JO13-5

Klassement - Zaterdag 4e klasse 11

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Muiden sc. JO13-1 7 5 2 0 17 50 - 13 37
2 Zuidvogels HSV De JO13-3 6 4 2 0 14 41 - 10 31
3 WV-HEDW JO13-4 6 4 1 1 13 28 - 20 8
4 SDO JO13-5 6 3 1 2 10 28 - 18 10
5 GeuzenMiddenmeer JO13-3 4 3 0 1 9 16 - 8 8
6 AFC IJburg JO13-5 7 3 0 4 9 20 - 24 -4
7 NVC JO13-3 6 2 2 2 8 13 - 16 -3
8 Almere FC JO13-4 7 2 1 4 7 16 - 33 -17
9 AS'80 JO13-9 5 2 0 3 6 20 - 26 -6
10 Diemen sv. JO13-4 6 1 1 4 4 20 - 24 -4
11 Zuidoost United JO13-4 5 1 0 4 3 5 - 38 -33
12 Dijk De asv JO13-5 7 1 0 6 3 11 - 38 -27

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse 11

Uitslagen 09-11-2019
Thuis Uit Uitslag
AFC IJburg JO13-5 NVC JO13-3 0 - 4
Zuidvogels HSV De JO13-3 Diemen sv. JO13-4 6 - 0
GeuzenMiddenmeer JO13-3 WV-HEDW JO13-4 2 - 4
Zuidoost United JO13-4 AS'80 JO13-9 0 - 9
Almere FC JO13-4 Dijk De asv JO13-5 4 - 3
SDO JO13-5 Muiden sc. JO13-1 1 - 1
Uitslagen 02-11-2019
Thuis Uit Uitslag
Muiden sc. JO13-1 AS'80 JO13-9 13 - 1
GeuzenMiddenmeer JO13-3 AFC IJburg JO13-5 4 - 1
NVC JO13-3 Dijk De asv JO13-5 1 - 2
WV-HEDW JO13-4 Diemen sv. JO13-4 5 - 3
Almere FC JO13-4 Zuidoost United JO13-4 1 - 2
Zuidvogels HSV De JO13-3 SDO JO13-5 10 - 2

Programma - Zaterdag 4e klasse 11

Programma 16-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 AS'80 JO13-9 SDO JO13-5 Sportpark Klein Brandt
09:00 WV-HEDW JO13-4 Zuidvogels HSV De JO13-3 Sportpark Middenmeer
10:00 Muiden sc. JO13-1 GeuzenMiddenmeer JO13-3 Sportpark Bredius - Muiden
10:15 NVC JO13-3 Almere FC JO13-4 Sportpark Naarden
11:00 Dijk De asv JO13-5 Zuidoost United JO13-4 Sportpark Schellingwoude
12:00 Diemen sv. JO13-4 AFC IJburg JO13-5 Sportpark Diemen
Programma 23-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 GeuzenMiddenmeer JO13-3 Zuidoost United JO13-4 Sportpark Voorland
09:45 WV-HEDW JO13-4 Dijk De asv JO13-5 Sportpark Middenmeer
10:00 Muiden sc. JO13-1 NVC JO13-3 Sportpark Bredius - Muiden
10:15 SDO JO13-5 AFC IJburg JO13-5 Sportpark De Kuil
10:30 Zuidvogels HSV De JO13-3 Almere FC JO13-4 Sportpark Wolfskamer
12:00 Diemen sv. JO13-4 AS'80 JO13-9 Sportpark Diemen
Programma 30-11-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Almere FC JO13-4 GeuzenMiddenmeer JO13-3 Sportpark De Marken
09:00 SDO JO13-5 NVC JO13-3 Sportpark De Kuil
09:00 Zuidoost United JO13-4 Zuidvogels HSV De JO13-3 Sportpark Bijlmer
11:30 Dijk De asv JO13-5 Diemen sv. JO13-4 Sportpark Schellingwoude
12:30 AS'80 JO13-9 WV-HEDW JO13-4 Sportpark Klein Brandt
13:00 AFC IJburg JO13-5 Muiden sc. JO13-1 Sportpark IJburg
Programma 07-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:45 WV-HEDW JO13-4 AFC IJburg JO13-5 Sportpark Middenmeer
10:00 Muiden sc. JO13-1 Almere FC JO13-4 Sportpark Bredius - Muiden
11:15 Zuidvogels HSV De JO13-3 GeuzenMiddenmeer JO13-3 Sportpark Wolfskamer
11:30 Dijk De asv JO13-5 AS'80 JO13-9 Sportpark Schellingwoude
12:00 Diemen sv. JO13-4 SDO JO13-5 Sportpark Diemen
12:00 NVC JO13-3 Zuidoost United JO13-4 Sportpark Naarden
Programma 14-12-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Zuidoost United JO13-4 Diemen sv. JO13-4 Sportpark Bijlmer
09:00 AS'80 JO13-9 Zuidvogels HSV De JO13-3 Sportpark Klein Brandt
13:00 SDO JO13-5 GeuzenMiddenmeer JO13-3 Sportpark De Kuil