JO14-2

Spelers:
JO14 Selectie: Sanders Anrochte, Quinten Buiteman, Younes Elaiouni, Tom Fokker, Enrique Frankvoort, Omar el Ghamarti, Yves Haddad, Ties van der Heijde, Luc Hilbrink, Ruben van der Hoorn, Jouke Jarigsma, Ajivan Jesuthas, Finn Kil, Josse Knaap, Max Kramer, Niels Landskroon, Pelle Lohman, Milan Offerman, Jasper Post, Roeben Reintjes, Bram van Rooij, Jochem Saleh, Tom Schotman, Luca Tabak, Steijn Toonen, Natan Veen, Tim Verloop, Aiden de Wit, Koen Zwerver

Begeleiding

HoofdtrainerLuc de Jong
Trainer JO14-2Stijn Mous
Leider JO14-2Danny Kramer

Klassement - Zaterdag 2e klasse 04

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 FC Weesp JO14-2 2 2 0 0 6 15 - 1 14
2 HBOK JO14-1 2 2 0 0 6 13 - 3 10
3 Altius JO14-2 2 2 0 0 6 9 - 5 4
4 RAP sv. JO14-1 2 1 0 1 3 17 - 10 7
5 SDO JO14-2 2 1 0 1 3 9 - 7 2
6 Buitenboys sc. JO14-3 2 1 0 1 3 3 - 3 0
7 NVC JO14-2 2 1 0 1 3 5 - 7 -2
8 Nederhorst vv JO14-1 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9 AFC MO14-1 1 0 0 1 0 2 - 6 -4
10 Almere FC JO14-2 1 0 0 1 0 1 - 9 -8
11 BFC JO14-4 2 0 0 2 0 4 - 15 -11
12 Victoria JO14-3 2 0 0 2 0 1 - 13 -12

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 04

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
HBOK JO14-1 Victoria JO14-3 7 - 1
FC Weesp JO14-2 Almere FC JO14-2 9 - 1
RAP sv. JO14-1 BFC JO14-4 13 - 3
Buitenboys sc. JO14-3 NVC JO14-2 1 - 2
Altius JO14-2 SDO JO14-2 3 - 2
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
BFC JO14-4 Buitenboys sc. JO14-3 1 - 2
AFC MO14-1 HBOK JO14-1 2 - 6
Almere FC JO14-2 Nederhorst vv JO14-1
NVC JO14-2 Altius JO14-2 3 - 6
Victoria JO14-3 FC Weesp JO14-2 0 - 6
SDO JO14-2 RAP sv. JO14-1 7 - 4

Programma - Zaterdag 2e klasse 04

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Victoria JO14-3 Nederhorst vv JO14-1 Sportpark Loosdrecht
09:00 NVC JO14-2 RAP sv. JO14-1 Sportpark Naarden
10:00 SDO JO14-2 HBOK JO14-1 Sportpark De Kuil
11:20 Altius JO14-2 Buitenboys sc. JO14-3 Sportpark Berestein
12:00 AFC MO14-1 Almere FC JO14-2 Sportpark Goed Genoeg
13:30 BFC JO14-4 FC Weesp JO14-2 Sportpark Meerweg
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:45 Buitenboys sc. JO14-3 SDO JO14-2 Sportpark Polderkwartier
09:00 Almere FC JO14-2 Victoria JO14-3 Sportpark De Marken
09:00 RAP sv. JO14-1 Altius JO14-2 Sportpark Het Loopveld
10:30 FC Weesp JO14-2 AFC MO14-1 Sportpark Papelaan
10:30 HBOK JO14-1 NVC JO14-2 Sportpark W. van Schalkwijk
12:00 Nederhorst vv JO14-1 BFC JO14-4 Meerzicht
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 BFC JO14-4 Victoria JO14-3 Sportpark Meerweg
08:30 Altius JO14-2 AFC MO14-1 Sportpark Berestein
09:00 Buitenboys sc. JO14-3 Nederhorst vv JO14-1 Sportpark Polderkwartier
09:00 RAP sv. JO14-1 HBOK JO14-1 Sportpark Het Loopveld
09:30 NVC JO14-2 Almere FC JO14-2 Sportpark Naarden
11:00 SDO JO14-2 FC Weesp JO14-2 Sportpark De Kuil