JO14-3

Spelers:
Abdullah Alahmad, Tobias Beker, Soufiane Benlhaj, Lukas de Boer, Sil Broers, Jens van Dijk, Merlijn Fontijn, Trafford Kasangaki, Thomas Klaver, Hugo Lemmens, Mees Mak, Khalid Al Mohammad, Frank van Rooij, Cyro Westerveld

Begeleiding

LeiderRemco van Rooij

Klassement - Zaterdag 4e klasse 06

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 DOB JO14-1 7 6 0 1 18 53 - 17 36
2 Argon JO14-1 7 5 1 1 16 36 - 14 22
3 Kockengen JO14-1 7 5 0 2 15 48 - 12 36
4 PVCV JO14-5 7 5 0 2 15 47 - 12 35
5 Breukelen FC JO14-2 7 5 0 2 15 37 - 14 23
6 Legmeervogels JO14-3 7 4 0 3 12 20 - 15 5
7 Muiden sc. JO14-1 6 3 0 3 9 32 - 18 14
8 Victoria JO14-5 6 2 1 3 7 17 - 18 -1
9 SDO JO14-3 6 2 0 4 6 23 - 31 -8
10 FC Weesp JO14-2 7 1 1 5 4 15 - 59 -44
11 DRC JO14-1 7 0 1 6 1 4 - 47 -43
12 DIOS sv. JO14-4 6 0 0 6 0 5 - 80 -75

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse 06

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
DRC JO14-1 Argon JO14-1 0 - 9
Legmeervogels JO14-3 PVCV JO14-5 2 - 1
FC Weesp JO14-2 Muiden sc. JO14-1 3 - 10
DOB JO14-1 Breukelen FC JO14-2 5 - 1
Kockengen JO14-1 Victoria JO14-5 6 - 0
DIOS sv. JO14-4 SDO JO14-3 2 - 12
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
PVCV JO14-5 DIOS sv. JO14-4 11 - 0
FC Weesp JO14-2 DRC JO14-1 2 - 2
DOB JO14-1 Kockengen JO14-1 3 - 6
Muiden sc. JO14-1 Victoria JO14-5 3 - 4
Breukelen FC JO14-2 Argon JO14-1 2 - 6
Legmeervogels JO14-3 SDO JO14-3 3 - 0

Programma - Zaterdag 4e klasse 06

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:45 Breukelen FC JO14-2 Legmeervogels JO14-3 Sportpark Broekdijk-Oost
09:45 Argon JO14-1 DIOS sv. JO14-4 Sportpark Argon
10:00 Muiden sc. JO14-1 Kockengen JO14-1 Sportpark Bredius - Muiden
11:45 SDO JO14-3 FC Weesp JO14-2 Sportpark De Kuil
12:15 Victoria JO14-5 DRC JO14-1 Sportpark Loosdrecht
12:45 PVCV JO14-5 DOB JO14-1 Sportpark Fletiomare Oost
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:30 FC Weesp JO14-2 Breukelen FC JO14-2 Sportpark Papelaan
11:20 PVCV JO14-5 Argon JO14-1 Sportpark Fletiomare Oost
12:00 DOB JO14-1 Victoria JO14-5 Sportpark DOB
12:45 DRC JO14-1 DIOS sv. JO14-4 Sportpark Durgerdam - DRC
13:00 Legmeervogels JO14-3 Muiden sc. JO14-1 Sportpark Randhoorn
14:00 Kockengen JO14-1 SDO JO14-3 Sportpark Niek Hilhorst
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 SDO JO14-3 PVCV JO14-5 Sportpark De Kuil
09:00 Breukelen FC JO14-2 Muiden sc. JO14-1 Sportpark Broekdijk-Oost
09:00 Victoria JO14-5 FC Weesp JO14-2 Sportpark Loosdrecht
10:15 Argon JO14-1 Kockengen JO14-1 Sportpark Argon
12:15 DIOS sv. JO14-4 Legmeervogels JO14-3 Sportpark Jan Schrama
12:55 DRC JO14-1 DOB JO14-1 Sportpark Durgerdam - DRC
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Kockengen JO14-1 DRC JO14-1 Sportpark Niek Hilhorst
10:00 Muiden sc. JO14-1 DIOS sv. JO14-4 Sportpark Bredius - Muiden
11:35 PVCV JO14-5 Breukelen FC JO14-2 Sportpark Fletiomare Oost
12:00 DOB JO14-1 SDO JO14-3 Sportpark DOB
12:00 FC Weesp JO14-2 Argon JO14-1 Sportpark Papelaan
13:00 Legmeervogels JO14-3 Victoria JO14-5 Sportpark Randhoorn
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 SDO JO14-3 Muiden sc. JO14-1 Sportpark De Kuil