JO13-3

Spelers:
Gijs Kuiper, Ryan Agterdenbos, Youssef El Bouni, Warre Haarsma, Joel Hansen, Melle van den Brule, Valentijn van de Heuvel, Luke Hodges, Joep Robelus, Samuel Santos, Jasper van der Schaag, Colin Spaan, IJsbrand Struik, Mette Yilmaz

Begeleiding

TrainerGert Jan Hansen
LeiderJelmer van der Schaaf

Klassement - Zaterdag 3e klasse 09

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Sporting Almere JO13-2 6 6 0 0 18 36 - 2 34
2 Zuidvogels HSV De JO13-2 6 5 0 1 15 31 - 10 21
3 Buitenboys sc. JO13-4 7 5 0 2 15 24 - 24 0
4 SDO JO13-3 6 3 1 2 10 26 - 17 9
5 Waterwijk asc JO13-4 7 3 1 3 10 19 - 19 0
6 BVV '31 JO13-2 7 3 0 4 9 18 - 17 1
7 NVC JO13-2 6 1 1 4 4 8 - 20 -12
8 Wasmeer JO13-2 6 1 1 4 4 10 - 25 -15
9 BFC JO13-3 3 1 0 2 3 6 - 15 -9
10 Huizen JO13-3 5 1 0 4 3 10 - 23 -13
11 AS'80 JO13-5 5 0 2 3 2 6 - 22 -16

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 09

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
BVV '31 JO13-2 Sporting Almere JO13-2 0 - 5
Huizen JO13-3 Waterwijk asc JO13-4 0 - 7
AS'80 JO13-5 Wasmeer JO13-2 1 - 1
BFC JO13-3 Zuidvogels HSV De JO13-2 1 - 6
SDO JO13-3 Buitenboys sc. JO13-4 2 - 4
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
AS'80 JO13-5 Waterwijk asc JO13-4 1 - 1
Wasmeer JO13-2 Huizen JO13-3 4 - 1
NVC JO13-2 Sporting Almere JO13-2 0 - 5
Zuidvogels HSV De JO13-2 Buitenboys sc. JO13-4 11 - 1
BFC JO13-3 BVV '31 JO13-2 0 - 6

Programma - Zaterdag 3e klasse 09

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Zuidvogels HSV De JO13-2 SDO JO13-3 Sportpark Wolfskamer
10:45 NVC JO13-2 AS'80 JO13-5 Sportpark Naarden
11:00 Waterwijk asc JO13-4 BFC JO13-3 Sportpark Rie Mastenbroek
13:00 Sporting Almere JO13-2 Huizen JO13-3 Sportpark Fanny Bl Koen- Sp.Almere
15:15 Buitenboys sc. JO13-4 BVV '31 JO13-2 Sportpark Polderkwartier
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 SDO JO13-3 Waterwijk asc JO13-4 Sportpark De Kuil
08:30 BFC JO13-3 NVC JO13-2 Sportpark Meerweg
09:00 BVV '31 JO13-2 Huizen JO13-3 Sportpark Oostermeent
14:15 Wasmeer JO13-2 Sporting Almere JO13-2 Sportpark Anna's Hoeve
15:15 AS'80 JO13-5 Zuidvogels HSV De JO13-2 Sportpark Klein Brandt
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 NVC JO13-2 Zuidvogels HSV De JO13-2 Sportpark Naarden
10:30 Huizen JO13-3 AS'80 JO13-5 Sportpark Wolfskamer
10:55 Waterwijk asc JO13-4 Wasmeer JO13-2 Sportpark Rie Mastenbroek
12:20 Buitenboys sc. JO13-4 BFC JO13-3 Sportpark Polderkwartier
13:15 Sporting Almere JO13-2 SDO JO13-3 Sportpark Fanny Bl Koen- Sp.Almere
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Wasmeer JO13-2 NVC JO13-2 Sportpark Anna's Hoeve
08:30 BFC JO13-3 Sporting Almere JO13-2 Sportpark Meerweg
09:00 SDO JO13-3 BVV '31 JO13-2 Sportpark De Kuil
09:00 AS'80 JO13-5 Buitenboys sc. JO13-4 Sportpark Klein Brandt
11:00 Zuidvogels HSV De JO13-2 Huizen JO13-3 Sportpark Wolfskamer
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 BFC JO13-3 AS'80 JO13-5 Sportpark Meerweg