JO15-1

Spelers:
Max Beijdorff, Tiago Cacao, Ahmet Do─čan, Jamie van Dooren, Marouane el Gajdouri, Mees de Groot, Bram van der Heijden, Melle Hilbrink, Issa Ledder, Rhody Liefhebber, Jadon Oterdoom (k), Olav Pennekamp, Jesse Smeekes, Christoher Tielrooij, Mick Wildeboer, Stijn Wildeboer, Donna van der Zalm

Shirtsponsor

ING

Begeleiding

TrainerDesley Groenewegen
LeiderDenzel Kasters

Klassement - Zaterdag Hoofdklasse E

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 AFC Quick 1890 JO15-1 8 8 0 0 24 34 - 7 27
2 AS'80 JO15-1 8 8 0 0 24 28 - 2 26
3 SDO JO15-1 8 6 0 2 18 26 - 9 17
4 Soest SO JO15-1 8 4 0 4 12 19 - 22 -3
5 Hooglanderveen JO15-1 8 3 2 3 11 15 - 19 -4
6 Hoogland JO15-1 8 3 1 4 10 16 - 18 -2
7 Spakenburg JO15-1 8 3 0 5 9 8 - 21 -13
8 Zuidvogels HSV De JO15-1 8 2 2 4 8 10 - 10 0
9 Graveland 's JO15-1 8 2 1 5 7 9 - 21 -12
10 Nieuwland ASC JO15-1 8 2 0 6 6 9 - 17 -8
11 Woudenberg JO15-1 8 1 3 4 6 4 - 14 -10
12 NVC JO15-2 8 1 1 6 4 6 - 24 -18

Uitslagen - Zaterdag Hoofdklasse E

Uitslagen 16-11-2019
Thuis Uit Uitslag
Graveland 's JO15-1 Hooglanderveen JO15-1 1 - 3
Soest SO JO15-1 Zuidvogels HSV De JO15-1 3 - 1
Spakenburg JO15-1 NVC JO15-2 2 - 0
Hoogland JO15-1 AS'80 JO15-1 1 - 2
Nieuwland ASC JO15-1 AFC Quick 1890 JO15-1 1 - 4
Woudenberg JO15-1 SDO JO15-1 0 - 3
Uitslagen 09-11-2019
Thuis Uit Uitslag
AFC Quick 1890 JO15-1 Hoogland JO15-1 6 - 2
Hooglanderveen JO15-1 Nieuwland ASC JO15-1 3 - 2
AS'80 JO15-1 Soest SO JO15-1 6 - 0
Zuidvogels HSV De JO15-1 Spakenburg JO15-1 1 - 2
NVC JO15-2 Woudenberg JO15-1 0 - 0
SDO JO15-1 Graveland 's JO15-1 6 - 0

Programma - Zaterdag Hoofdklasse E

Programma 23-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:10 Nieuwland ASC JO15-1 Spakenburg JO15-1 Sportpark Nieuwland
10:30 AS'80 JO15-1 NVC JO15-2 Sportpark Klein Brandt
11:15 Hoogland JO15-1 Woudenberg JO15-1 Sportpark Langenoord
11:30 AFC Quick 1890 JO15-1 SDO JO15-1 Sportpark Dorrestein
12:30 Soest SO JO15-1 Graveland 's JO15-1 Sportpark "Bosstraat-Oost"
13:00 Hooglanderveen JO15-1 Zuidvogels HSV De JO15-1 Sportpark Willem Tomassen
Programma 30-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Woudenberg JO15-1 Soest SO JO15-1 Sportpark De Grift
12:30 Zuidvogels HSV De JO15-1 Nieuwland ASC JO15-1 Sportpark Wolfskamer
13:00 SDO JO15-1 AS'80 JO15-1 Sportpark De Kuil
13:00 Hooglanderveen JO15-1 Spakenburg JO15-1 Sportpark Willem Tomassen
13:00 Graveland 's JO15-1 Hoogland JO15-1 Sportpark Berestein
14:00 NVC JO15-2 AFC Quick 1890 JO15-1 Sportpark Naarden
Programma 07-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:50 AS'80 JO15-1 AFC Quick 1890 JO15-1 Sportpark Klein Brandt
11:00 Woudenberg JO15-1 Graveland 's JO15-1 Sportpark De Grift
11:00 Nieuwland ASC JO15-1 NVC JO15-2 Sportpark Nieuwland
11:15 Hoogland JO15-1 Zuidvogels HSV De JO15-1 Sportpark Langenoord
12:30 Spakenburg JO15-1 SDO JO15-1 Sportpark De Westmaat
12:45 Soest SO JO15-1 Hooglanderveen JO15-1 Sportpark "Bosstraat-Oost"