JO14-1

Spelers:
Ahmet Do─čan, Jamie van Dooren, Bilal Elkantari, Marouane El Gajdouri, Mees de Groot, Bram van der Heijden, Melle Hilbrink, Martijn Landskroon, Rhody Liefhebben, Ilias Soussi, Christopher Tielrooij, Mick Wildeboer, Stijn Wildeboer, Donna Zalm, Wiek Zijderveld

Begeleiding

TrainerPepijn Pappot
TrainerAsmar Froom
TrainerDenzel Kasters

Klassement - Zaterdag 1e klasse 4

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 SDO JO14-1 7 7 0 0 21 35 - 6 29
2 Buitenboys sc. JO14-1 7 5 1 1 16 29 - 7 22
3 BFC JO14-2 7 5 0 2 15 33 - 13 20
4 Olympia '25 JO14-1 7 4 0 3 12 22 - 28 -6
5 TOV JO14-1 7 3 2 2 11 17 - 19 -2
6 Laren 99 sv JO14-1 7 3 1 3 10 19 - 19 0
7 Spakenburg JO14-1 7 3 1 3 10 15 - 20 -5
8 Wasmeer JO14-1 7 3 0 4 9 18 - 14 4
9 Zuidvogels HSV De JO14-1 6 2 1 3 7 7 - 15 -8
10 Cobu Boys JO14-1 7 1 1 5 4 7 - 27 -20
11 Victoria JO14-2 6 1 0 5 3 6 - 21 -15
12 Hoogland JO14-2 7 0 1 6 1 8 - 27 -19

Uitslagen - Zaterdag 1e klasse 4

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
TOV JO14-1 Olympia '25 JO14-1 4 - 1
Wasmeer JO14-1 Spakenburg JO14-1 1 - 2
Laren 99 sv JO14-1 BFC JO14-2 2 - 0
Cobu Boys JO14-1 Victoria JO14-2 0 - 2
Buitenboys sc. JO14-1 Zuidvogels HSV De JO14-1 1 - 2
SDO JO14-1 Hoogland JO14-2 3 - 1
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Cobu Boys JO14-1 Buitenboys sc. JO14-1 0 - 3
Olympia '25 JO14-1 Wasmeer JO14-1 0 - 5
Victoria JO14-2 BFC JO14-2 1 - 4
Hoogland JO14-2 Zuidvogels HSV De JO14-1 1 - 1
TOV JO14-1 Spakenburg JO14-1 4 - 3
SDO JO14-1 Laren 99 sv JO14-1 4 - 1

Programma - Zaterdag 1e klasse 4

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:45 Zuidvogels HSV De JO14-1 Wasmeer JO14-1 Sportpark Wolfskamer
09:00 Victoria JO14-2 Laren 99 sv JO14-1 Sportpark Loosdrecht
09:45 Hoogland JO14-2 TOV JO14-1 Sportpark Langenoord
10:15 Spakenburg JO14-1 Cobu Boys JO14-1 Sportpark De Westmaat
13:15 Olympia '25 JO14-1 SDO JO14-1 Sportpark Berestein
14:55 BFC JO14-2 Buitenboys sc. JO14-1 Sportpark Meerweg
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:45 Buitenboys sc. JO14-1 Wasmeer JO14-1 Sportpark Polderkwartier
10:00 SDO JO14-1 BFC JO14-2 Sportpark De Kuil
10:00 Cobu Boys JO14-1 Hoogland JO14-2 Sportpark Zielhorst
11:05 TOV JO14-1 Victoria JO14-2 Sportpark Ter Eem
11:15 Laren 99 sv JO14-1 Spakenburg JO14-1 Sportpark Laarder Engh
12:45 Olympia '25 JO14-1 Zuidvogels HSV De JO14-1 Sportpark Berestein
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:45 Buitenboys sc. JO14-1 SDO JO14-1 Sportpark Polderkwartier
09:45 Hoogland JO14-2 Victoria JO14-2 Sportpark Langenoord
10:00 Wasmeer JO14-1 TOV JO14-1 Sportpark Anna's Hoeve
10:30 Spakenburg JO14-1 Olympia '25 JO14-1 Sportpark De Westmaat
10:30 Zuidvogels HSV De JO14-1 Laren 99 sv JO14-1 Sportpark Wolfskamer
13:30 BFC JO14-2 Cobu Boys JO14-1 Sportpark Meerweg
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Cobu Boys JO14-1 Zuidvogels HSV De JO14-1 Sportpark Zielhorst
09:00 SDO JO14-1 Spakenburg JO14-1 Sportpark De Kuil
09:30 Laren 99 sv JO14-1 Buitenboys sc. JO14-1 Sportpark Laarder Engh
10:45 TOV JO14-1 BFC JO14-2 Sportpark Ter Eem
11:45 Victoria JO14-2 Wasmeer JO14-1 Sportpark Loosdrecht
13:15 Olympia '25 JO14-1 Hoogland JO14-2 Sportpark Berestein
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 Zuidvogels HSV De JO14-1 Victoria JO14-2 Sportpark Wolfskamer