JO15-3

Spelers:
Job Burgers, Daan Calis, Chay Chirino, Joris Hamel, Dean Holster, Sil de Koning, Wessel Kouwenhoven, Sem Maat, Finn Maat, Cas van der Molen, Luca Nieuwenhuizen, Enzo Nieuwenhuizen, Laurens Raessens, Tim Rietdijk, Jim Verheul

Begeleiding

TrainerJeffrey Nieuwenhuizen
LeiderPatrick de Koning
LeiderArnoud van der Molen

Klassement - Zaterdag 4e klasse 13

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 SDO JO15-3 7 7 0 0 21 68 - 3 65
2 DOSC JO15-4 7 5 1 1 16 29 - 17 12
3 Almere FC JO15-3 6 4 1 1 13 49 - 7 42
4 Baarn sv JO15-2 6 3 1 2 10 28 - 10 18
5 Hooglanderveen JO15-5 7 2 1 4 7 22 - 50 -28
6 Spakenburg JO15-2 5 2 0 3 6 12 - 18 -6
7 Huizen JO15-4 6 1 2 3 5 9 - 31 -22
8 Victoria JO15-5 4 1 1 2 4 6 - 20 -14
9 BVV '31 JO15-3 6 1 1 4 4 20 - 33 -13
10 Hoogland JO15-5 6 0 0 6 0 11 - 65 -54

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse 13

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Huizen JO15-4 BVV '31 JO15-3 2 - 2
Spakenburg JO15-2 DOSC JO15-4 1 - 4
Hoogland JO15-5 Hooglanderveen JO15-5 4 - 11
SDO JO15-3 Almere FC JO15-3 5 - 1
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Almere FC JO15-3 Huizen JO15-4 8 - 0
Hooglanderveen JO15-5 Victoria JO15-5 2 - 2
DOSC JO15-4 Baarn sv JO15-2 4 - 3
BVV '31 JO15-3 Hoogland JO15-5 10 - 2
Spakenburg JO15-2 SDO JO15-3 1 - 7

Programma - Zaterdag 4e klasse 13

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 Victoria JO15-5 DOSC JO15-4 Sportpark BZC'13
12:45 BVV '31 JO15-3 SDO JO15-3 Sportpark Oostermeent
12:45 Hooglanderveen JO15-5 Huizen JO15-4 Sportpark Willem Tomassen
13:45 Almere FC JO15-3 Spakenburg JO15-2 Sportpark De Marken
14:15 Baarn sv JO15-2 Hoogland JO15-5 Sportpark Ter Eem
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Hoogland JO15-5 Victoria JO15-5 Sportpark Langenoord
14:00 Spakenburg JO15-2 BVV '31 JO15-3 Sportpark De Westmaat
14:30 DOSC JO15-4 Almere FC JO15-3 Sportpark DOSC
14:30 Huizen JO15-4 Baarn sv JO15-2 Sportpark Wolfskamer
15:30 SDO JO15-3 Hooglanderveen JO15-5 Sportpark De Kuil
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 SDO JO15-3 Baarn sv JO15-2 Sportpark De Kuil
11:00 DOSC JO15-4 Hoogland JO15-5 Sportpark DOSC
12:20 Almere FC JO15-3 BVV '31 JO15-3 Sportpark De Marken
14:30 Huizen JO15-4 Victoria JO15-5 Sportpark Wolfskamer
15:00 Spakenburg JO15-2 Hooglanderveen JO15-5 Sportpark De Westmaat
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Hoogland JO15-5 Huizen JO15-4 Sportpark Langenoord
09:30 BVV '31 JO15-3 DOSC JO15-4 Sportpark Oostermeent
10:45 Victoria JO15-5 SDO JO15-3 Sportpark Loosdrecht
13:15 Hooglanderveen JO15-5 Almere FC JO15-3 Sportpark Willem Tomassen
15:30 Baarn sv JO15-2 Spakenburg JO15-2 Sportpark Ter Eem