JO13-3

Spelers:
Imrane Azarfane, Issam Azarfane, Hidde Cobelens, Dilan van Doorn, Winston van Doorn, Arsyad Franto, Justin Giele, Jesse Post, Nout Remeeus, Daan Remeeus, Mats de Roo, Gabriel Swart, Daniel de Vries, Jan Wevers,

Begeleiding

TrainerJerrel Grootveld
LeiderSander Remeeus

Klassement - Zaterdag 3e klasse 109

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Nederhorst vv JO13-1 2 2 0 0 6 9 - 2 7
2 Olympia '25 JO13-1 2 2 0 0 6 12 - 8 4
3 SDO JO13-3 2 1 1 0 4 4 - 3 1
4 Gooi 't sc MO13-1 2 1 0 1 3 14 - 6 8
5 Loosdrecht JO13-1 2 1 0 1 3 7 - 6 1
6 BFC JO13-5 2 0 2 0 2 6 - 6 0
7 Victoria JO13-4 2 0 1 1 1 6 - 8 -2
8 NVC JO13-2 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9 Eemnes MO13-1 1 0 0 1 0 2 - 3 -1
10 AS'80 JO13-7 1 0 0 1 0 0 - 14 -14
11 SVM JO13-1G 2 0 0 2 0 6 - 10 -4

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 109

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Gooi 't sc MO13-1 Nederhorst vv JO13-1 0 - 6
Olympia '25 JO13-1 Loosdrecht JO13-1 4 - 3
Eemnes MO13-1 Huizen JO13-3 8 - 0
Victoria JO13-4 BFC JO13-5 4 - 4
SDO JO13-3 SVM JO13-1G 2 - 1
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
AS'80 JO13-7 Gooi 't sc MO13-1 0 - 14
SVM JO13-1G Olympia '25 JO13-1 5 - 8
Huizen JO13-3 NVC JO13-2 2 - 11
Nederhorst vv JO13-1 Eemnes MO13-1 3 - 2
Loosdrecht JO13-1 Victoria JO13-4 4 - 2
BFC JO13-5 SDO JO13-3 2 - 2

Programma - Zaterdag 3e klasse 109

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Loosdrecht JO13-1 Eemnes MO13-1 Sportpark Hallinckveld
10:00 SVM JO13-1G Victoria JO13-4 Sportpark Van Eck
11:15 Olympia '25 JO13-1 SDO JO13-3 Sportpark Berestein
12:00 Nederhorst vv JO13-1 AS'80 JO13-7 Meerzicht
16:30 BFC JO13-5 NVC JO13-2 Sportpark Meerweg
Programma 07-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
18:30 NVC JO13-2 AS'80 JO13-7 Sportpark Naarden
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Victoria JO13-4 Olympia '25 JO13-1 Sportpark Loosdrecht
09:00 NVC JO13-2 Nederhorst vv JO13-1 Sportpark Naarden
10:00 Eemnes MO13-1 SVM JO13-1G Sportpark Eemnes
10:30 SDO JO13-3 Loosdrecht JO13-1 Sportpark De Kuil
10:30 Gooi 't sc MO13-1 BFC JO13-5 Sportpark Berestein
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 Victoria JO13-4 Eemnes MO13-1 Sportpark Loosdrecht
09:00 Loosdrecht JO13-1 NVC JO13-2 Sportpark Hallinckveld
09:30 SDO JO13-3 Gooi 't sc MO13-1 Sportpark De Kuil
10:00 SVM JO13-1G AS'80 JO13-7 Sportpark Van Eck
11:15 Olympia '25 JO13-1 Nederhorst vv JO13-1 Sportpark Berestein
Programma 31-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 BFC JO13-5 SVM JO13-1G Sportpark Meerweg
10:15 AS'80 JO13-7 Victoria JO13-4 Sportpark Klein Brandt
10:30 Nederhorst vv JO13-1 Loosdrecht JO13-1 Meerzicht
10:30 Gooi 't sc MO13-1 Eemnes MO13-1 Sportpark Berestein
11:15 NVC JO13-2 Olympia '25 JO13-1 Sportpark Naarden