JO13-1

Spelers:
Jaouad Azarfane, Mendo van den Brink, Ivo Hulsken, Eren Ilbay, Wouter Koks, Jasper van Leeuwen, Mitchell Majoor, Jadon Oterdoom, Jesse Smeekes, Tinus van Tiel, Rayane Toutou, Ruben Westeneng, Ruben Wessels, Julian Jagdew

Shirtsponsor

Mark's Automotive

Begeleiding

HoofdtrainerJeroen van der Geest
TeammanagerRemco Oterdoom
LeiderBen Reuling

Klassement - Zaterdag Hoofdklasse B

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Sporting Martinus JO13-1 7 7 0 0 21 48 - 1 47
2 Zeeburgia avv JO13-2 7 7 0 0 21 33 - 6 27
3 RODA '23 Rksv JO13-1 7 5 0 2 15 20 - 16 4
4 Legmeervogels JO13-1 7 3 2 2 11 16 - 17 -1
5 Buitenboys sc. JO13-1 7 2 3 2 9 19 - 21 -2
6 Waterwijk asc JO13-1 7 3 0 4 9 18 - 28 -10
7 SDO JO13-1 7 2 2 3 8 13 - 15 -2
8 Pancratius Rksv JO13-1 7 2 2 3 8 6 - 11 -5
9 Argon JO13-1 7 2 2 3 8 16 - 22 -6
10 NVC JO13-1 7 1 3 3 6 8 - 16 -8
11 Swift JO13-1 7 1 0 6 3 8 - 24 -16
12 FC Amsterdam JO13-2 7 0 0 7 0 9 - 37 -28

Uitslagen - Zaterdag Hoofdklasse B

Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Sporting Martinus JO13-1 Waterwijk asc JO13-1 10 - 0
Buitenboys sc. JO13-1 Zeeburgia avv JO13-2 1 - 2
Legmeervogels JO13-1 FC Amsterdam JO13-2 3 - 0
NVC JO13-1 Pancratius Rksv JO13-1 1 - 1
Argon JO13-1 RODA '23 Rksv JO13-1 2 - 3
Swift JO13-1 SDO JO13-1 1 - 4
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
NVC JO13-1 Sporting Martinus JO13-1 0 - 5
Zeeburgia avv JO13-2 Waterwijk asc JO13-1 6 - 0
Legmeervogels JO13-1 RODA '23 Rksv JO13-1 2 - 4
Buitenboys sc. JO13-1 Swift JO13-1 4 - 2
FC Amsterdam JO13-2 Argon JO13-1 2 - 6
Pancratius Rksv JO13-1 SDO JO13-1 0 - 2

Programma - Zaterdag Hoofdklasse B

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 Zeeburgia avv JO13-2 Sporting Martinus JO13-1 Sportpark Middenmeer
10:30 FC Amsterdam JO13-2 NVC JO13-1 Sportpark Strandvliet
10:30 Waterwijk asc JO13-1 Swift JO13-1 Sportpark Rie Mastenbroek
11:00 SDO JO13-1 Argon JO13-1 Sportpark De Kuil
12:00 Pancratius Rksv JO13-1 Legmeervogels JO13-1 Sportpark Schuilhoeve
12:30 RODA '23 Rksv JO13-1 Buitenboys sc. JO13-1 Sportpark RODA '23 Bovenkerk
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Swift JO13-1 Argon JO13-1 Sportpark Olympiaplein - Swift
09:00 FC Amsterdam JO13-2 SDO JO13-1 Sportpark Strandvliet
10:15 NVC JO13-1 Waterwijk asc JO13-1 Sportpark Naarden
10:30 Sporting Martinus JO13-1 RODA '23 Rksv JO13-1 Sportpark Overburg
10:45 Buitenboys sc. JO13-1 Pancratius Rksv JO13-1 Sportpark Polderkwartier
11:00 Legmeervogels JO13-1 Zeeburgia avv JO13-2 Sportpark Randhoorn
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:45 Argon JO13-1 Legmeervogels JO13-1 Sportpark Argon
10:00 Swift JO13-1 NVC JO13-1 Sportpark Olympiaplein - Swift
10:30 Waterwijk asc JO13-1 Buitenboys sc. JO13-1 Sportpark Rie Mastenbroek
10:30 SDO JO13-1 Sporting Martinus JO13-1 Sportpark De Kuil
12:00 Pancratius Rksv JO13-1 Zeeburgia avv JO13-2 Sportpark Schuilhoeve
12:30 RODA '23 Rksv JO13-1 FC Amsterdam JO13-2 Sportpark RODA '23 Bovenkerk
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:15 Zeeburgia avv JO13-2 Argon JO13-1 Sportpark Middenmeer
10:30 FC Amsterdam JO13-2 Pancratius Rksv JO13-1 Sportpark Strandvliet
10:45 Buitenboys sc. JO13-1 SDO JO13-1 Sportpark Polderkwartier
11:00 NVC JO13-1 RODA '23 Rksv JO13-1 Sportpark Naarden
11:00 Legmeervogels JO13-1 Waterwijk asc JO13-1 Sportpark Randhoorn
12:00 Sporting Martinus JO13-1 Swift JO13-1 Sportpark Overburg