JO13-4

Spelers:
Ali Abdou, Saad Abdou, Mohammed Al-Tashi, Jonathan Beenakkers, Roemer ter Berge, Roeland vd Bijl, Bram van Bochove, Wessel Boersma, Jelle Fahner, Jan van Gool, Mika Okx, Amin Ouamar, Semir Salim

Begeleiding

TrainerJoris Kroes
Contact persoonNanette van Bochove
LeiderReinier van Bochove

Klassement - Zaterdag 4e klasse (1e fase) 15

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Muiderberg sc. JO13-1 4 4 0 0 12 28 - 4 24
2 BFC JO13-6 4 4 0 0 12 24 - 4 20
3 Waterwijk asc JO13-7 4 2 1 1 7 17 - 11 6
4 Muiden sc. JO13-1 4 2 1 1 7 15 - 16 -1
5 Almere FC JO13-3 4 1 0 3 3 13 - 13 0
6 Buitenboys sc. JO13-7 4 1 0 3 3 12 - 18 -6
7 Buitenboys sc. JO13-6 4 1 0 3 3 7 - 20 -13
8 SDO JO13-4 4 0 0 4 0 2 - 32 -30

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse (1e fase) 15

Uitslagen 25-09-2021
Thuis Uit Uitslag
Almere FC JO13-3 BFC JO13-6 2 - 5
Waterwijk asc JO13-7 Buitenboys sc. JO13-6 3 - 1
Buitenboys sc. JO13-7 Muiden sc. JO13-1 2 - 7
Muiderberg sc. JO13-1 SDO JO13-4 9 - 0
Uitslagen 18-09-2021
Thuis Uit Uitslag
Buitenboys sc. JO13-6 Muiderberg sc. JO13-1 2 - 6
Muiden sc. JO13-1 Waterwijk asc JO13-7 3 - 3
BFC JO13-6 Buitenboys sc. JO13-7 3 - 1
SDO JO13-4 Almere FC JO13-3 0 - 5

Programma - Zaterdag 4e klasse (1e fase) 15

Programma 02-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 BFC JO13-6 Waterwijk asc JO13-7 Sportpark Meerweg
11:00 Almere FC JO13-3 Buitenboys sc. JO13-7 Sportpark De Marken
11:30 Muiden sc. JO13-1 Muiderberg sc. JO13-1 Sportpark Bredius
12:00 Buitenboys sc. JO13-6 SDO JO13-4 Sportpark Polderkwartier
Programma 09-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 SDO JO13-4 BFC JO13-6 Sportpark De Kuil
11:30 Muiderberg sc. JO13-1 Almere FC JO13-3 Sportpark De Negen Morgen
11:45 Waterwijk asc JO13-7 Buitenboys sc. JO13-7 Sportpark Rie Mastenbroek
16:15 Buitenboys sc. JO13-6 Muiden sc. JO13-1 Sportpark Polderkwartier
Programma 16-10-2021
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 BFC JO13-6 Muiderberg sc. JO13-1 Sportpark Meerweg
08:45 Buitenboys sc. JO13-7 Buitenboys sc. JO13-6 Sportpark Polderkwartier
10:00 Almere FC JO13-3 Waterwijk asc JO13-7 Sportpark De Marken
10:00 Muiden sc. JO13-1 SDO JO13-4 Sportpark Bredius