5 SDO JO16-2 2 1 0 1 3 8 - 5 3
6 DESTO JO16-3 2 1 0 1 3 4 - 1 3
7 UVV JO16-3 2 1 0 1 3 1 - 6 -5
8 Victoria JO16-6 2 1 0 1 3 1 - 6 -5
9 Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1 2 1 0 1 3 4 - 10 -6
10 RAP sv. JO16-1 2 0 1 1 1 3 - 7 -4
11 Victoria JO16-5 2 0 1 1 1 5 - 10 -5
12 NiTA JO16-1 1 0 0 1 0 0 - 1 -1
13 SV Vechtzoom JO16-1 1 0 0 1 0 2 - 5 -3
14 Delta Sports '95 FC JO16-3 2 0 0 2 0 4 - 11 -7

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 05

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
IJFC JO16-2 Delta Sports '95 FC JO16-3 7 - 1
Victoria JO16-6 DESTO JO16-3 1 - 0
UVV JO16-3 PVCV JO16-3 0 - 6
Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1 OSM '75 JO16-1 0 - 7
SV Vechtzoom JO16-1 NiTA JO16-1 1 - 1
RAP sv. JO16-1 Victoria JO16-5 3 - 3
SDO JO16-2 Breukelen FC JO16-2 1 - 3
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
OSM '75 JO16-1 Victoria JO16-6 6 - 0
DESTO JO16-3 RAP sv. JO16-1 4 - 0
PVCV JO16-3 SV Vechtzoom JO16-1 5 - 2
Breukelen FC JO16-2 IJFC JO16-2 4 - 1
Delta Sports '95 FC JO16-3 Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1 3 - 4
NiTA JO16-1 UVV JO16-3 0 - 1
Victoria JO16-5 SDO JO16-2 2 - 7

Programma - Zaterdag 3e klasse 05

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Breukelen FC JO16-2 RAP sv. JO16-1 Sportpark Broekdijk-Oost
12:00 Delta Sports '95 FC JO16-3 Victoria JO16-6 Sportpark De Kruisboog
12:15 Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1 SDO JO16-2 Sportpark Welgelegen
13:35 PVCV JO16-3 NiTA JO16-1 Sportpark Fletiomare Oost
13:45 DESTO JO16-3 SV Vechtzoom JO16-1 Sportpark Vryheit
14:00 Victoria JO16-5 UVV JO16-3 Sportpark Loosdrecht
16:00 OSM '75 JO16-1 IJFC JO16-2 Sportpark Fazantenkamp
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 RAP sv. JO16-1 PVCV JO16-3 Sportpark Het Loopveld
10:00 NiTA JO16-1 DESTO JO16-3 Sportpark Nita
12:00 SV Vechtzoom JO16-1 Victoria JO16-5 Sportpark Vechtzoom
13:35 SDO JO16-2 Delta Sports '95 FC JO16-3 Sportpark De Kuil
14:00 Victoria JO16-6 Breukelen FC JO16-2 Sportpark Loosdrecht
14:15 UVV JO16-3 OSM '75 JO16-1 Sportpark De Paperclip
15:00 IJFC JO16-2 Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1 Sportpark Groenvliet
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Breukelen FC JO16-2 PVCV JO16-3 Sportpark Broekdijk-Oost
10:30 Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1 SV Vechtzoom JO16-1 Sportpark Welgelegen
12:15 Delta Sports '95 FC JO16-3 RAP sv. JO16-1 Sportpark De Kruisboog
14:00 DESTO JO16-3 Victoria JO16-5 Sportpark Vryheit
14:00 Victoria JO16-6 SDO JO16-2 Sportpark Loosdrecht
16:00 OSM '75 JO16-1 NiTA JO16-1 Sportpark Fazantenkamp
16:30 IJFC JO16-2 UVV JO16-3 Sportpark Groenvliet