JO15-3

Spelers:
Emirhan Basoda, Tijmen Bekkers, Miles Borst, Yahia el Bouni, Adil Bouzagoun, Jens van Dijk, Imre de Groot, Thygo Hoekman, David Krom, Hugo Lemmens, Mees Mak, Frank van Rooij, Jeremy de Ruiter, Mats Timmerman, Luuk de Waal, Faas Weigert, Luuk Wigger

Begeleiding

TrainerJaco Hoekman
LeiderMarijn Timmerman

Klassement - Zaterdag 3e klasse 06

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 FC Weesp JO15-2 6 4 2 0 14 25 - 13 12
2 Hooglanderveen JO15-3 6 4 1 1 13 17 - 12 5
3 Victoria JO15-4 7 4 1 2 13 26 - 25 1
4 Eemnes JO15-2 5 3 1 1 10 15 - 8 7
5 CSW JO15-2 6 2 3 1 9 26 - 18 8
6 BFC JO15-4 7 3 0 4 9 10 - 17 -7
7 Almere FC JO15-2 5 2 1 2 7 16 - 8 8
8 Huizen JO15-3 6 2 1 3 7 13 - 16 -3
9 Argon JO15-3 7 2 1 4 7 15 - 20 -5
10 SDO JO15-3 5 1 1 3 4 7 - 13 -6
11 Altius JO15-2 6 0 0 6 0 9 - 29 -20

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 06

Uitslagen 09-11-2019
Thuis Uit Uitslag
Hooglanderveen JO15-3 BFC JO15-4 3 - 0
Argon JO15-3 Huizen JO15-3 0 - 4
FC Weesp JO15-2 Altius JO15-2 7 - 2
CSW JO15-2 Victoria JO15-4 6 - 7
Eemnes JO15-2 SDO JO15-3 4 - 0
Uitslagen 06-11-2019
Thuis Uit Uitslag
Victoria JO15-4 Almere FC JO15-2 2 - 9
Uitslagen 02-11-2019
Thuis Uit Uitslag
Hooglanderveen JO15-3 Eemnes JO15-2 2 - 1
Almere FC JO15-2 Argon JO15-3 4 - 1
CSW JO15-2 FC Weesp JO15-2 3 - 3
Altius JO15-2 Huizen JO15-3 2 - 3
BFC JO15-4 Victoria JO15-4 4 - 2

Programma - Zaterdag 3e klasse 06

Programma 16-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 BFC JO15-4 CSW JO15-2 Sportpark Meerweg
10:00 SDO JO15-3 Almere FC JO15-2 Sportpark De Kuil
11:30 Altius JO15-2 Hooglanderveen JO15-3 Sportpark Berestein
11:45 Victoria JO15-4 Eemnes JO15-2 Sportpark Loosdrecht
12:30 Huizen JO15-3 FC Weesp JO15-2 Sportpark Wolfskamer
Programma 23-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 FC Weesp JO15-2 Eemnes JO15-2 Sportpark Papelaan
09:30 Victoria JO15-4 Huizen JO15-3 Sportpark BZC'13
09:55 CSW JO15-2 Almere FC JO15-2 Sportpark CSW
11:30 Hooglanderveen JO15-3 Argon JO15-3 Sportpark Willem Tomassen
12:00 Altius JO15-2 SDO JO15-3 Sportpark Berestein
Programma 30-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 Argon JO15-3 CSW JO15-2 Sportpark Argon
10:45 Almere FC JO15-2 Hooglanderveen JO15-3 Sportpark De Marken
12:00 FC Weesp JO15-2 SDO JO15-3 Sportpark Papelaan
12:30 Huizen JO15-3 BFC JO15-4 Sportpark Wolfskamer
14:00 Eemnes JO15-2 Altius JO15-2 Sportpark Eemnes
Programma 07-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 BFC JO15-4 Eemnes JO15-2 Sportpark Meerweg
10:15 Altius JO15-2 Almere FC JO15-2 Sportpark Berestein
10:15 CSW JO15-2 Hooglanderveen JO15-3 Sportpark CSW
12:15 Victoria JO15-4 FC Weesp JO15-2 Sportpark Loosdrecht
12:30 SDO JO15-3 Argon JO15-3 Sportpark De Kuil
Programma 14-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Huizen JO15-3 SDO JO15-3 Sportpark Wolfskamer
11:15 Almere FC JO15-2 Eemnes JO15-2 Sportpark De Marken