JO14-2

Spelers:
Atalllah Ahaj, Ray Bosch, Dennis de Bree, Melle van den Brule, Oualid Chabrani, Koen Damen, Warre Haarsma, Joel Hansen, Valentijn van den Heuvel, Luke Hodges, Gijs Kuiper, Rashad Manasfi, Alasdair Petiet, Joep Robelus, Jasper van der Schaaf, Tinus van Tiel

Begeleiding

TrainerGert-Jan Hansen

Klassement - Zaterdag 4e klasse 7

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Soest SO JO14-4 4 4 0 0 12 20 - 8 12
2 Saestum JO14-2 4 3 0 1 9 15 - 5 10
3 Nieuwland ASC JO14-2 4 3 0 1 9 11 - 9 2
4 Hercules JO14-4 4 2 1 1 7 9 - 6 3
5 Hoogland JO14-4 4 2 0 2 6 9 - 8 1
6 Wasmeer JO14-2 4 2 0 2 6 7 - 9 -2
7 VVZ '49 JO14-1 4 1 2 1 5 12 - 12 0
8 SDO JO14-2 4 1 2 1 5 13 - 14 -1
9 Roda '46 JO14-3 4 1 1 2 4 9 - 11 -2
10 Graveland 's JO14-2 4 1 1 2 4 12 - 16 -4
11 Baarn sv JO14-2 4 0 1 3 1 7 - 17 -10
12 Amsvorde JO14-2 4 0 0 4 0 5 - 14 -9

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse 7

Uitslagen 08-02-2020
Thuis Uit Uitslag
Baarn sv JO14-2 Soest SO JO14-4 3 - 4
Hoogland JO14-4 Hercules JO14-4 2 - 1
Saestum JO14-2 Amsvorde JO14-2 3 - 0
Nieuwland ASC JO14-2 Wasmeer JO14-2 2 - 1
Roda '46 JO14-3 VVZ '49 JO14-1 3 - 4
SDO JO14-2 Graveland 's JO14-2 3 - 5

Programma - Zaterdag 4e klasse 7

Programma 07-03-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Hercules JO14-4 Graveland 's JO14-2 Sportpark Voordorp
09:45 Roda '46 JO14-3 Amsvorde JO14-2 Sportpark Burg.Buiningpark
09:55 SDO JO14-2 Baarn sv JO14-2 Sportpark De Kuil
10:15 Nieuwland ASC JO14-2 VVZ '49 JO14-1 Sportpark Nieuwland
11:00 Saestum JO14-2 Wasmeer JO14-2 Sportpark Saestum
13:00 Hoogland JO14-4 Soest SO JO14-4 Sportpark Langenoord
Programma 14-03-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 VVZ '49 JO14-1 Hoogland JO14-4 Sportpark Zonnegloren
10:00 Nieuwland ASC JO14-2 SDO JO14-2 Sportpark Nieuwland
10:30 Amsvorde JO14-2 Hercules JO14-4 Sportpark Nimmerdor
12:30 Soest SO JO14-4 Saestum JO14-2 Sportpark "Bosstraat-Oost"
13:45 Baarn sv JO14-2 Roda '46 JO14-3 Sportpark Ter Eem
15:00 Wasmeer JO14-2 Graveland 's JO14-2 Sportpark Anna's Hoeve