JO15-5

Spelers:
Redouan Assahali, Florian Bauer, Dante Broekhaar, Caner Celik, Tristan Groeneveld, Henk Holdorp, Souhail Lakbiach, Nathan Leeuwenburgh, Merlijn van der Linden, Sayan Koray, Jurjen Schiphof, Abel Shambel, Manoah Span, Sylvester Wood, Ahebwa Albert

Begeleiding

TrainerHein van der Voort

Klassement - Zaterdag 4e klasse 11

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Altius JO15-2 7 6 0 1 18 41 - 7 34
2 Graveland 's JO15-2 5 4 1 0 13 24 - 10 14
3 BFC JO15-4 5 3 1 1 10 18 - 15 3
4 SDO JO15-5 5 3 0 2 9 19 - 15 4
5 Loosdrecht JO15-2 6 2 2 2 8 15 - 13 2
6 Gooi 't sc JO15-1M 6 2 1 3 7 17 - 16 1
7 SDO JO15-4 4 1 2 1 5 11 - 13 -2
8 Huizen JO15-5 6 1 1 4 4 10 - 26 -16
9 Wasmeer JO15-3 7 1 1 5 4 20 - 32 -12
10 Victoria JO15-6 5 0 1 4 1 8 - 36 -28

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse 11

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Gooi 't sc JO15-1M Huizen JO15-5 6 - 0
Altius JO15-2 BFC JO15-4 7 - 1
Wasmeer JO15-3 SDO JO15-4 2 - 5
SDO JO15-5 Victoria JO15-6 8 - 0
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Loosdrecht JO15-2 Graveland 's JO15-2 3 - 3
Huizen JO15-5 Wasmeer JO15-3 1 - 7
Gooi 't sc JO15-1M SDO JO15-4 4 - 4
SDO JO15-5 Altius JO15-2 0 - 6

Programma - Zaterdag 4e klasse 11

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 SDO JO15-4 Loosdrecht JO15-2 Sportpark De Kuil
12:30 Huizen JO15-5 SDO JO15-5 Sportpark Wolfskamer
14:50 BFC JO15-4 Graveland 's JO15-2 Sportpark Meerweg
17:00 Victoria JO15-6 Gooi 't sc JO15-1M Sportpark Loosdrecht
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Altius JO15-2 SDO JO15-4 Sportpark Berestein
10:00 SDO JO15-5 BFC JO15-4 Sportpark De Kuil
10:15 Loosdrecht JO15-2 Victoria JO15-6 Sportpark Hallinckveld
13:30 Graveland 's JO15-2 Wasmeer JO15-3 Sportpark Berestein
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Wasmeer JO15-3 Gooi 't sc JO15-1M Sportpark Anna's Hoeve
12:00 SDO JO15-4 Huizen JO15-5 Sportpark De Kuil
13:00 Graveland 's JO15-2 SDO JO15-5 Sportpark Berestein
15:45 BFC JO15-4 Loosdrecht JO15-2 Sportpark Meerweg
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 Altius JO15-2 Graveland 's JO15-2 Sportpark Berestein
10:30 Gooi 't sc JO15-1M BFC JO15-4 Sportpark Berestein
11:00 SDO JO15-5 SDO JO15-4 Sportpark De Kuil
12:30 Huizen JO15-5 Victoria JO15-6 Sportpark Wolfskamer
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 SDO JO15-4 Victoria JO15-6 Sportpark De Kuil