JO16-1

Spelers:
Youssef Azamouri, Wouter Bekkers, Ole ter Borgh, Thomas Bijkerk, Luc Ghenu, Thomas Hoogeboom, Chris Jongbloed, Nicky Klaver, Ahmed Lamkadam, Miguel van Oost, Eray Poyraz, Tim Rijssemus, Thom Scheper, Boris Timmerman, Max Westerveld, Teoman Yilmaz, Matthijs van Schaagen

Begeleiding

HoofdtrainerFarid Westerveld
ElftalleiderBeau Klaver

Klassement - Zaterdag 3e klasse 6

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 NVC JO16-2 7 7 0 0 21 61 - 10 51
2 KVVA JO16-1 6 5 0 1 15 24 - 16 8
3 Kampong JO16-5 7 5 0 2 15 47 - 16 31
4 Saestum JO16-2 7 5 0 2 15 19 - 12 7
5 Vliegdorp 't vv JO16-1 7 4 1 2 13 30 - 23 7
6 Victoria JO16-3 6 3 1 2 10 17 - 18 -1
7 Nieuwland ASC JO16-2 7 3 1 3 10 25 - 28 -3
8 Hoogland JO16-4 7 2 1 4 7 24 - 39 -15
9 Cobu Boys JO16-2 7 1 1 5 4 13 - 21 -8
10 SDO JO16-1 7 1 1 5 4 8 - 24 -16
11 TOV JO16-2 7 1 1 5 4 11 - 44 -33
12 DOSC JO16-1 7 0 1 6 1 6 - 34 -28

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 6

Uitslagen 12-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Vliegdorp 't vv JO16-1 Kampong JO16-5 6 - 2
Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Victoria JO16-3 DOSC JO16-1 3 - 1
TOV JO16-2 Saestum JO16-2 1 - 2
Cobu Boys JO16-2 Vliegdorp 't vv JO16-1 2 - 3
Nieuwland ASC JO16-2 NVC JO16-2 2 - 6
KVVA JO16-1 Hoogland JO16-4 8 - 2
SDO JO16-1 Kampong JO16-5 0 - 6
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Victoria JO16-3 Nieuwland ASC JO16-2 2 - 6
TOV JO16-2 Kampong JO16-5 2 - 7
DOSC JO16-1 Vliegdorp 't vv JO16-1 2 - 6
Hoogland JO16-4 NVC JO16-2 2 - 8
KVVA JO16-1 Cobu Boys JO16-2 3 - 2
Saestum JO16-2 SDO JO16-1 4 - 0

Programma - Zaterdag 3e klasse 6

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:20 NVC JO16-2 SDO JO16-1 Sportpark Naarden
12:00 Kampong JO16-5 Victoria JO16-3 Sportpark Maarschalkerweerd
13:00 Saestum JO16-2 KVVA JO16-1 Sportpark Saestum
13:15 Hoogland JO16-4 TOV JO16-2 Sportpark Langenoord
14:00 Vliegdorp 't vv JO16-1 Nieuwland ASC JO16-2 Sportpark Kerklaan - 't Vliegdorp
14:30 DOSC JO16-1 Cobu Boys JO16-2 Sportpark DOSC
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 KVVA JO16-1 Vliegdorp 't vv JO16-1 Sportpark Dollardstraat
12:00 TOV JO16-2 DOSC JO16-1 Sportpark Ter Eem
12:15 Cobu Boys JO16-2 Kampong JO16-5 Sportpark Zielhorst
13:30 Victoria JO16-3 Hoogland JO16-4 Sportpark Loosdrecht
13:30 Saestum JO16-2 NVC JO16-2 Sportpark Saestum
13:45 Nieuwland ASC JO16-2 SDO JO16-1 Sportpark Nieuwland
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 Kampong JO16-5 Saestum JO16-2 Sportpark Maarschalkerweerd
11:45 Nieuwland ASC JO16-2 KVVA JO16-1 Sportpark Nieuwland
12:30 NVC JO16-2 Cobu Boys JO16-2 Sportpark Naarden
12:45 Hoogland JO16-4 DOSC JO16-1 Sportpark Langenoord
13:00 Vliegdorp 't vv JO16-1 Victoria JO16-3 Sportpark Kerklaan - 't Vliegdorp
16:00 SDO JO16-1 TOV JO16-2 Sportpark De Kuil
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 KVVA JO16-1 Kampong JO16-5 Sportpark Dollardstraat
10:15 Cobu Boys JO16-2 Nieuwland ASC JO16-2 Sportpark Zielhorst
10:30 Victoria JO16-3 NVC JO16-2 Sportpark Loosdrecht
12:10 TOV JO16-2 Vliegdorp 't vv JO16-1 Sportpark Ter Eem
12:30 DOSC JO16-1 SDO JO16-1 Sportpark DOSC
15:30 Saestum JO16-2 Hoogland JO16-4 Sportpark Saestum
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Victoria JO16-3 KVVA JO16-1 Sportpark Loosdrecht