JO12-3

Achterste rij van links naar rechts:
Semih van Asselt, Fabian Gorel, Mohamed El Abbouti, Niels Landskroon, Yves Haddad

Voorste rij van links naar rechts:
Josse Knaap, Ajivan Jesuthas, Wouter Kapteyn, Quinten Janga, Mauro Cordu

Begeleiding

TrainerAndre Gorel

Klassement - Zaterdag 3e klasse 07

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Zuidoost United JO12-2 10 9 1 0 28 75 - 16 59
2 Waterwijk asc JO12-1 10 8 0 2 24 66 - 29 37
3 Geinburgia sv. JO12-1 9 6 1 2 19 36 - 15 21
4 AS'80 JO12-3 10 5 2 3 17 38 - 28 10
5 TOS-Actief JO12-2 10 4 2 4 14 49 - 53 -4
6 Almere FC JO12-4 10 4 1 5 13 41 - 38 3
7 GeuzenMiddenmeer JO12-2 10 4 1 5 13 26 - 36 -10
8 Sporting Almere JO12-2 9 4 0 5 12 48 - 55 -7
9 SDO JO12-3 10 4 0 6 12 43 - 54 -11
10 FC Weesp JO12-1 10 3 0 7 9 22 - 52 -30
11 IJburg AFC JO12-4 10 2 1 7 7 18 - 54 -36
12 Buitenboys sc. JO12-6 10 1 1 8 4 22 - 54 -32

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 07

Uitslagen 18-05-2019
Thuis Uit Uitslag
Sporting Almere JO12-2 Zuidoost United JO12-2 2 - 11
TOS-Actief JO12-2 Buitenboys sc. JO12-6 5 - 2
IJburg AFC JO12-4 AS'80 JO12-3 0 - 8
Almere FC JO12-4 FC Weesp JO12-1 3 - 4
Geinburgia sv. JO12-1 Waterwijk asc JO12-1 0 - 1
GeuzenMiddenmeer JO12-2 SDO JO12-3 5 - 2
Uitslagen 11-05-2019
Thuis Uit Uitslag
Geinburgia sv. JO12-1 Almere FC JO12-4 3 - 2
Waterwijk asc JO12-1 Sporting Almere JO12-2 7 - 5
Zuidoost United JO12-2 TOS-Actief JO12-2 11 - 0
AS'80 JO12-3 Buitenboys sc. JO12-6 3 - 3
FC Weesp JO12-1 GeuzenMiddenmeer JO12-2 2 - 3
SDO JO12-3 IJburg AFC JO12-4 6 - 2

Programma - Zaterdag 3e klasse 07

Programma 25-05-2019
Aanvang Thuis Uit Locatie
09:00 FC Weesp JO12-1 TOS-Actief JO12-2 Sportpark Papelaan
10:15 Buitenboys sc. JO12-6 Sporting Almere JO12-2 Sportpark Polderkwartier
10:30 Waterwijk asc JO12-1 GeuzenMiddenmeer JO12-2 Sportpark Rie Mastenbroek
11:00 Zuidoost United JO12-2 IJburg AFC JO12-4 Sportpark Bijlmer
12:00 AS'80 JO12-3 Almere FC JO12-4 Sportpark Klein Brandt
14:30 SDO JO12-3 Geinburgia sv. JO12-1 Sportpark De Kuil