JO13-4

Spelers:
Atalllah Alhaj, Ray Bosch, Nawfal Boussabine, Dennis de Bree, Oualid Chabrani, Ludshandrick Henriette, Oskar Heetveld, Donny Kappel, Rashad Manasfi, Alasdair Petier, Joel Poiesz, Ozan Secici, Perez Sprong

Begeleiding

TrainerJibbe Heetveld
LeiderBas Poiesz

Klassement - Zaterdag 4e klasse 09

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 VVZA JO13-2 9 8 1 0 25 88 - 7 81
2 Hooglanderveen JO13-5 9 6 2 1 20 41 - 14 27
3 Wasmeer JO13-3 9 6 2 1 20 39 - 19 20
4 Soest SO JO13-3 9 4 2 3 14 16 - 23 -7
5 DOSC JO13-4 10 4 2 4 14 21 - 21 0
6 SDO JO13-4 9 3 3 3 12 36 - 43 -7
7 BFC JO13-4 10 3 3 4 12 25 - 38 -13
8 Victoria JO13-4 10 3 1 6 10 29 - 53 -24
9 Laren 99 sv JO13-2 3 3 0 0 9 16 - 5 11
10 AFC Quick 1890 JO13-5 9 2 2 5 8 24 - 43 -19
11 Spakenburg JO13-3 10 1 1 8 4 22 - 55 -33
12 Nieuwland ASC JO13-4 9 0 1 8 1 21 - 57 -36

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse 09

Uitslagen 18-05-2019
Thuis Uit Uitslag
VVZA JO13-2 Soest SO JO13-3 10 - 0
Spakenburg JO13-3 Nieuwland ASC JO13-4 6 - 6
DOSC JO13-4 Laren 99 sv JO13-2 0 - 3
Victoria JO13-4 BFC JO13-4 3 - 2
Wasmeer JO13-3 Hooglanderveen JO13-5 2 - 2
SDO JO13-4 AFC Quick 1890 JO13-5 10 - 1
Uitslagen 11-05-2019
Thuis Uit Uitslag
AFC Quick 1890 JO13-5 Spakenburg JO13-3 2 - 8
Soest SO JO13-3 DOSC JO13-4 3 - 1
Laren 99 sv JO13-2 Victoria JO13-4 5 - 2
VVZA JO13-2 Wasmeer JO13-3 8 - 2
Nieuwland ASC JO13-4 BFC JO13-4 3 - 4
Hooglanderveen JO13-5 SDO JO13-4 10 - 1

Programma - Zaterdag 4e klasse 09

Programma 25-05-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 BFC JO13-4 DOSC JO13-4 Sportpark Meerweg
08:30 Nieuwland ASC JO13-4 Wasmeer JO13-3 Sportpark Nieuwland
09:30 Laren 99 sv JO13-2 Spakenburg JO13-3 Sportpark Laarder Engh
09:45 Soest SO JO13-3 SDO JO13-4 Sportpark "Bosstraat-Oost"
10:00 AFC Quick 1890 JO13-5 VVZA JO13-2 Sportpark Dorrestein
11:30 Hooglanderveen JO13-5 Victoria JO13-4 Sportpark Willem Tomassen
Programma 01-06-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:45 Soest SO JO13-3 Laren 99 sv JO13-2 Sportpark "Bosstraat-Oost"
Programma 15-06-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Laren 99 sv JO13-2 SDO JO13-4 Sportpark Laarder Engh