JO16-1

Spelers:
Job Burgers, Chayton Chirino, Joris Hamel, Dean Holster, Sil de Koning, Wessel Kouwenhoven, Finn Maat, Sem Maat, Cas van der Molen, Enzo Nieuwenhuizen, Luca Nieuwenhuizen, Laurens Raessens, Tim Rietdijk, Milos Stankovic, Jim Verheul

Begeleiding

TrainerJeffrey Nieuwenhuizen
LeiderArnoud van der Molen

Klassement - Zaterdag 2e klasse 5

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 DOSC JO16-2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2 DOVO JO16-2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3 Geinburgia sv. JO16-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4 HDS JO16-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5 Hees JO16-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6 Hoogland JO16-3 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7 Hooglanderveen JO16-2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8 AFC Quick 1890 JO16-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9 SDO JO16-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10 Soest SO JO16-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11 Valleivogels JO16-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12 VRC JO16-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Programma - Zaterdag 2e klasse 5

Programma 21-09-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 Hees JO16-1 Soest SO JO16-1 Sportpark Verl oude Utrseweg- Hees
11:00 DOSC JO16-2 Hooglanderveen JO16-2 Sportpark DOSC
11:15 HDS JO16-1 Hoogland JO16-3 Sportpark De Engelse Berg
11:30 AFC Quick 1890 JO16-1 Valleivogels JO16-1 Sportpark Dorrestein
13:00 SDO JO16-1 VRC JO16-1 Sportpark De Kuil
Programma 28-09-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 Valleivogels JO16-1 DOSC JO16-2 Sportpark De Bree-W
11:15 VRC JO16-1 AFC Quick 1890 JO16-1 Sportpark Spitsbergen
13:00 Hoogland JO16-3 DOVO JO16-2 Sportpark Langenoord
13:30 Geinburgia sv. JO16-1 Hees JO16-1 Sportpark Bob de Vries - G'nburgia
14:15 Soest SO JO16-1 HDS JO16-1 Sportpark "Bosstraat-Oost"
14:30 Hooglanderveen JO16-2 SDO JO16-1 Sportpark Willem Tomassen
Programma 05-10-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:45 SDO JO16-1 Geinburgia sv. JO16-1 Sportpark De Kuil
11:00 DOSC JO16-2 Hoogland JO16-3 Sportpark DOSC
11:05 Valleivogels JO16-1 VRC JO16-1 Sportpark De Bree-W
12:15 HDS JO16-1 Hees JO16-1 Sportpark De Engelse Berg
12:45 Hooglanderveen JO16-2 Soest SO JO16-1 Sportpark Willem Tomassen
13:15 AFC Quick 1890 JO16-1 DOVO JO16-2 Sportpark Dorrestein
Programma 12-10-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 Hees JO16-1 AFC Quick 1890 JO16-1 Sportpark Verl oude Utrseweg- Hees
11:15 Hoogland JO16-3 SDO JO16-1 Sportpark Langenoord
11:30 DOVO JO16-2 HDS JO16-1 Sportpark Panhuis
12:15 VRC JO16-1 Hooglanderveen JO16-2 Sportpark Spitsbergen
13:30 Geinburgia sv. JO16-1 DOSC JO16-2 Sportpark Bob de Vries - G'nburgia
14:15 Soest SO JO16-1 Valleivogels JO16-1 Sportpark "Bosstraat-Oost"