JO12-4

Spelers:
Benz Toscani, Liam Jongerden, Julian Kreuning, Delano Meeuwisse, Owen Vos, Aiden de Wit, Danique van de Broek, Yasmine Kors, Tim Verloop, Oguzhan Dagdeviren, Ruben Mos

Begeleiding

TrainerPatrick Kreuning
LeiderRobin de Wit

Klassement - Zaterdag 4e klasse 05

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 CJVV JO12-3 7 7 0 0 21 62 - 6 56
2 Hooglanderveen JO12-6 7 6 0 1 18 50 - 22 28
3 VVZ '49 JO12-2 7 5 0 2 15 51 - 34 17
4 Amsvorde JO12-2 4 3 0 1 9 30 - 8 22
5 DOVO JO12-4 5 3 0 2 9 20 - 15 5
6 SDO JO12-4 7 3 0 4 9 27 - 30 -3
7 Roda '46 JO12-5 7 3 0 4 9 27 - 37 -10
8 Soest SO JO12-3 5 2 1 2 7 21 - 26 -5
9 AFC Quick 1890 JO12-4 6 2 0 4 6 21 - 36 -15
10 Nieuwland ASC JO12-6 7 2 0 5 6 22 - 58 -36
11 Roda '46 JO12-6 7 1 1 5 4 15 - 38 -23
12 Hoogland JO12-6 7 0 0 7 0 6 - 42 -36

Uitslagen - Zaterdag 4e klasse 05

Uitslagen 13-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Nieuwland ASC JO12-6 Amsvorde JO12-2 1 - 12
Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Roda '46 JO12-6 CJVV JO12-3 0 - 7
Amsvorde JO12-2 Hoogland JO12-6 6 - 0
Soest SO JO12-3 VVZ '49 JO12-2 4 - 10
Hooglanderveen JO12-6 AFC Quick 1890 JO12-4 6 - 2
Nieuwland ASC JO12-6 Roda '46 JO12-5 4 - 10
SDO JO12-4 DOVO JO12-4 4 - 1
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Hoogland JO12-6 DOVO JO12-4 1 - 6
Amsvorde JO12-2 Roda '46 JO12-6 9 - 2
VVZ '49 JO12-2 Nieuwland ASC JO12-6 12 - 1
Soest SO JO12-3 Roda '46 JO12-5 3 - 2
AFC Quick 1890 JO12-4 CJVV JO12-3 1 - 10
Hooglanderveen JO12-6 SDO JO12-4 6 - 3

Programma - Zaterdag 4e klasse 05

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Roda '46 JO12-5 Hooglanderveen JO12-6 Sportpark "Burg.Buiningpark"-Roda'46
08:30 CJVV JO12-3 SDO JO12-4 Sportpark Vermeerkwartier
08:30 AFC Quick 1890 JO12-4 Roda '46 JO12-6 Sportpark Dorrestein
10:45 VVZ '49 JO12-2 Amsvorde JO12-2 Sportpark Zonnegloren
11:00 Hoogland JO12-6 Soest SO JO12-3 Sportpark Langenoord
14:45 DOVO JO12-4 Nieuwland ASC JO12-6 Sportpark Panhuis
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Roda '46 JO12-6 Roda '46 JO12-5 Sportpark "Burg.Buiningpark"-Roda'46
08:30 Hooglanderveen JO12-6 Hoogland JO12-6 Sportpark Willem Tomassen
09:45 Soest SO JO12-3 AFC Quick 1890 JO12-4 Sportpark "Bosstraat-Oost"
10:45 VVZ '49 JO12-2 DOVO JO12-4 Sportpark Zonnegloren
11:30 Amsvorde JO12-2 CJVV JO12-3 Sportpark Nimmerdor
12:30 SDO JO12-4 Nieuwland ASC JO12-6 Sportpark De Kuil
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Nieuwland ASC JO12-6 Soest SO JO12-3 Sportpark Nieuwland
08:30 Roda '46 JO12-5 VVZ '49 JO12-2 Sportpark "Burg.Buiningpark"-Roda'46
08:30 Hoogland JO12-6 AFC Quick 1890 JO12-4 Sportpark Langenoord
10:30 CJVV JO12-3 Hooglanderveen JO12-6 Sportpark Vermeerkwartier
15:00 DOVO JO12-4 Roda '46 JO12-6 Sportpark Panhuis
15:30 SDO JO12-4 Amsvorde JO12-2 Sportpark De Kuil
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 AFC Quick 1890 JO12-4 Nieuwland ASC JO12-6 Sportpark Dorrestein
09:45 Soest SO JO12-3 CJVV JO12-3 Sportpark "Bosstraat-Oost"
10:00 Roda '46 JO12-6 SDO JO12-4 Sportpark "Burg.Buiningpark"-Roda'46
10:30 Hooglanderveen JO12-6 DOVO JO12-4 Sportpark Willem Tomassen
10:30 Amsvorde JO12-2 Roda '46 JO12-5 Sportpark Nimmerdor
10:45 VVZ '49 JO12-2 Hoogland JO12-6 Sportpark Zonnegloren
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
11:00 Soest SO JO12-3 Amsvorde JO12-2 Sportpark "Bosstraat-Oost"