JO13-1

Spelers:
JO13 Selectie: Dilano Bakker, Bas Boek, Luuk Braams, Jibbe Breedveld, Sem Carstens, Joris Christiaans, Ruben van Eck, Frits Gambon, Eilmar Hanna, Jimmy Hess, Tom Klootwijk, Thijn Kreuning, Tes kroes, Nino Landaeta, Friso Looij, Aimee Menting, Julian Mulder, Romijn Post, Pascal Smits, Joschua van de Spek, Merlijn Verhoeven, Sam Visser, Noah Vliet, Thijs Vugteveen, Thomas Wassink, Pepijn Wegdam, Hurui Yibark, Felix van Zet

Shirtsponsor

Mark's Automotive

Begeleiding

HoofdtrainerJeroen van der Geest
Ass. trainer JO13-1Marco Carstens
Trainer JO13-2Patrick Kreuning
Leider JO13-1Gregor Christiaans
Leider JO13-1Tom Verhoeven
Leider JO13-2Olivier van Eck
Leider JO13-2Roland Breedveld

Klassement - Zaterdag Hoofdklasse G

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 BFC JO13-3 2 2 0 0 6 10 - 1 9
2 Spakenburg JO13-1 2 2 0 0 6 6 - 0 6
3 DHSC JO13-1 1 1 0 0 3 9 - 0 9
4 Graveland 's JO13-1 1 1 0 0 3 7 - 0 7
5 AFC Quick 1890 JO13-1 1 1 0 0 3 2 - 0 2
6 Zuidvogels HSV De JO13-1 2 1 0 1 3 4 - 3 1
7 Almere FC JO13-1 2 1 0 1 3 1 - 3 -2
8 SDO JO13-1 1 0 0 1 0 2 - 4 -2
9 Huizen JO13-1 2 0 0 2 0 1 - 4 -3
10 Waterwijk asc JO13-4 2 0 0 2 0 0 - 12 -12
11 TOV JO13-1 2 0 0 2 0 0 - 15 -15

Uitslagen - Zaterdag Hoofdklasse G

Uitslagen 26-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Waterwijk asc JO13-4 Spakenburg JO13-1 0 - 3
TOV JO13-1 BFC JO13-3 0 - 8
Almere FC JO13-1 Zuidvogels HSV De JO13-1 1 - 0
Huizen JO13-1 AFC Quick 1890 JO13-1 0 - 2
SDO JO13-1 DHSC JO13-1 2 - 1
Uitslagen 19-09-2020
Thuis Uit Uitslag
Graveland 's JO13-1 TOV JO13-1 7 - 0
BFC JO13-3 Huizen JO13-1 2 - 1
Spakenburg JO13-1 Almere FC JO13-1 3 - 0
DHSC JO13-1 Waterwijk asc JO13-4 9 - 0
Zuidvogels HSV De JO13-1 SDO JO13-1 4 - 2

Programma - Zaterdag Hoofdklasse G

Programma 03-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:15 AFC Quick 1890 JO13-1 TOV JO13-1 Sportpark Dorrestein
09:50 BFC JO13-3 Waterwijk asc JO13-4 Sportpark Meerweg
10:00 Zuidvogels HSV De JO13-1 Spakenburg JO13-1 Sportpark Wolfskamer
10:00 DHSC JO13-1 Almere FC JO13-1 Sportpark Thorbecke
10:15 Graveland 's JO13-1 SDO JO13-1 Sportpark Berestein
Programma 10-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 SDO JO13-1 AFC Quick 1890 JO13-1 Sportpark De Kuil
09:30 Huizen JO13-1 Graveland 's JO13-1 Sportpark Wolfskamer
10:00 Almere FC JO13-1 BFC JO13-3 Sportpark De Marken
10:30 Spakenburg JO13-1 DHSC JO13-1 Sportpark De Westmaat
12:30 Waterwijk asc JO13-4 Zuidvogels HSV De JO13-1 Sportpark Rie Mastenbroek
Programma 24-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:30 Huizen JO13-1 Almere FC JO13-1 Sportpark Wolfskamer
10:00 AFC Quick 1890 JO13-1 Spakenburg JO13-1 Sportpark Dorrestein
10:30 Graveland 's JO13-1 Waterwijk asc JO13-4 Sportpark Berestein
10:30 TOV JO13-1 SDO JO13-1 Sportpark Ter Eem
11:00 BFC JO13-3 DHSC JO13-1 Sportpark Meerweg
Programma 31-10-2020
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 DHSC JO13-1 Huizen JO13-1 Sportpark Thorbecke
10:05 BFC JO13-3 AFC Quick 1890 JO13-1 Sportpark Meerweg
10:15 Spakenburg JO13-1 TOV JO13-1 Sportpark De Westmaat
10:30 Zuidvogels HSV De JO13-1 Graveland 's JO13-1 Sportpark Wolfskamer
11:15 Almere FC JO13-1 SDO JO13-1 Sportpark De Marken