JO15-3

Spelers:
Job Burgers, Daan Calis, Chay Chirino, Joris Hamel, Dean Holster, Sil de Koning, Wessel Kouwenhoven, Sem Maat, Finn Maat, Cas van der Molen, Luca Nieuwenhuizen, Enzo Nieuwenhuizen, Laurens Raessens, Tim Rietdijk, Jim Verheul

Begeleiding

TrainerJeffrey Nieuwenhuizen
LeiderPatrick de Koning
LeiderArnoud van der Molen

Klassement - Zaterdag 3e klasse 06

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Almere FC JO15-3 9 8 1 0 25 63 - 9 54
2 BFC JO15-2 10 8 1 1 25 49 - 9 40
3 SDO JO15-3 9 8 0 1 24 55 - 11 44
4 Hertha JO15-2 10 6 1 3 19 27 - 32 -5
5 CSW JO15-3 10 6 0 4 18 34 - 29 5
6 Forza Almere JO15-2 10 5 1 4 16 40 - 37 3
7 Altius JO15-2 8 3 1 4 10 31 - 37 -6
8 Breukelen FC JO15-2 10 3 1 6 10 20 - 42 -22
9 Abcoude fc JO15-1 9 2 1 6 7 18 - 27 -9
10 Graveland 's JO15-2 10 1 2 7 5 19 - 42 -23
11 HSV'69 JO15-1 8 0 2 6 2 9 - 53 -44
12 Vecht de JO15-2 9 0 1 8 1 10 - 47 -37

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 06

Uitslagen 21-05-2019
Thuis Uit Uitslag
Altius JO15-2 CSW JO15-3 6 - 5
Uitslagen 20-05-2019
Thuis Uit Uitslag
Almere FC JO15-3 Vecht de JO15-2 5 - 2
Uitslagen 18-05-2019
Thuis Uit Uitslag
Graveland 's JO15-2 HSV'69 JO15-1 2 - 2
Abcoude fc JO15-1 Vecht de JO15-2 5 - 1
Almere FC JO15-3 Hertha JO15-2 3 - 0
Altius JO15-2 BFC JO15-2 3 - 6
CSW JO15-3 Forza Almere JO15-2 3 - 1
Breukelen FC JO15-2 SDO JO15-3 1 - 9
Uitslagen 11-05-2019
Thuis Uit Uitslag
Vecht de JO15-2 Breukelen FC JO15-2 1 - 1
Graveland 's JO15-2 Abcoude fc JO15-1 4 - 4
Hertha JO15-2 BFC JO15-2 1 - 7
HSV'69 JO15-1 CSW JO15-3 2 - 10
Forza Almere JO15-2 Altius JO15-2 8 - 4
SDO JO15-3 Almere FC JO15-3 1 - 3

Programma - Zaterdag 3e klasse 06

Programma 23-05-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
19:30 Altius JO15-2 Almere FC JO15-3 Sportpark Berestein
Programma 25-05-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:45 Forza Almere JO15-2 Almere FC JO15-3 Sportpark Annapark
11:00 SDO JO15-3 Graveland 's JO15-2 Sportpark De Kuil
12:00 Hertha JO15-2 Abcoude fc JO15-1 Sportpark Molmhoek
12:00 HSV'69 JO15-1 Breukelen FC JO15-2 Sportpark Schattekerkerweg
13:30 Vecht de JO15-2 Altius JO15-2 Sportpark De Heul - De Vecht
13:45 BFC JO15-2 CSW JO15-3 Sportpark Meerweg
Programma 01-06-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 Abcoude fc JO15-1 SDO JO15-3 Sportpark Hollandse Kade
Programma 05-06-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
19:30 HSV'69 JO15-1 Vecht de JO15-2 Sportpark Schattekerkerweg