JO13-2

Spelers:
JO13 Selectie: Dilano Bakker, Bas Boek, Luuk Braams, Jibbe Breedveld, Sem Carstens, Joris Christiaans, Ruben van Eck, Frits Gambon, Eilmar Hanna, Jimmy Hess, Tom Klootwijk, Thijn Kreuning, Tes kroes, Nino Landaeta, Friso Looij, Aimee Menting, Julian Mulder, Romijn Post, Pascal Smits, Joschua van de Spek, Merlijn Verhoeven, Sam Visser, Noah Vliet, Thijs Vugteveen, Thomas Wassink, Pepijn Wegdam, Hurui Yibark, Felix van Zet

Begeleiding

HoofdtrainerJeroen van der Geest
Ass. trainer JO13-1Marco Carstens
Trainer JO13-2Patrick Kreuning
Leider JO13-1Gregor Christiaans
Leider JO13-1Tom Verhoeven
Leider JO13-2Olivier van Eck
Leider JO13-2Roland Breedveld

Klassement - Zaterdag 2e klasse 07

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Victoria JO13-3 2 2 0 0 6 13 - 2 11
2 Eemnes JO13-1 2 2 0 0 6 12 - 1 11
3 Almere FC JO13-2 2 2 0 0 6 11 - 1 10
4 SDO JO13-2 2 1 1 0 4 5 - 3 2
5 NVC JO13-1 2 1 0 1 3 8 - 5 3
6 Waterwijk asc JO13-6 2 1 0 1 3 5 - 6 -1
7 Sporting Almere JO13-2 2 1 0 1 3 4 - 5 -1
8 Zeeburgia avv JO13-7 2 1 0 1 3 4 - 7 -3
9 GeuzenMiddenmeer JO13-2 2 0 1 1 1 4 - 6 -2
10 BFC JO13-4 2 0 0 2 0 3 - 6 -3
11 BVV '31 JO13-1 2 0 0 2 0 2 - 15 -13
12 Zuidvogels HSV De JO13-2 2 0 0 2 0 1 - 15 -14

Uitslagen - Zaterdag 2e klasse 07

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Sporting Almere JO13-2 NVC JO13-1 3 - 2
Almere FC JO13-2 BFC JO13-4 3 - 1
BVV '31 JO13-1 Victoria JO13-3 0 - 9
Zeeburgia avv JO13-7 Waterwijk asc JO13-6 1 - 5
Eemnes JO13-1 Zuidvogels HSV De JO13-2 7 - 1
GeuzenMiddenmeer JO13-2 SDO JO13-2 2 - 2
Uitslagen 23-09-2020
Thuis Uit Uitslag
SDO JO13-2 Sporting Almere JO13-2 3 - 1
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Zuidvogels HSV De JO13-2 Almere FC JO13-2 0 - 8
NVC JO13-1 BVV '31 JO13-1 6 - 2
Waterwijk asc JO13-6 Eemnes JO13-1 0 - 5
Victoria JO13-3 GeuzenMiddenmeer JO13-2 4 - 2
BFC JO13-4 Zeeburgia avv JO13-7 2 - 3

Programma - Zaterdag 2e klasse 07

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 BFC JO13-4 Sporting Almere JO13-2 Sportpark Meerweg
08:30 Zuidvogels HSV De JO13-2 GeuzenMiddenmeer JO13-2 Sportpark Wolfskamer
08:30 Eemnes JO13-1 Zeeburgia avv JO13-7 Sportpark Eemnes
08:30 Waterwijk asc JO13-6 Almere FC JO13-2 Sportpark Rie Mastenbroek
10:00 SDO JO13-2 BVV '31 JO13-1 Sportpark De Kuil
12:30 Victoria JO13-3 NVC JO13-1 Sportpark Loosdrecht
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 NVC JO13-1 SDO JO13-2 Sportpark Naarden
09:00 Almere FC JO13-2 Eemnes JO13-1 Sportpark De Marken
09:35 GeuzenMiddenmeer JO13-2 Waterwijk asc JO13-6 Sportpark Voorland
09:45 Zeeburgia avv JO13-7 Zuidvogels HSV De JO13-2 Sportpark Middenmeer
10:00 Sporting Almere JO13-2 Victoria JO13-3 Sportpark Fanny Bl Koen
11:00 BVV '31 JO13-1 BFC JO13-4 Sportpark Oostermeent
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Eemnes JO13-1 Victoria JO13-3 Sportpark Eemnes
09:00 Zuidvogels HSV De JO13-2 Sporting Almere JO13-2 Sportpark Wolfskamer
09:00 Almere FC JO13-2 GeuzenMiddenmeer JO13-2 Sportpark De Marken
09:00 Waterwijk asc JO13-6 NVC JO13-1 Sportpark Rie Mastenbroek
10:00 Zeeburgia avv JO13-7 BVV '31 JO13-1 Sportpark Middenmeer
13:40 BFC JO13-4 SDO JO13-2 Sportpark Meerweg