JO15-2

Spelers:
Mohamed Abagdiou, Sem van Blijenburgh, Pijke Boots, Jim van der Geer, Stijn Groenewold, Ties Hayden, Joey Hollak, Muhammed Kilic, Gino Kreytz, Ryan Minne, Gillian Mundy, Lucas Nelisse, Xavi Gideon Ruijter, Yannick van Velzen, Matias Versteegen

Begeleiding

LeiderPeter Boots
LeiderPatrick Heden

Klassement - Zaterdag 3e klasse 08

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Zuidvogels HSV De JO15-2 7 6 0 1 18 34 - 20 14
2 DOSC JO15-2 6 5 1 0 16 29 - 11 18
3 Victoria JO15-3 6 5 0 1 15 43 - 12 31
4 Soest SO JO15-3 7 4 2 1 14 38 - 23 15
5 Hees JO15-1 6 4 0 2 12 25 - 15 10
6 SDO JO15-2 6 3 1 2 10 12 - 18 -6
7 Eemnes JO15-2 5 2 1 2 7 15 - 18 -3
8 Huizen JO15-3 7 2 1 4 7 17 - 23 -6
9 Meern De JO15-3 2 2 0 0 6 24 - 1 23
10 Forza Almere JO15-2 6 2 0 4 6 26 - 21 5
11 BFC JO15-3 6 1 1 4 4 23 - 25 -2
12 BVV '31 JO15-2 7 1 1 5 4 15 - 51 -36
13 TOV JO15-2 7 0 2 5 2 16 - 44 -28
14 Buitenboys sc. JO15-3 6 0 0 6 0 10 - 45 -35

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 08

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
DOSC JO15-2 TOV JO15-2 7 - 0
Buitenboys sc. JO15-3 Huizen JO15-3 1 - 4
Soest SO JO15-3 BVV '31 JO15-2 8 - 2
Zuidvogels HSV De JO15-2 Forza Almere JO15-2 4 - 1
Victoria JO15-3 Eemnes JO15-2 5 - 1
SDO JO15-2 BFC JO15-3 0 - 0
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Buitenboys sc. JO15-3 Eemnes JO15-2 3 - 4
Zuidvogels HSV De JO15-2 TOV JO15-2 7 - 3
Huizen JO15-3 Hees JO15-1 4 - 0
DOSC JO15-2 Soest SO JO15-3 3 - 3
Victoria JO15-3 BFC JO15-3 6 - 3
Meern De JO15-3 BVV '31 JO15-2 13 - 0
SDO JO15-2 Forza Almere JO15-2 2 - 0

Programma - Zaterdag 3e klasse 08

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 BVV '31 JO15-2 DOSC JO15-2 Sportpark Oostermeent
10:15 Hees JO15-1 Buitenboys sc. JO15-3 Sportpark Verl oude Utrseweg- Hees
11:00 Soest SO JO15-3 Meern De JO15-3 Sportpark "Bosstraat-Oost"
11:15 Eemnes JO15-2 SDO JO15-2 Sportpark Eemnes
12:30 TOV JO15-2 Huizen JO15-3 Sportpark Ter Eem
13:30 BFC JO15-3 Zuidvogels HSV De JO15-2 Sportpark Meerweg
14:15 Forza Almere JO15-2 Victoria JO15-3 Sportpark Annapark
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Forza Almere JO15-2 BFC JO15-3 Sportpark Annapark
09:45 Huizen JO15-3 BVV '31 JO15-2 Sportpark Wolfskamer
10:15 Hees JO15-1 TOV JO15-2 Sportpark Verl oude Utrseweg- Hees
11:15 Eemnes JO15-2 Soest SO JO15-3 Sportpark Eemnes
11:15 Victoria JO15-3 Zuidvogels HSV De JO15-2 Sportpark Loosdrecht
11:45 SDO JO15-2 Meern De JO15-3 Sportpark De Kuil
15:15 Buitenboys sc. JO15-3 DOSC JO15-2 Sportpark Polderkwartier
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 BVV '31 JO15-2 Hees JO15-1 Sportpark Oostermeent
10:00 DOSC JO15-2 Victoria JO15-3 Sportpark DOSC
10:00 Zuidvogels HSV De JO15-2 Buitenboys sc. JO15-3 Sportpark Wolfskamer
11:35 TOV JO15-2 Forza Almere JO15-2 Sportpark Ter Eem
11:45 Meern De JO15-3 Huizen JO15-3 Sportpark De Meern
12:30 Soest SO JO15-3 SDO JO15-2 Sportpark "Bosstraat-Oost"
16:25 BFC JO15-3 Eemnes JO15-2 Sportpark Meerweg
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 Hees JO15-1 BFC JO15-3 Sportpark Verl oude Utrseweg- Hees
10:45 Eemnes JO15-2 Forza Almere JO15-2 Sportpark Eemnes
12:00 Zuidvogels HSV De JO15-2 DOSC JO15-2 Sportpark Wolfskamer
12:05 Victoria JO15-3 Meern De JO15-3 Sportpark Loosdrecht
12:30 Huizen JO15-3 Soest SO JO15-3 Sportpark Wolfskamer
13:30 SDO JO15-2 TOV JO15-2 Sportpark De Kuil
15:45 Buitenboys sc. JO15-3 BVV '31 JO15-2 Sportpark Polderkwartier
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Victoria JO15-3 SDO JO15-2 Sportpark Loosdrecht
12:00 TOV JO15-2 Buitenboys sc. JO15-3 Sportpark Ter Eem
13:25 BFC JO15-3 Huizen JO15-3 Sportpark Meerweg