JO12-2

Spelers:
Omar Khalil, Sinan Arda, Fabian Janse, Brian van Laar, Dael Lentz, Krish Pokharel, Tom Fokker, Omayr Kandraoui, Ivan Ivanov, Matthijs Brouwer

Begeleiding

TrainerWim Brouwer
LeiderHusien Kandraoui

Klassement - Zaterdag 3e klasse 09

# Team Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten DV - DT DS
1 Olympia '25 JO12-1 5 4 1 0 13 30 - 9 21
2 Victoria JO12-3 5 4 1 0 13 29 - 12 17
3 Graveland 's JO12-2 6 4 1 1 13 27 - 20 7
4 BFC JO12-3 4 3 1 0 10 33 - 12 21
5 SDO JO12-2 7 3 1 3 10 38 - 26 12
6 NVC JO12-2 3 2 0 1 6 16 - 14 2
7 Altius JO12-3 5 1 1 3 4 13 - 23 -10
8 Buitenboys sc. JO12-6 5 1 1 3 4 10 - 21 -11
9 Sporting '70 JO12-3 6 1 0 5 3 14 - 33 -19
10 SVM JO12-1G 2 0 1 1 1 7 - 8 -1
11 Huizen JO12-3 6 0 0 6 0 8 - 47 -39

Uitslagen - Zaterdag 3e klasse 09

Uitslagen 14-11-2018
Thuis Uit Uitslag
BFC JO12-3 Buitenboys sc. JO12-6 6 - 2
Uitslagen 10-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Olympia '25 JO12-1 Buitenboys sc. JO12-6 7 - 2
SVM JO12-1G Victoria JO12-3 5 - 5
Sporting '70 JO12-3 BFC JO12-3 3 - 10
Graveland 's JO12-2 NVC JO12-2 7 - 3
Altius JO12-3 SDO JO12-2 1 - 11
Uitslagen 07-11-2018
Thuis Uit Uitslag
BFC JO12-3 SDO JO12-2 5 - 5
Uitslagen 03-11-2018
Thuis Uit Uitslag
Olympia '25 JO12-1 Sporting '70 JO12-3 6 - 1
Graveland 's JO12-2 Victoria JO12-3 1 - 7
Huizen JO12-3 BFC JO12-3 2 - 12
NVC JO12-2 SVM JO12-1G -
Buitenboys sc. JO12-6 SDO JO12-2 1 - 4

Programma - Zaterdag 3e klasse 09

Programma 17-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Huizen JO12-3 Sporting '70 JO12-3 Sportpark Wolfskamer
08:45 NVC JO12-2 Olympia '25 JO12-1 Sportpark Naarden
09:00 Buitenboys sc. JO12-6 Graveland 's JO12-2 Sportpark Polderkwartier
11:00 BFC JO12-3 Altius JO12-3 Sportpark Meerweg
15:00 SDO JO12-2 SVM JO12-1G Sportpark De Kuil
Programma 24-11-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:45 NVC JO12-2 SDO JO12-2 Sportpark Naarden
09:30 Olympia '25 JO12-1 BFC JO12-3 Sportpark Berestein
10:00 Altius JO12-3 SVM JO12-1G Sportpark Berestein
10:15 Graveland 's JO12-2 Huizen JO12-3 Sportpark Berestein
11:10 Sporting '70 JO12-3 Victoria JO12-3 Sportpark Voordorp
Programma 01-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Altius JO12-3 Olympia '25 JO12-1 Sportpark Berestein
09:00 Buitenboys sc. JO12-6 Huizen JO12-3 Sportpark Polderkwartier
09:30 SVM JO12-1G Graveland 's JO12-2 Sportpark Van Eck
13:45 Victoria JO12-3 NVC JO12-2 Sportpark Loosdrecht
15:30 SDO JO12-2 Sporting '70 JO12-3 Sportpark De Kuil
Programma 08-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
08:30 Huizen JO12-3 SVM JO12-1G Sportpark Wolfskamer
08:45 NVC JO12-2 Buitenboys sc. JO12-6 Sportpark Naarden
09:00 Graveland 's JO12-2 BFC JO12-3 Sportpark Berestein
10:00 Sporting '70 JO12-3 Altius JO12-3 Sportpark Voordorp
11:15 Olympia '25 JO12-1 Victoria JO12-3 Sportpark Berestein
Programma 15-12-2018
Aanvang Thuis Uit Locatie
10:00 SVM JO12-1G Olympia '25 JO12-1 Sportpark Van Eck
12:00 Victoria JO12-3 Buitenboys sc. JO12-6 Sportpark Loosdrecht