JO15-1

Spelers:
Olle Beekman, Mendo van den Brink, Ivo Hulsken, Julian Jagdew, Wouter Koks, Jasper van Leeuwen, Mitchell Majoor, Jadon Oterdoom, Milan Post, Jesse Smeekes, Toon Stefens, IJsbrand Struik, Rayane Toutou, Loyd Vos, Ruben Wessels, Ruben Westeneng

Shirtsponsor

ING

Begeleiding

TrainerDesley Groenewegen
Ass. trainerDenzel Kasters

Klassement - Zaterdag Hoofdklasse D

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Hercules JO15-1 2 2 0 0 6 18 - 1 17
2 SDO JO15-1 2 2 0 0 6 11 - 2 9
3 Maarssen JO15-1 2 2 0 0 6 11 - 4 7
4 Zuidoost United JO15-1 2 2 0 0 6 7 - 2 5
5 Loosdrecht JO15-1 1 1 0 0 3 14 - 0 14
6 FC Amsterdam JO15-2 2 1 0 1 3 8 - 7 1
7 Sporting Almere JO15-1 2 1 0 1 3 6 - 10 -4
8 CSW JO15-1 1 0 0 1 0 0 - 13 -13
9 Legmeervogels JO15-1 2 0 0 2 0 4 - 7 -3
10 Zuidvogels HSV De JO15-1 2 0 0 2 0 3 - 9 -6
11 JSV Nieuwegein JO15-2 2 0 0 2 0 1 - 13 -12
12 Waterwijk asc JO15-2 2 0 0 2 0 2 - 17 -15

Uitslagen - Zaterdag Hoofdklasse D

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
JSV Nieuwegein JO15-2 Hercules JO15-1 1 - 5
Zuidoost United JO15-1 Zuidvogels HSV De JO15-1 4 - 0
Maarssen JO15-1 Sporting Almere JO15-1 6 - 1
FC Amsterdam JO15-2 Legmeervogels JO15-1 4 - 2
Waterwijk asc JO15-2 SDO JO15-1 2 - 3
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Sporting Almere JO15-1 FC Amsterdam JO15-2 5 - 4
Zuidvogels HSV De JO15-1 Maarssen JO15-1 3 - 5
Legmeervogels JO15-1 Zuidoost United JO15-1 2 - 3
Loosdrecht JO15-1 Waterwijk asc JO15-2 14 - 0
Hercules JO15-1 CSW JO15-1 13 - 0
SDO JO15-1 JSV Nieuwegein JO15-2 8 - 0

Programma - Zaterdag Hoofdklasse D

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 Legmeervogels JO15-1 CSW JO15-1 Sportpark Randhoorn
10:45 Zuidvogels HSV De JO15-1 FC Amsterdam JO15-2 Sportpark Wolfskamer
11:15 Hercules JO15-1 Waterwijk asc JO15-2 Sportpark Voordorp
12:00 SDO JO15-1 Loosdrecht JO15-1 Sportpark De Kuil
12:15 Maarssen JO15-1 Zuidoost United JO15-1 Sportpark Daalseweide
14:00 Sporting Almere JO15-1 JSV Nieuwegein JO15-2 Sportpark Fanny Bl Koen
Programma 07-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 CSW JO15-1 Loosdrecht JO15-1 Sportpark CSW
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 CSW JO15-1 SDO JO15-1 Sportpark CSW
10:00 FC Amsterdam JO15-2 Maarssen JO15-1 Sportpark Strandvliet
10:30 Loosdrecht JO15-1 Hercules JO15-1 Sportpark Hallinckveld
12:50 Zuidoost United JO15-1 Sporting Almere JO15-1 Sportpark Bijlmer
15:15 JSV Nieuwegein JO15-2 Zuidvogels HSV De JO15-1 Sportpark Galecop
17:00 Waterwijk asc JO15-2 Legmeervogels JO15-1 Sportpark Rie Mastenbroek
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 FC Amsterdam JO15-2 JSV Nieuwegein JO15-2 Sportpark Strandvliet
10:30 Zuidvogels HSV De JO15-1 Loosdrecht JO15-1 Sportpark Wolfskamer
10:30 Legmeervogels JO15-1 Hercules JO15-1 Sportpark Randhoorn
10:45 Zuidoost United JO15-1 Waterwijk asc JO15-2 Sportpark Bijlmer
11:00 Maarssen JO15-1 SDO JO15-1 Sportpark Daalseweide
13:00 Sporting Almere JO15-1 CSW JO15-1 Sportpark Fanny Bl Koen